DŘEVĚNÉ REGÁLY DECODŘEVĚNÉ REGÁLY DECO
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly

Best sellers 2022: Nejprodávanější kovové regály roku

0%

 

Best sellers 2022: Nejprodávanější kovové regály roku

Většina zákazníků již zjistila, že levné regály z Číny a dalších mimoevropských zemí nebývají dostatečně kvalitní. Proto jsme pyšní na to, že naše kovové policové regály vyrábíme v EÚ, držíme na ně 5 let záruku a prodáváme je za konkurenceschopnou cenu. Navíc probíhají různé slevové akce, ať už sezónní výprodeje nebo několikatýdenní Black Weeks, které doplňují slevový systém a věrnostní program platný po celý rok.

Přestože máme nejširší nabídku kvalitních kovových regálů mezi českými e-shopy, stále se ji snažíme rozvíjet. K oblíbeným kovovým policovým regálům jsme letos přidali ještě doplňky pro skladování jako jsou kartonové krabice, plastové úložné boxy nebo plastové boxy na nářadí, aby si zákazníci ke svým novým regálům mohli rovnou vybrat kompatibilní doplňky k regálům. Také jsme spustili zbrusu nový unikátní 3D konfigurátor regálů, který určitě stojí za vyzkoušení. A jaké regály se letos nejvíce prodávaly?

 

1. RIVET bezšroubový kovový regál s HDF policí, 180x90x45 cm, 5 polic, 250 kg na polici

Naším nejprodávanějším regálem roku 2022 se stal kovový regál z řady RIVET, který v této variantě dlouhodobě patří k nejoblíbenějším produktům v našem sortimentu. Kromě patentované nýtové konstrukce má tento regálový systém ideální rozměry pro “takové to domácí skladování”. Při šířce regálu 90 cm se vejde i do menších prostorů a výklenků a hloubka regálu je tak akorát pro optimální přístupnost. Každá police má nosnost 250 kg a najdete na ní hladkou dřevovláknitou HDF desku o tloušťce 5 mm, která je vysoce odolná proti nárazu i vlhkosti. Vybírat můžete z více druhů povrchových úprav.

 

2. RIVET bezšroubový kovový regál s HDF policí, 180x150x60 cm, 4 police, 250 kg na polici

Letošní dvojkou se stal další kvalitní kovový regál z řady RIVET. Všemi parametry stejný s předchozím policovým regálem, pouze širší a hlubší varianta, která má o jednu HDF polici méně. Proč? Je to logické, regály se šířkou do 100 cm se používají pro skladování menších předmětů, proto se více prodávají kovové regály s 5 policemi než kovové regály s 4 policemi. U kovových regálů se šířkou 120 nebo 150 cm počítáte se skladováním objemnějších předmětů, proto jsou potřeba i vyšší patra a tím pádem pro regál s výškou 180 cm se více prodávají regály s 4 policemi.

 

3. RIVET bezšroubový kovový regál s HDF policí, 180x180x60 cm, 4 police, 400 kg na polici

I poslední stupeň vítězů patří robustnímu kovovému regálu z řady RIVET. A že se jedná o opravdového pracanta, dokládá zvýšená nosnost 400 kg na jednu polici. S ohledem na jeho rozměry najdeme tento kovový zátěžový regál někde v garáži, skladu nebo dílně. To ale neznamená, že by nemohl skvěle posloužit třeba ve sklepě jako regál na ovoce, zeleninu nebo zavařeniny. Na první pohled se to nemusí zdát, ale když sečtete váhu všech sklenic s okurkami, kompoty, marmeládami apod., dostanete se na nosnost, kterou již levný kovový regál z hobbymarketu nemusí zvládnout. Navíc na HDF police s hloubkou 60 cm se Vám přesně vejde na délku přepravka s ovocem nebo zeleninou, což je snem každého sadaře a zahrádkáře.

 

4. RIVET bezšroubový kovový regál se síťovou drátěnou policí, 180x120x45 cm, 4 police, 250 kg na polici 

Těsně pod stupni vítězů skončil další zástupce řady RIVET. Přesto jedno prvenství má, jedná se o náš nejprodávanější kovový regál se síťovanou drátěnou policí roku 2022. Tento typ policového systému si získává čím dál více příznivců. Když vezmete osvědčenou kvalitní kovovou konstrukci regálů RIVET, ale dřevovláknité HDF police vyměníte za drátěné síťované police, získáte skvělého pomocníka do vlhkých prostorů nebo ideální kovový regál pro skladování kapalin. Patentovaný nýtový systém zavěšení HDF a drátěných polic je navíc zcela shodný, a tak je můžete libovolně kombinovat. Např. když u svého regálu do garáže potřebujete mít spodní polici drátěnou kvůli odkapávání vody, bláta nebo sněhu z bot či lyžáků. 

 

5. Šroubový kovový regál 150x100x50cm, 4 police, 100 kg na polici 

A první pětici nám uzavírá nestárnoucí klasika. Kvalitní šroubové kovové regály nikdy nevyjdou z módy. Najde se mnoho míst, pro která je kovový regál RIVET s výškou 180 cm moc vysoký. V takovém případě doporučujeme osvědčený kovový šroubový regál s výškou 150 cm. Nebo pro Vás nejsou vhodné dřevovláknité HDF police ani síťované drátěné police? Naše šroubové regály s kovovými policemi skvěle poslouží díky své kvalitní povrchové úpravě. Montáž je velice rychlá a snadná, výšku jednotlivých plných kovových polic si můžete nastavit po malých krocích přesně podle svých představ a v případě potřeby během chvilky změnit. Tak by měl vypadat kvalitní kovový regál s kovovými policemi do domácnosti!

 

A jaké regály jste si letos koupili Vy? Chybí v našem seznamu nějaký Váš favorit? Napište nám do komentářů.

Věříme, že Vám náš nový článek na blogu přinesl nové informace a byl pro Vás užitečný. Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích Facebook, Instagram, Pinterest nebo LinkedIn a napište nám!

 

 

Jaký druh regálů hledáte?  

Kovové regály do garáže        Kovové regály do sklepa        Kovové regály do dílny

    Kovové regály do garáže                                Kovové regály do sklepa                       Kovové regály do dílny     

0 komentářů
Předchozí Regály na potraviny domů i do restaurace Další 5+1 tip jak vybrat regály do obchodu
To Top
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma při nákupu
nad 4500 Kč bez DPH
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO V EVROPĚ
Záruka na kovové regály 5 let