Majster Regál· Expedice a dodání

Dodání v rámci České republiky

V rámci České republiky je naše zboží dodáváno společností Geis Global Logistics nebo DHL Freight. Naše dodací podmínky zahrnují dodání zboží na určené místo.

Naše přepravní společnosti

Spolupracujeme se společnostmi DHL Freight a DPD. Zboží je standardně dodáváno v pracovní dny mezi 8:00 a 17:00, přičemž je zákazník o dodání informován přímo kurýrem. V případně bližších informací o přesném čase dodání nás můžete kontaktovat na bezplatném čísle 0800 770 550. Zboží odesíláme pouze během pracovních dnů. Během svátků a víkendů zboží není odesláno.

Dodací lhůta

Vaše objednávka bude odeslána co nejrychleji jak je možné. Expedice 24-72 hodin .

Náklady na dopravu

Pro objednávky nad 945Kč bez DPH je doprava zcela zdarma. Minimální objednávka není omezena, všechny ceny jsou v CZK včetně DPH.

Poškození během přepravy

Zboží, které bylo poškozeno během přepravy, bude u nás zkontrolováno a bezplatně nahrazeno. V případě poškozeného zboží kontaktujte náš zákaznický servis.

Informace k balení

V zájmu životního prostředí se vzdáváme zbytečného odpadu materiálu balení. Naše obaly jsou recyklovatelné a neobsahují zbytečný obalový materiál jako fólii nebo jiný plast!

Vrácení zboží

Náklady na dopravu/vrácení zboží hradí zákazník. Pokud je zboží vráceno v záruční době z důvodu výrobní chyby nebo chyby na straně výrobce, náklady na jeho vrácení převezme Majster Regál.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů je Vám k dispozici náš zákaznický servis.

Kontaktujte nás!

ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doručení zdarma na 945 Kč
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Možná sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé platební metody
EVROPSKÁ KVALITA
Záruka na kovové regály 5 let
To Top