Majster Regal – O nás

DIVERSE - MÁTE WAHL
 • DIVERSE - MÁTE VÝBER

  UNIVERZÁLNÍ - VÝBĚR JE LEN VÁS

  Majster Regál je společnost specializující se na online prodej různorodých regálových systémů vysoké kvality. Nabízíme individuální skladové řešení pro archivy, kanceláře, sklady, domácnosti, garáže, dílny, zahrady a průmysl. Díky různým velikostem a nosnosti se naše regálové systémy mohou přizpůsobit každému prostoru. Naše výrobky se vyznačují zajímavým a jedinečným designem, dostupností, rychlým dodáním a nejvyšší kvalitou.

 • OSOBNÍ PORADENSTVÍ

  PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A PORADENSTVÍ

  Filozofií a vizí naší společnosti je uspokojování potřeb zákazníků s nejširším výběrem regálových systémů, vysokou kvalitou a nejlepšími cenami na trhu. Individuální poradenství a přístup je pro nás obzvlášť důležitý. S pomocí našich poradců si sestavíte ten nejdokonalejší regálový a policový systém. Nabízíme Vám komplexní a odborné poradenství!

 • NEKOMPLIKOVANÉ - STAVBA NAŠICH PARTNERŮ

  SNADNÁ MONTÁŽ - V SPOLUPRÁCI S NAŠIMI PARTNERY

  Mistr Regál Vám chce nabízet i nadále ty nejkvalitnější služby. Abychom mohli ještě rychleji a lépe vyhovět všem Vašim požadavkům, navázali jsme spolupráci s partnery, kteří Vám zajistí profesionální montáž. Naši partneři jsou zkušení dlouholetí poskytovatelé montážních služeb a jejich servis je jako obvykle rychlý, spolehlivý a levný! Montáž našich regálů tak můžete ponechat jiným a nemusíte se o nic starat.

MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY
 • MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY

  BEZPEČNÝ NÁKUP

  Nabízíme Vám nejspolehlivější způsoby platby: zákazníci platí rychle, snadno a zejména bezpečně. Máte na výběr několik možností a platíte bezpečně pomocí preferovaného způsobu: ať už pohodlně online pomocí služby GoPay, kreditní kartou (Visa, Master Card ...), převodem na účet nebo jednoduše na dobírku při převzetí zboží. Při objednání více kusů zboží nebo objednávkách od určité hodnoty, můžete získat naše množstevní slevy! Registrovaní zákazníci mají možnost získat i extra věrnostní slevy. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici.

 • STRUČNĚ DODANÁ

  NEJRÝCHLEJŠÍ DODÁNÍ

  Majster Regál je součástí mezinárodního - evropského týmu s mnoha pobočkami v České republice, Německu, Rakousku a Slovensku. Dodává ty nejlepší regálové systémy do domácností, kanceláří, skladů a obchodů. Všechny objednávky expedujeme spolehlivě a rychle od 24 až 48 hodin od jejího vytvoření. Při objednávkách nad 25 € je doprava zdarma!

 • SUSTAINABLE

  TRVALÁ UDRŽITELNOST

  Otázky udržitelnosti také hrají důležitou roli v e-shopu Mistr Regál. Spoléháme na naše dlouholeté zkušenosti a vždy Vám poskytneme nejnovější trendy a technologie, abychom mohli nabídnout nejlepší možný servis a zboží. To nám umožňuje integrovat všechny novinky a tak zlepšovat naše služby a zaručit spokojenost našich zákazníků. Regálové systémy od Mistr Regál jsou velmi stabilní a vyznačují se dlouhou životností. Balení našich regálů je v zájmu životního prostředí a zbavování se plastů. Dlouhodobě spolupracujeme s mezinárodní společností Grüner Punkt.

MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY
DIVERSE - MÁTE VÝBER
 • Majster regal BLOG

  BLOG

  V našem blogu Vás informujeme o aktuálních novinkách a různých tématech ze světa regálových systémů a odpovídáme na nejčastěji kladené otázky. Můžete získat množství informací o použití našich regálových systémů, různé rady, tipy a triky ať už pro soukromé nebo právnické osoby - firmy. Naše pestrá nabídka použití regálových systémů Vás jistě překvapí. Mohou být použity v domácnosti jako elegantní solitér v obývacím pokoji, praktický je i v kanceláři nebo ve velkoskladech a průmyslu. Samotné možnosti použití kovových regálů nejsou žádným způsobem omezeny a staví se trendem 21.století.

 • Pro společnosti

  PRO FIRMY

  Hledáte regály do Vaší firmy a společnosti? Kontaktujte nás na zákaznické lince 800 770 550 nebo mailem na info@majster-regal.cz. Poradíme Vám a možná se i Vám podaří získat slevu až 25%.

 • Kreativita a design

  KREATIVITA & DESIGN

  Jsme seriózní odborný tým, zakládáme si na spokojenosti našich zákazníků a vždy nás potěší, když naše produkty splní všechna očekávání odběratelů. Proto nabízíme nejen naše osobní poradenství a 5-letou záruku, ale také konfigurátor, pomocí kterého můžete být kreativní a sestavit si své vlastní individuální řešení.

  Spokojenost našich zákazníků, kvalitní servis a kvalita našich regálových systémů jsou pro nás prvořadé!

Evropská kvalita

Majster Regál nabízí produkty vysoké kvality, které disponují stabilitou, dobrou a precizní konstrukcí, pevností a odolností. Všechny produkty prodávané v našem obchodě jsou vyráběny přímo v Evropě a Evropské Unii. Chceme ujistit všechny zákazníky, že neprodáváme žádné regálové systémy pocházející z blízkého východu a Asie.

Na policové kovové regály se váže záruka 5 let v případě dodržení kapacity nosnosti vyplývající ze specifikací jednotlivých regálových systémů. V tomto případě je důležité dodržovat pravidlo rovnoměrného rozložení zátěže na celou plochu police v sestaveném systému. Záruka se nevztahuje na opotřebení výrobku, které je způsobeno jeho běžným užíváním.

V případě poškozeného zboží dopravou, chybného produktu nebo jakékoliv vady, která byla způsobena ze strany přepravy nebo dodavatele se tento problém do záručního období počítá. 

Všechny naše regálové systémy, jakými jsou například i regály do garáže, do spíže, do prodejny, do skladu, do dílny, či Professional paletové regály jsou certifikovány, testované a plně připravené k použití. Upozorňujeme, že naše regály jsou zcela nové a nejedná se o žádný druhořadý zboží, případně zboží již jednou používán. Nosnost regálů na jednu polici je testována při rovnoměrném rozložení zboží na jednu polici za ukotvení regálu o stěnu. Upozorňujeme, pokud chcete využít 100% poskytované nosnosti kovového regálu na jednu polici, je nutné, aby tyto podmínky byly splněny: rovnoměrné rozložení nákladu na jednu polici, ukotvení regálu do zdi, případně do podlahy, ujištění se, zda regál není jakkoli poškozen, případně, zda všechny komponenty korespondují s obsahem zakoupeného produktu. Bezpečnost je vždy prvořadá a v případě, že si nejste na 100% jistý kvalitou regálu, případě montáží, kontaktujte náš zákaznický servis, který je Vám plně k dispozici od 8:00 - 16:00 na bezplatné lince (0)800 770 550, emailové adrese info@majster-regal.cz nebo na online chatu.

Cetifikáty a prohlášení
 • Cetifikáty a prohlášení

 • Všetky produkty v obchode sú certifikované

  Všechny produkty v obchodě jsou certifikované a společnost W.S. Worldwide shelving GmbH odpovědná za obchody značky Majster Regál®, disponuje prohlášeními nosností regálů na jednu polici od všech dodavatelů.

 • Recycle

  Der Grüne Punkt ® - balení kovových regálů - kartony a plastové pásky podléhají certifikaci "zeleného bodu". Karton a plastové pásky využívané při balení produktů a odesílání koncovému zákazníkovi jsou plně recyklovatelné a podléhají všem pravidlům certifikátu Der Grüne Punkt.

 • tuv

  TÜV Rheinland® a TÜV SÜD - určuje kvalitu, stavbu a zejména nosnost policových regálů prodávaných v elektronickém obchodu Majster Regál.

 • fsc

  FSC® - certifikát, který potvrzuje využívání dřeva ze zodpovědně obhospodařovaných lesů. Zaručuje, že dřevo bylo vytěžené a zpracované environmentální, sociální a ekonomicky zodpovědně. Certifikát se vztahuje na HDF a DTD dřevěné police.

HDF - High Density Fiberboard
 • HDF - High Density Fiberboard

 • Bezšroubové kovové regálové systémy, regály kategorie Professional 600kg a RIVET systémy využívají kombinaci kovové kostry regálů a HDF dřevěné police - dřevovláknitá deska s vysokou hustotou. Je to nejmodernější typ dřevěné police s vynikajícími kvalitativními vlastnostmi.

 • Výhody HDF dřevěných polic:

  Mají odlišný a kvalitnější povrch (například: hladký, lakovatelný...). Povrch HDF police, které prodává Majster Regál, je vysoce leštěný. Právě tento povrch je vhodný na jakékoliv využití.

 • Jsou odolné vůči vlhkosti. Odolnost není úplná, ale oproti jiným dřevěným povrchem dokáže odolat větší míře vlhkosti bez jakékoliv deformace.

 • Povrch HDF se může nalakovat

 • Díky své vysoké hustotě jsou robustnější a mají vyšší nárazovou a torzní pevnost než běžné dřevěné desky (> 800 kg / m3).

 • Jsou mnohem stabilnější a mají vyšší hustotu.

 • HDF police využívané při produktech eshopu Majster Regál jsou taktéž certifikovány.

Test Certificate
HDF
To Top