Majster Regal – O nás

DIVERSE - MÁTE WAHL
 • DIVERSE - MÁTE VÝBER

  UNIVERZÁLNÍ - VÝBĚR JE LEN VÁS

  Majster Regál je společnost specializující se na online prodej různorodých regálových systémů vysoké kvality. Nabízíme individuální skladové řešení pro archivy, kanceláře, sklady, domácnosti, garáže, dílny, zahrady a průmysl. Díky různým velikostem a nosnosti se naše regálové systémy mohou přizpůsobit každému prostoru. Naše výrobky se vyznačují zajímavým a jedinečným designem, dostupností, rychlým dodáním a nejvyšší kvalitou.

 • OSOBNÍ PORADENSTVÍ

  PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A PORADENSTVÍ

  Filozofií a vizí naší společnosti je uspokojování potřeb zákazníků s nejširším výběrem regálových systémů, vysokou kvalitou a nejlepšími cenami na trhu. Individuální poradenství a přístup je pro nás obzvlášť důležitý. S pomocí našich poradců si sestavíte ten nejdokonalejší regálový a policový systém. Nabízíme Vám komplexní a odborné poradenství!

 • NEKOMPLIKOVANÉ - STAVBA NAŠICH PARTNERŮ

  SNADNÁ MONTÁŽ - V SPOLUPRÁCI S NAŠIMI PARTNERY

  Mistr Regál Vám chce nabízet i nadále ty nejkvalitnější služby. Abychom mohli ještě rychleji a lépe vyhovět všem Vašim požadavkům, navázali jsme spolupráci s partnery, kteří Vám zajistí profesionální montáž. Naši partneři jsou zkušení dlouholetí poskytovatelé montážních služeb a jejich servis je jako obvykle rychlý, spolehlivý a levný! Montáž našich regálů tak můžete ponechat jiným a nemusíte se o nic starat.

MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY
 • MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY

  BEZPEČNÝ NÁKUP

  Nabízíme Vám nejspolehlivější způsoby platby: zákazníci platí rychle, snadno a zejména bezpečně. Máte na výběr několik možností a platíte bezpečně pomocí preferovaného způsobu: ať už pohodlně online pomocí služby GoPay, kreditní kartou (Visa, Master Card ...), převodem na účet nebo jednoduše na dobírku při převzetí zboží. Při objednání více kusů zboží nebo objednávkách od určité hodnoty, můžete získat naše množstevní slevy! Registrovaní zákazníci mají možnost získat i extra věrnostní slevy. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici.

 • STRUČNĚ DODANÁ

  NEJRÝCHLEJŠÍ DODÁNÍ

  Majster Regál je součástí mezinárodního - evropského týmu s mnoha pobočkami v České republice, Německu, Rakousku a Slovensku. Dodává ty nejlepší regálové systémy do domácností, kanceláří, skladů a obchodů. Všechny objednávky expedujeme spolehlivě a rychle od 24 až 48 hodin od jejího vytvoření. Při objednávkách nad 25 € je doprava zdarma!

 • SUSTAINABLE

  TRVALÁ UDRŽITELNOST

  Otázky udržitelnosti také hrají důležitou roli v e-shopu Mistr Regál. Spoléháme na naše dlouholeté zkušenosti a vždy Vám poskytneme nejnovější trendy a technologie, abychom mohli nabídnout nejlepší možný servis a zboží. To nám umožňuje integrovat všechny novinky a tak zlepšovat naše služby a zaručit spokojenost našich zákazníků. Regálové systémy od Mistr Regál jsou velmi stabilní a vyznačují se dlouhou životností. Balení našich regálů je v zájmu životního prostředí a zbavování se plastů. Dlouhodobě spolupracujeme s mezinárodní společností Grüner Punkt.

MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY
DIVERSE - MÁTE VÝBER
 • Majster regal BLOG

  BLOG

  V našem blogu Vás informujeme o aktuálních novinkách a různých tématech ze světa regálových systémů a odpovídáme na nejčastěji kladené otázky. Můžete získat množství informací o použití našich regálových systémů, různé rady, tipy a triky ať už pro soukromé nebo právnické osoby - firmy. Naše pestrá nabídka použití regálových systémů Vás jistě překvapí. Mohou být použity v domácnosti jako elegantní solitér v obývacím pokoji, praktický je i v kanceláři nebo ve velkoskladech a průmyslu. Samotné možnosti použití kovových regálů nejsou žádným způsobem omezeny a staví se trendem 21.století.

 • Pro společnosti

  PRO FIRMY

  Hledáte regály do Vaší firmy a společnosti? Kontaktujte nás na zákaznické lince 800 770 550 nebo mailem na info@majster-regal.cz. Poradíme Vám a možná se i Vám podaří získat slevu až 25%.

 • Kreativita a design

  KREATIVITA & DESIGN

  Jsme seriózní odborný tým, zakládáme si na spokojenosti našich zákazníků a vždy nás potěší, když naše produkty splní všechna očekávání odběratelů. Proto nabízíme nejen naše osobní poradenství a 5-letou záruku, ale také konfigurátor, pomocí kterého můžete být kreativní a sestavit si své vlastní individuální řešení.

  Spokojenost našich zákazníků, kvalitní servis a kvalita našich regálových systémů jsou pro nás prvořadé!