O nás

DIVERSE - MÁTE WAHL
 • KVALITNÍ SERVIS A ZBOŽÍ

  V obchodě Majster Regál usilujeme o nejlepší zákaznický servis a kvalitu produktů. Využíváme nejnovější technologie pro vývoj uložných systému a neustále se věnujeme inovacím a rozvoji e-shopu pro Váš komfort při nakupování.

  Distribuujeme stabilní a odolné kovové policové regály vyrobené ze 100% recyklované oceli, která umožňuje její opětovné využití v budou cnosti. Naše kartonové balení také přispívá k ochraně životního prostředí a zabraňuje zbytečnému plýtvání papíru a dřeva.

 • ODBORNÍCI NA DOMÁCÍ A PRŮMYSLOVÉ SKLADOVÁNÍ

  V e-shopu Majster Regál víme, že optimalizovaný a efektivní sklad usnadňuje mnoho denních činností. Specializujeme se na kovové regálové systémy, které umožňují najít perfektní skladové řešení pro Vaši kuchyň, garáž, dílnu, zahradu, kancelář, sklad a firmu.

  Ve společnosti Majster Regál nabízíme širokou škálu velikostí a nosností, abychom mohli naše regálové policové systémy přizpůsobit do každé místnosti nebo prostoru, jaký si jen dokážete představit. Design, cenová dostupnost a nejvyšší kvalita jsou důležitými prvky všech našich výrobků.

 • PROFESIONÁLNÍ A ZÁROVEŇ INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

  Filozofií naší společnosti je splnit všechny požadavky a potřeby zákazníků. Nabízíme široký výběr vysoce kvalitních produktů za ty nejlepší ceny. Zakládáme si na osobním přístupu k zákazníkovi díky našemu odbornému zákaznickému servisu. Chceme Vám prodat ten nejvhodnější kovový regál, který splní všechna vaše očekávání. Poradíme vám férově a upřímně!

  Pokud jste firma, náš tým expertů Vám se vším pomůže. Můžete nás kontaktovat na bezplatném tel. čísle 800 770 550 nebo nám napište email na [email protected]. Rádi Vám pomůžeme a poskytneme slevu až 30 %!

  Pro e-shop Majster Regál není kvalitní zákaznický servis prázdnou frází, ale nedílnou součástí. Kromě naší pomoci na zákaznické lince vám nabízíme 5letou záruku na produkty. K dispozici máte i 3D konfigurátor regálů. Nechte pracovat Vaši fantazii a zvolte si to nejlepší řešení!

MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY

JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ NAKUPOVÁNÍ

 • MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY

  BEZPEČNÝ NÁKUP

  Nabízíme Vám nejspolehlivější způsoby platby: zákazníci platí rychle, snadno a zejména bezpečně. Máte na výběr několik možností a zaplatíte bezpečně pomocí preferovaného způsobu: ať už pohodlně online pomocí platební brány GoPay, kreditní kartou (Visa, Master Card ...), převodem na účet nebo jednoduše na dobírku při převzetí zboží.

 • STRUČNĚ DODANÁ

  SPOLEHLIVÁ DOPRAVA

  Dodáváme regály přímo k Vám domů, do kanceláře nebo kamkoliv zadáte. Všechny objednávky expedujeme spolehlivě a rychle od 48 do 96 hodin od jejího vytvoření. Doprava zdarma nad 4 500 Kč (bez DPH).

 • NEKOMPLIKOVANÉ - STAVBA NAŠICH PARTNERŮ

  SNADNÁ MONTÁŽ

  Chceme vyhovět Vašim požadavkům, a proto jsme navázali spolupráci s partnery, kteří Vám zajistí profesionální montáž. Naši partneři jsou zkušení dlouholetí poskytovatelé montážních služeb a jejich servis je rychlý, spolehlivý a levný!

Evropská kvalita

Majster Regál nabízí produkty vysoké kvality, které vynikají stabilitou, precizní konstrukcí, pevností a odolností. Všechny produkty prodávané v našem obchodě jsou vyráběny v Evropě.. Chceme ujistit všechny zákazníky, že neprodáváme žádné regálové systémy pocházející z Blízkého východu a Asie. Na policové kovové regály se váže záruka 5 let v případě dodržení maximálních nosností uvedených ve specifikacích jednotlivých regálových systémů. V tomto případě je důležité dodržovat pravidlo rovnoměrného rozložení zátěže na celou plochu police v sestaveném systému. Záruka se nevztahuje na opotřebení výrobku, které je způsobeno jeho běžným užíváním. V případě poškozeného zboží dopravou, chybného produktu nebo jakékoliv vady, která byla způsobena ze strany přepravy nebo dodavatele, se na tento problém záruka vztahuje. 

Všechny naše regálové systémy, jakými jsou například i regály do garážedo spížedo prodejnydo skladudo dílny, či Professional paletové regály jsou certifikované, testované a připravené k okamžitému použití. Upozorňujeme, že naše regály jsou zcela nové a nejedná se o žádné použité zboží, případně zboží 2. jakosti. Nosnost regálů na jednu polici je testována při rovnoměrném rozložení zboží na celou polici při ukotvení regálu do stěny. Upozorňujeme, že pokud chcete využít 100 % poskytované nosnosti kovového regálu na jednu polici, je nutné, aby byly splněny tyto podmínky: rovnoměrné rozložení nákladu na jednu polici, ukotvení regálu do zdi, případně do podlahy, ujištění se, zda regál není jakkoli poškozen, případně, zda se všechny komponenty shodují s obsahem zakoupeného produktu. Bezpečnost je vždy prvořadá a v případě, že si nejste na 100 % jistí kvalitou regálu, případně montáží, kontaktujte náš zákaznický servis, který je Vám plně k dispozici v době 8:00 h - 16:00 h na bezplatné lince 800 770 550, e-mailové adrese [email protected] nebo na online chatu.

Cetifikáty a prohlášení

CERTIFIKÁTY A PROHLÁŠENÍ

 • Všetky produkty v obchode sú certifikované

  Všechny produkty v obchodě jsou certifikované a celoevropská společnost W.S. Worldwide Shelving GmbH, se sídlem ve Vídni, která zodpovídá za obchody značky Majster Regál®, disponuje prohlášeními nosností regálů na jednu polici od všech dodavatelů.

 • tuv

  TÜV Rheinland® a TÜV SÜD - určuje kvalitu, stavbu a zejména nosnost policových regálů prodávaných v e-shopu Majster Regál.

 • fsc

  FSC® - certifikát, který potvrzuje využívání dřeva ze zodpovědně obhospodařovaných lesů. Zaručuje, že dřevo bylo vytěžené a zpracované environmentálně, sociálně a ekonomicky zodpovědně. Certifikát se vztahuje na HDF a DTD dřevěné police.

 
Test Certificate
 
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma při nákupu
nad 4500 Kč bez DPH
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO V EVROPĚ
Záruka na kovové regály 5 let
To Top