Majster Regal – O nás

DIVERSE - MÁTE WAHL
 • KVALITNÍ SERVIS A ZBOŽÍ

  V obchodě Majster Regál usilujeme o nejlepší přístup a kvalitu. Využíváme nejnovější technologie, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší služby a zboží. Neustále se věnujeme inovacím a rozvoji.

  Distribuujeme stabilní a odolné kovové policové regály vyrobené ze 100% recyklované oceli, které umožňují opětovné využití v budoucnosti. Naše kartónové balení také přispívá k ochraně životního prostředí a zabraňuje zbytečnému plýtvání papíru a dřeva.

 • ODBORNÍCI NA DOMÁCÍ A INDUSTRIÁLNÍ SKLADOVÁNÍ

  V obchodě Majster Regál věříme, že optimalizovaný a efektivní sklad nám viditelně usnadňuje mnoho denních činností. Specializujeme se na kovové regálové systémy, které umožňují najít perfektní skladové řešení pro váš domov, garáž, dílnu, zahradu, kancelář, sklad a průmysl.

  Ve společnosti Majster Regál nabízíme širokou škálu velikostí a nosností, abychom mohli naše regálové policové systémy přizpůsobit do každé místnosti nebo prostoru, jaký si jen dokážete představit. Design, cenová dostupnost a nejvyšší kvalita jsou významnými prvky všech našich výrobků.

 • PROFESIONÁLNÍ A OSOBNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

  Filozofií naší společnosti je splnit všechny požadavky a potřeby zákazníků. Nabízíme široký výběr vysoce kvalitních produktů za ty nejlepší ceny. Volíme osobní přístup k zákazníkovi za pomoci našeho odborného zákaznického servisu. Chceme vám prodat ten nejvhodnější kovový regál, který splní všechny vaše očekávání. Poradíme vám férově a upřímně!

  Pokud jste firma, náš tým expertů vám se vším pomůže. Můžete nás kontaktovat na tel. čísle 800 770 550 nebo nám napište email na [email protected] . Rádi vám pomůžeme a poskytneme slevu až do 30%!

  Pro eshop Majster Regál je kvalitní zákaznický servis nedílnou součástí. Kromě naší pomoci na zákaznické lince vám nabízíme 5 letou záruku na produkty. K dispozici máte i konfigurátor kovových regálů. Nechte pracovat vaši fantazii a zvolte si to nejlepší řešení.

MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY

JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ NAKUPOVANIE 

 • MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY

  BEZPEČNÝ NÁKUP

  Nabízíme Vám nejspolehlivější způsoby platby: zákazníci platí rychle, snadno a zejména bezpečně. Máte na výběr několik možností a platíte bezpečně pomocí preferovaného způsobu: ať už pohodlně online pomocí služby GoPay, kreditní kartou (Visa, Master Card ...), převodem na účet nebo jednoduše na dobírku při převzetí zboží.

 • STRUČNĚ DODANÁ

  SPOLEHLIVÁ DOPRAVA

  Dodáváme regály přímo do vašeho domova, kanceláře, všude tam, kde chcete. Všechny objednávky expedujeme spolehlivě a rychle od 48 až 96 hodin od jejího vytvoření. Při objednávkách nad 945 Kč je doprava zdarma!

 • NEKOMPLIKOVANÉ - STAVBA NAŠICH PARTNERŮ

  SNADNÁ MONTÁŽ

  Chceme vyhovět Vašim požadavkům, a proto jsme navázali spolupráci s partnery, kteří Vám zajistí profesionální montáž. Naši partneři jsou zkušení dlouholetí poskytovatelé montážních služeb a jejich servis je rychlý, spolehlivý a levný!

Evropská kvalita

Majster Regál nabízí produkty vysoké kvality, které disponují stabilitou, dobrou a precizní konstrukcí, pevností a odolností. Všechny produkty prodávané v našem obchodě jsou vyráběny přímo v Evropě a Evropské Unii. Chceme ujistit všechny zákazníky, že neprodáváme žádné regálové systémy pocházející z blízkého východu a Asie. Na policové kovové regály se váže záruka 5 let v případě dodržení kapacity nosnosti vyplývající ze specifikací jednotlivých regálových systémů. V tomto případě je důležité dodržovat pravidlo rovnoměrného rozložení zátěže na celou plochu police v sestaveném systému. Záruka se nevztahuje na opotřebení výrobku, které je způsobeno jeho běžným užíváním. V případě poškozeného zboží dopravou, chybného produktu nebo jakékoliv vady, která byla způsobena ze strany přepravy nebo dodavatele se tento problém do záručního období počítá. 

Všechny naše regálové systémy, jakými jsou například i regály do garážedo spížedo prodejnydo skladudo dílny, či Professional paletové regály jsou certifikovány, testované a plně připravené k použití. Upozorňujeme, že naše regály jsou zcela nové a nejedná se o žádný druhořadý zboží, případně zboží již jednou používán. Nosnost regálů na jednu polici je testována při rovnoměrném rozložení zboží na jednu polici za ukotvení regálu o stěnu. Upozorňujeme, pokud chcete využít 100% poskytované nosnosti kovového regálu na jednu polici, je nutné, aby tyto podmínky byly splněny: rovnoměrné rozložení nákladu na jednu polici, ukotvení regálu do zdi, případně do podlahy, ujištění se, zda regál není jakkoli poškozen, případně, zda všechny komponenty korespondují s obsahem zakoupeného produktu. Bezpečnost je vždy prvořadá a v případě, že si nejste na 100% jistý kvalitou regálu, případě montáží, kontaktujte náš zákaznický servis, který je Vám plně k dispozici od 8:00 - 16:00 na bezplatné lince (0)800 770 550, emailové adrese [email protected] nebo na online chatu.

Cetifikáty a prohlášení

Cetifikáty a prohlášení CERTIFIKÁTY A PROHLÁŠENÍ

 • Všetky produkty v obchode sú certifikované

  Všechny produkty v obchodě jsou certifikované a společnost W.S. Worldwide shelving GmbH odpovědná za obchody značky Majster Regál®, disponuje prohlášeními nosností regálů na jednu polici od všech dodavatelů.

 • tuv

  TÜV Rheinland® a TÜV SÜD - určuje kvalitu, stavbu a zejména nosnost policových regálů prodávaných v elektronickém obchodu Majster Regál.

 • fsc

  FSC® - certifikát, který potvrzuje využívání dřeva ze zodpovědně obhospodařovaných lesů. Zaručuje, že dřevo bylo vytěžené a zpracované environmentální, sociální a ekonomicky zodpovědně. Certifikát se vztahuje na HDF a DTD dřevěné police.

 
Test Certificate
 
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doručení zdarma na 945 Kč
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Možná sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé platební metody
EVROPSKÁ KVALITA
Záruka na kovové regály 5 let
To Top