O nás

SPECIALISTÉ NA SNADNÉ A UDRŽITELNÉ SKLADOVÁNÍ

Ve společnosti Majster Regál máme jasné poslání: usnadnit našim zákazníkům život a učinit je šťastnějšími prostřednictvím kompletních skladovacích řešení s dlouhou životností. Věříme, že skladování může být snadné a trvale udržitelné, potřebujete jen ty správné produkty pro každý prostor a vlastní individuální potřeby, čímž získáte efektivnější a spokojenější život.

Jsme specialisté na vysoce kvalitní a multifunkční regálové systémy pro skladování jakéhokoliv zboží nebo materiálu, ale také na doplňky pro skladování, které maximálně využijí každou místnost, ať už se jedná o obývací pokoj, garáž, zahradu, kancelář, sklad nebo dílnu.

Jsme si zvolili udržitelnou budoucnost - jsme přesvědčeni, že našim zákazníkům poskytujeme nejlepší služby pomocí nejnovějších technologií, zodpovědného využívání zdrojů a udržitelné výroby, přičemž je vždy zajištěna vynikající kvalita našich výrobků.

Naše filozofie se odráží ve čtyřech hlavních hodnotách: precizně navržené, odolné a univerzální produkty a vynikající dojem z nákupu.

Precizně navržené

Pečlivě vybíráme náš sortiment, abychom vám mohli nabídnout vysoce kvalitní produkty s inteligentním designem a snadnou montáží, které se hodí pro stylové a praktické skladování čehokoliv. Většina našich regálů je vyráběna s maximální pečlivostí a přesností v Evropě, což zajišťuje nejvyšší kvalitu na trhu průmyslových a domácích regálů.

Odolné

Naše produkty jsou navržené s ohledem na trvanlivost a udržitelnost a naše pevné, odolné kovové regály jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného kovu, což zajišťuje dlouhou životnost a možnost opětovného použití v budoucnu. K ochraně životního prostředí přispíváme také našimi obaly z recyklovaného kartonu a snahou o eliminaci zbytečných plastů.

Univerzální produkty

Univerzální pro nás znamená regály pro každou místnost i pro každou kapsu. Proto nabízíme regálové systémy a další úložná řešení v mnoha velikostech a nosnostech, a to za nejlepší možnou cenu. U všech našich produktů zaručujeme, že za své peníze dostanete vynikající hodnotu.

Vynikající dojem z nákupu

Naši zkušení odborníci vám s nadšením zodpoví všechny vaše dotazy. Nenabízíme pouze produkty, ale také kompletní nákupní služby s nejlepším zákaznickým servisem, abyste vaše možnosti skladování mohli využít na maximum.


OSOBNÍ A ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Naším posláním je vždy nabízet rozmanitý a vysoce kvalitní sortiment produktů, které uspokojí potřeby našich zákazníků, a to za nejlepší cenu. Nejdůležitější je pro nás osobní poradenství, proto vám rádi pomůžeme sestavit optimální řešení skladování. Využijte náš odborný poradenský servis!

V COUNTRY nám zavolejte na 800 770 550 nebo pošlete e-mail, nejlépe s nákresem, rozměry a fotografiemi na [email protected]. Poradíme vám, jak optimálně navrhnout úložný prostor, a při nákupu více produktů poskytujeme množstevní slevu až 30 %.

Můžete také využít náš přesný 3D konfigurátor regálů a proměnit i ty nejrozmanitější místnosti v ideální úložný prostor. Popusťte uzdu své fantazii a naplánujte si to nejlepší řešení přesně podle vašich potřeb. Firemním zákazníkům naše týmy odborníků poradí a zodpoví všechny otázky týkající se komerčních a průmyslových skladů.  


DLOUHODOBÝ VYNIKAJÍCÍ DOJEM Z NÁKUPU

Bezpečný nákup

Našim zákazníkům nabízíme nejspolehlivější platební metody, abyste mohli zaplatit rychle, snadno a bezpečně. Vyberte si mezi platbou platební kartou, bankovním převodem, službou PayPal nebo flexibilní platbou Klarna.

Rychlé dodání

Naše regály vám doručíme během několika dní na jakékoliv místo v České republice. Doručení je zdarma při objednávce nad 4 500 Kč (bez DPH).

Poprodejní služby

Máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů ode dne, kdy jste zboží obdrželi. V případě poškození při přepravě nebo jiných závadách lze zboží vrátit nebo si vyžádat náhradní díly. Zaručujeme, že všechny produkty dostupné v internetovém obchodě Majster Regál jsou certifikované, otestované a funkční.

Na kovové regály poskytujeme záruku 5 let. Podmínkou je, že nebyla překročena námi stanovená nosnost a regály nebyly dodatečně upravovány. Vždy dbejte na to, aby byly police zatíženy rovnoměrně po celé ploše. Záruka se nevztahuje na opotřebení vzniklé běžným používáním produktu.


SOUČÁSTÍ VELKÉ SKUPINY

Majster Regál je součástí W.S. Worldwide Shelving GmbH, mezinárodní společnosti, která je od roku 2016 lídrem v oblasti skladovacích řešení. Působíme v Německu, Rakousku, na Slovensku, v České republice, Maďarsku a Polsku. Díky tomu můžeme využívat rozsáhlé zdroje, nejmodernější technologie a hluboké odborné znalosti, kterými je tato společnost známá.


CERTIFIKÁTY

Záleží nám na kvalitě a udržitelnosti našich produktů, proto si vybíráme prvotřídní dodavatele, kteří certifikují původ svých surovin a správné postupy ve výrobních procesech:

 

TÜV Rheinland® a TÜV SÜD - certifikují kvalitu, konstrukci a především odolnost regálů prodávaných v internetovém obchodě Majster Regál.

 

Certifikát FSC® potvrzuje použití dřeva z odpovědně obhospodařovaných lesů. Zaručuje, že dřevo bylo vytěženo a zpracováno ekologicky a sociálně odpovědným způsobem a hospodárně. Certifikát se vztahuje na HDF (dřevovláknité desky s vysokou hustotou) a DTD (dřevotřískové desky) police a pracovní desky.

To Top
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma při nákupu
nad 4500 Kč bez DPH
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO V EVROPĚ
Záruka na kovové regály 5 let