BLOG MAJSTER REGÁL

Skladové kovové regály pro odvětví hotelů a restaurací 28.08.2019

Skladové kovové regály pro odvětví hotelů a restaurací

Co všechno je potřeba zařídit při takovém typu průmyslu? Co je třeba udělat, aby vše probíhalo hladce, bez jakýchkoliv problémů? Důležité je šetřit čas. Vše musí mít své místo a uložené podle stanoveného pořádku a principu. Je třeba vyhýbat se chaosu, nečistotám, nehodám a nepořádku.

Vytvoření skladových prostor pomocí regálových systémů20.08.2019

Vytvoření skladových prostor pomocí regálových systémů

Efektivním využitím každého volného místa můžete vytvořit další prostor a tím co nejefektivněji využít svůj sklad. Regálové systémy umožňují flexibilní uspořádání dle potřeb zákazníka a následně rozšíření pomocí kovových stojin. Regálový systém tak neustále roste spolu s vaší společností.

blog-hdf-drevena-police-pro-kovove-regaly19.07.2019

HDF dřevěná police pro kovové regály

Je to tady. Jsme relativně nová a inovativní společnost na trhu s kovovými regály. Snažíme se neustále rozvíjet vývoj a mnohé inovace na vyšší úroveň. Vývoj je pro nás klíčovým prvkem, kterým neustále bojujeme proti rostoucí konkurenci. Jak řekl Johann Wolfgang von Goethe: "Vyřešit problém znamená žádný problém nemít"

blog-majster-regal20.05.2019

Najděte ten správný regál na správné místo

Pro podnikatele, živnostníky, manažery logistiky a skladů, ředitele, ale i pro tradiční zákazníky, je několik věcí, které je třeba přehodnotit při koupi nových kovových regálů. Pár otázek, které Vám mohou pomoci při výběru regálových systémů.

 
blog-majster-regal18.04.2019

5 Tipů jak se vyhýbat a zbavit rzi na kovových regálech

Neříká se nadarmo, že "duben je měsíc bláznů". Takový druh počasí je velkým nepřítelem oceli a kovu obecně. To platí i pro naše kovové regálové systémy, které jsou často využívány v exteriérech a mimo obytných prostor. Blíží se Velikonoce a počasí se v tomto období mění ze dne na den. Rádi bychom vám poskytli 5 praktických rad, jak pečovat o ocel a kov, zejména kovové regály, abyste zabránili korozi a oxidaci.

 
blog-majster-regal4.4.2019

Chyby při montáži regálů

Každý z nás se jistě setkal s něčím hodně podobným. Koupíte si v tradičním obchodě, nebo na internetovém obchodě nábytek, doplňky, stroje apod. Zboží si rozbalíte a pomocí návodu sestavíte dohromady. Ale po dokončení se chytáte za hlavu a snažíte se pochopit, kde jste při montáži udělali chybu, protože výsledný produkt tak trochu nefunguje, je křivě postavený, není vodorovný, kolísá atd. Ačkoliv detailní montážní návod prolistujete několik krát, chyba se vždy může objevit nečekaně a zejména nepozorovaně.

 
Efektivní sklad v internetovém obchodě29.03.2019

Efektivní sklad v internetovém obchodě

Chtěli byste otevřít nový online obchod - e-shop, nebo chcete rozšiřovat váš obchod o nové produkty, ale nemáte dostatek prostoru? Nechcete investovat další peníze do nových skladových prostorů? Tak pak jsou další řádky určeny právě pro vás, protože mnoho krát může neúspěch obchodu ovlivnit nejen konkurence, ale i špatně zorganizovaný prostor a inventura zboží.

 
Zákaznický projekt - Obchod21.02.2019

Zákaznický projekt-obchod

Buďte originální. Nebojte se experimentovat a nezapomínejte, v jednoduchosti je krása. Mnoho z vás nám předává svůj "feedback" a my si to vždy vážíme. Sdílíte s námi vaše projekty, nápady a to nám pomáhá se dále rozvíjet a přinášet tím lepší zákaznický servis. Vždy nás potěší, když naše regály splní očekávání zákazníků a dobré recenze jsou toho důkazem.

 
SEŠ CHLAP. UDĚLEJ TO SÁM!30.01.2019

SEŠ CHLAP. UDĚLEJ TO SÁM!

Milujete domácí práce? Jste zručný jedinec, který se nebojí pustit do složitějších oprav, vlastních výtvorů, vylepšení a pokládáte se za chytrého kutila? Tak tenhle blog bude právě pro Vás. A pokud nejste v těchto věcech až tak zběžný, nevadí. Stačí chtít a dostanete se do toho rychleji, než byste očekávali. Vždyť správný chlap se nebojí žádné výzvy!

 
5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ PŘI KOUPI REGÁLŮ20.12.2018

5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ PŘI KOUPI REGÁLŮ

Mnozí z vás se nás ptají, jaké regály si mohou koupit a jaké jsou pro vás ty nejvhodnější. Pravda je taková, že tyto otázky jsou velmi komplexní. Každý jeden prostor je zkrátka unikátní. Představíme vám seznam všeobecně známých otázek, které byste si měli sami položit předtím, než si vyberete ten pravý regál do vašeho domova, kanceláře nebo obchodu.

 
jak-dale-po-black-friday05.12.2018

JAK DÁLE PO BLACK FRIDAY

Fenomén či slevové šílenství Black Friday... Nespočetné atraktivní slevy jsou pro každého z nás významným lákadlem, ale co opravdu víme o tomto dni? Je to pouze další záminka jak nás přimět utratit více peněz? Jak a kde mohu umístit vše, co jsem koupil? Pokud jste si někdy položili tyto otázky, tento příspěvek je určen právě Vám. Existuje několik teorií o tom, proč listopadové výprodeje dostali pojmenování Black Friday. Za pozornost určitě stojí alespoň dvě.

 
top-5-nejoblibenejsich-regalu24.10.2018

Top 5 nejoblíbenějších regálů

Drazí čtenáři a zákazníci. Denně nám dokazujete, že naše regály mají svou kvalitu a díky Vám se můžeme stále posouvat dál. Naše regálové systémy se staly oblíbeným zbožím na internetu a stále se snažíme vyhovět požadavkům všech zákazníků. Představíme Vám TOP 5 nejoblíbenějších regálových systémů podle Vás zákazníků. Dozvíte se o jejich výhodách, nevýhodách, důvodech úspěchu a proč jsou pro zákazníky tak populární.

 
regaly-a-knihovny05.10.2018

Regály a knihovny

Kam knihy v knihovně uložit? Jaký skladovací prostředek je typický pro knihovny? Regálový systém je nejjednodušší způsob pro skladování knih, který zajišťuje bezpečnou a čistou péči našich důležitých výtisků.

 
regaly-a-gastronomicke-prostredi21.09.2018

Regály a gastronomické prostředí

Asi nikdo z Nás by pojmy kovové regály a gastronomie nikdy nedával dohromady. A přece mají něco společného. V dnešním blogu si řekneme vše ohledně regálových systémů využívaných v oblastech gastronomie. Co přesně tím myslíme? Každá restaurace, bar, disko bar, kuchyň, vývařovna, jídelna, vinárna, potravinový řetězec má určený specifický odkládací prostor, sklad, nábytek, kde skladuje vše potřebné pro chod podniku.

 
kovovy-regal-nabytek-a-regaly.jpg10.09.2018

Nábytek a regály

Milí čtenáři a zákazníci. Každý z nás již zařizoval nové bydlení, nebo ho to teprve čeká. Také mnohé společnosti, firmy, kanceláře a sklady při otevírání nových pracovišť a prostor musí poctivě naplánovat kompletní vybavení se všemi potřebnými doplňky. Nastává otázka, čím tyto prostory vybavit, jaké zařízení je třeba zakoupit a jak efektivně vytvořit plnohodnotné bydlení, či pracoviště. Vybrat si standardní nábytek, nebo investujeme do regálových systémů?

 
kovovy-regal-zpet-do-skoly04.09.2018

Zpět do školy!

Vážení zákazníci. Prázdniny pomalu končí a začíná školní rok. Tato doba může být také úzce spojena s uklízením, skladováním a přípravou do novího roka. Kovové regály s kovovými nebo regálmi s dřevotřískou od firmy Majster Regál Vám mohou také velice pomoct.

 
kovovy-regal-regaly-rivet20.08.2018

Rivet systém

Drazí čtenáři a zákazníci. Mnozí z Vás se ptají, v čem je letošní novinka RIVET Systém jiná, než ostatní regály z dílny Majster Regál. V dnešním blogu si řekneme o nových regálových systémech více, podíváme se na výhody, které nabízejí a kde je lze efektivně využívat, jaká je jejich stavba a jak je jednoduše poskládat. Nejnovější technologie je tady a je připravena jen pro Vás.

 
kovovy-regal-regaly-do-vasi-domacnosti16.07.2018

Regály do Vaší domácnosti

Mnoho z našich zákazníků se často ptá, zda kovové regály jsou vhodným nábytkem do interiéru bytů a domů. Nejsou kovové regály až příliš industriální? Nepůsobí příliš rušivě při elegantním nábytku? Není příliš nebezpečné uchovávat kovové regály v domácnosti a nehrozí poranění při denním kontaktu? Na všechny otázky si v následných řádků odpovíme. Náš nový Blog Vám poradí, jaké regály jsou vhodné do vaší domácnosti.

 
kovovy-regal-vyhody-regalovych-systemu-v-administraci04.07.2018

Výhody regálových systémů v administraci

Mnoho z nás i během těchto slunečných dnů musí "sedět" v práci a věnovat veškerou svou pozornost pracovním záležitostem. Je dokázáno, že výkonnost každého zaměstnance je vyšší v případě příjemného, praktického a bezpečného pracovního prostředí.

 
kovovy-regal-regaly-do-vasi-garaze19.06.2018

Regály do Vaší garáže

Garáž je obecně velmi důležitou součástí domácností a někteří z nás si neumí představit domácnost bez ní. Ale co když máte pěknou a velkou garáž, ale nemáte potřebné vybavení? Dnešní blog bude věnován především tomu, jak Vaši garáž využíváte a jaké kroky je třeba učinit, aby byla efektivně spravována a uspořádána.

 
kovovy-regal-hotel-a-sklad01.06.2018

HOTEL A SKLAD

Přichází čas, kdy všechny hotelové společnosti začnou pociťovat silný nárůst zájmu a zvýšený počet zákazníků. Teplota stoupá a ve vzduchu je cítit závan příchozího léta. A co teď? Nenechávejte si vše na poslední chvíli a připravte Váš hotel předem, dokud nebude tak dokonalý, jak zákazníci očekávají.

 
kovovy-regal-10-tipu-a-triku-jak-bez-problemu-zmenit-vas-satnik23.05.2018

BEZPEČNOST PŘI ŘÍZENÍ SKLADU

Přišel čas na změnu Vašeho šatníku. Dny se krátí a červen je za dveřmi. Zaručeně přichází krásné slunečné počasí a čas na výběr světlého, veselého, lichotivého a lehkého letního oblečení, které máme tak rádi a dosud leželo v našich skříních, poličkách, kovových regálech apod. Máme pro Vás několik tipů a triků, jak efektivně zařídit Váš šatník. Díky naším radám to bude snazší, než kdykoliv předtím.

 
kovovy-regal-bezpecnost-pri-rizeni-skladu15.05.2018

BEZPEČNOST PŘI ŘÍZENÍ SKLADU

Dodržování pravidel bezpečnosti a prevence úrazů a rizik na pracovišti jsou základními body každé moderní společnosti. Ale pokud mluvíme o samotných skladech, kde máme uložený veškeré naše zboží, se kterým pracovníci denně manipulují, je důležité se zaměřit zejména na bezpečnost našich zaměstnanců, protože oni jsou základem úspěchu každého zaměstnavatele.

 
kovovy-regal-kovovymy-metody-marie-kondo27.04.2018

UDĚLEJTE SI POŘÁDEK ZA PODPORY METODY MARIE KONDO A BUDETE ÚSPEŠNÝ

Nemáte dostatek prostoru u Vás doma či ve Vaší firmě? Nemáte pořádek ve Vašich skladovacích prostorech, nebo ve Vaší domácnosti? Cítíte se špatně v slabě organizovaném prostoru? Metoda "Konmari", kterou objevila známá Japonka Marie Kondo, nazývaná také "guru pořádku", je moderním trendem, za pomoci kterého dosáhnete vysněný pořádek. Připravili jsme pro Vás několik záchytných bodů, které určitě jednou využijete.

 
kovovy-regal-kovovymy-regaly-rizeni-maloobchodnich-prodejen13.04.2018

Řízení maloobchodních prodejen

Jak jsme zmínili v předchozím článku, klíčovým prvkem efektivního managementu skladů je vědět, jak správně řídit a optimalizovat prostor a také navrhnout samotný sklad za pomoci nářadí a zařízení vhodných pro daný podnik a typ obchodu, abychom zachytili jeho celkovou podstatu. Dobrý design skladů je základní a podstatný faktor, který ovlivňuje rychlost přípravy objednávek a napomáhá nám správně organizovat naše zásoby produktů a komponentů.

 
kovovy-regal-kovovymy-regaly-ve-vasi-vikendove-chate23.03.2018

Dekorace a optimalizace prostoru kovovými regály ve Vaší víkendové chatě

Pokud mluvíme o ideálním místě, kde si každý z nás ví odpočinout, zapomenout na realitu a chvíli nemyslet na denní problémy v práci, víkendová chata je něco, co tyto potřeby splňuje dokonale. Je to místo, kde se cítíme pohodlně, kde si užíváme okolní přírodu a její harmonii, v okolí lesů, či v lepším případě u moře s naší rodinou, přáteli a společně trávíme tyto chvíle oddechu.

 
kovovy-regal-jak-vyresit-nedostatek-prostoru-v-nasem-obchode15.03.2018

Jak vyřešit nedostatek prostoru v našem obchodě

Příchodem nových technologií a výrazným nástupem online nákupu byl přímo ovlivněn i management skladování společností, obchodů a firem. To, co bylo aktuální včera je dnes již zastaralé. Je nesmírně důležité neustále rozvíjet a přizpůsobovat se novým a moderním trendům. Abychom dosáhli náš vytyčený cíl při skladování, je třeba vyřešit předchozí problémy, které se neustále objevují při řešení správného managementu a logistiky našich skladů. Podívejte se sami na nejčastější problémy při managementu skladování.

 
kovovy-regal-navrhnete-si-vlastni-diy-dilnu06.03.2018

Navrhněte si vlastní DIY dílnu

Pokud milujete aktivity spojené s DIY (udělej si sám), a nemáte na to žádný čas, nebo prostor, kde můžete provádět zmíněný koníček, protože v těchto měsících je všude venku chladná zima, máte zlatou příležitost zůstat doma a připravit si dílnu Vašich snů. Pokud si chcete plně vychutnávat toto hobby ve své vlastní domácnosti, ukážeme Vám několik důležitých tipů ohledně prostoru, zařízení, nábytku a nářadí potřebných pro vytváření Vašich prvních "kreací", nebo veľké množství rad potřebných pro drobné úpravy.

 
kovovy-regal-jak-muze-spravne-skladovani-zvysit-obrat-vasi-firmy23.02.2018

Jak může správné skladování zvýšit obrat vaší firmy?

Každá firma chce od svých zaměstnanců, aby v práci dosáhli co největší produktivitu, což se následně odrazí i na celkové prosperitě samotného podniku. Na tento cíl se vynakládá mnoho úsilí a je to jeden ze základních pilířů úspěchu. Klíčem k dosažení lepšího pracovního výkonu, díky kterému se nám výrazně zvýší prodej a zisk, jsou přímo ovlivňující faktory.

 
kovovy-regal-napady-pro-skladovani-pneumatik15.02.2018

Nápady pro skladování pneumatik

Jedna z nejdůležitějších částí dopravního vozidla a pro bezpečnou jízdu jsou pneumatiky. Proto je velmi důležité, aby byly v dobrém stavu, jakmile se vydáme na cesty. Obecně, pneumatiky a kola jsou součásti vozu, při kterých odhadujeme dlouhou trvanlivost a nikdy přesně nevíme, kolik ujetých kilometrů "přežijí".

 
kovovy-regal-6-nastroju-potrebnych-provasi-domacnost09.02.2018

6 NÁSTROJŮ POTŘEBNÝCH PRO VAŠI DOMÁCNOST

I když se na první pohled může zdát, že slogan "udělej to sám" může být náročným úkolem, vhodným pouze pro profesionály a lidé, kteří nejsou až tak zdatní, se mu vyhýbají ze strachu, že něco „pokazí“ při náročnější činnosti, nebo při drobné úpravy v domě, tak se není čeho až tak obávat.

 
kovovy-regal-5-tipu-optimalizace-prostoru-za-ucelem-prodeje29.01.2018

5 TIPŮ OPTIMALIZACE PROSTORU ZA ÚČELEM PRODEJE

Být podnikatelem není vždy jednoduché. Velmi často se stává, že člověk, který se dal na podnikání, začne svůj obchod, tzv. byznys svých snů, s vidinou jistoty a velkého úspěchu.

 
kovovy-regal-vanoce-s-majster-regal22.12.2017

VÁNOCE S MAJSTER REGÁL!

Drazí zákazníci, přicházejí nejkrásnější svátky v roce a Majster Regál by Vám rád popřál šťastné a veselé Vánoce, plné rodinné a pracovní pohody a úspěchů v novém roce.

 
kovovy-regal-sklepe27.11.2017

REGÁLY, JAKO NEJLEPŠÍ NÁSTROJ PROTI NEPOŘÁDKU VE SKLADU A VE SKLEPĚ

Skladovací prostory, garáže a sklepy našich domovech se v průběhu let stávají "zapomenutými" a hromadí se nám v nich kopec věcí, které náš provázely našim životem, ale nebyli jsme odhodláni je vyhodit do odpadu. Může to být oblečení, různé vzpomínkové předměty a dárky, fotografie, knihy, dokumenty, pracovní materiál.

 
kovovy-regal-tipu13.11.2017

9 TIPŮ JAK VÝHODNĚ VYUŽÍT KOVOVÉ REGÁLY U VÁS DOMA

Už od roku 1950 se bohémský umělci často stěhovali do opuštěných továren, velkých a prostorných míst, různých podkroví, kde využívali velký prostor pro své výtvory. Mnoho z nich bylo dekorativních a tímto způsobem začal vznikat dnes již známý industriální styl, který získával stále větší popularitu všude ve světě.

 
kovovy-regal-skladovanim27.10.2017

POZORUJTE, UDĚLEJTE POŘÁDEK A ZAUJMĚTE

Pokud již máte vlastní obchod, firmu, společnost, nebo se chystáte nějakou založit, tak je tu pár věcí, které nemůžete přehlédnout. Udělat a mít pořádek patří mezi nejdůležitější procesy ve Vaší společnosti. Jak Vám mohou pomoci kovové regály? Naše regálové systémy a kovové police jsou přizpůsobitelné a mnohé z nich jsou určeny jako "regály do obchodu," či "regály do podniků".

 
kovovy-regal-skladovanim17.10.2017

ZVÝŠTE PRODEJ SKLADOVANÍMY!

Nebylo to tak dávno, kdy se skladovacím prostorem a logistice nevěnovalo tolik pozornosti, kolik by si podle nás zasloužilo. Řekněme si to přímo, toto oddělení bylo vždy odsouvané na vedlejší kolej. Postupem času, úloha "skladu" začala nabývat na síle a samotný sklad se stal velmi důležitou součástí pro každou malou, či velkou společnost a firmu.

 
kovovy-regal-zahrady25.09.2017

ZKUSTE ZMĚNIT VZHLED VAŠÍ ZAHRADY!

Ano je to tak. Podzim je tu. Ať chceme, či ne, čeká nás něco, co si nikdo z nás po slunečním létě nepřál, špatné a deštivé počasí.

 
kovovy-regal-5tipu-jak-usporadat-prostor11.09.2017

5 TIPŮ - JAK USPOŘÁDAT PROSTOR

Vytvoření dobrého a správného pracovního prostoru je základním prvkem pro dosažení vyšší produktivity a zvýšení koncentrace člověka. Připravili jsme pro Vás 5 užitečných tipů, které budou hlavním faktorem při vytváření perfektního pracovního prostředí.

 
kovovy-regal-zakaznicke-projekty13.07.2017

Zákaznické projekty TOP10

Drazí zákazníci, za poslední období jste nás potěšili nejen Vašimi objednávkami, ale i zpětnou komunikací, při které jste nám často poslali fotografie, nápady, tipy, či různé jiné připomínky, díky čemuž jsme mohli náš e-shop neustále zlepšovat a přizpůsobovat právě tím vaším potřebám.

 
prozijte-jaro-s-vasim-majstrom-majster-regal16.05.2017

Prožijte jaro s vašim majstrom!

Jaro je tady a každý zahrádkář si užívá paprsky slunce a připravuje se obdělávat půdu, zkrášlit svoji zahrádku, nebo se věnovat vegetaci, o kterou se neustále staral. Všechno musí mít svůj řád a nic není lepším řešením než naše regály.

 
miesto-vyhradene-pre-pracu-majster-regal18.04.2017

Místo vyhrazené pro práci

Ať už jde o přípravu do zaměstnání nebo do školy, je stále více a více potřeba mít doma místo vyhrazené pro práci.

 
majster-regal-blog3-kovove-regály15.03.2017

INDUSTRIÁLNÍ STYL JE TRENDY! DEJTE PŘÍLEŽITOST KOVOVÝM POLICÍM!

Industriální styl přichází do našich příbytků. Tento trend vychází z vlny mladých newyorských umělců, kteří začali využívat prázdné tovární prostory jako domov nebo ateliér a proměnili je na "velké lofty, kde jsme všichni snili o životě".

 
majster-regal-blog2-kovove-regály15.02.2017

DEJTE SVÉMU DOMOVU NOVÝ VZHLED!

Nenacházíte žádný zůsob, jak udržet kuchyni, komoru, prádelnu nebo obývací pokoj neustále uklizenou? Snažíte se mít vše v pořádku a shromažďujete na policích různé věci, jejichž kombinace pak působí jako výkladní skříň z bazaru?