BLOG MAJSTER REGÁL

Plastový vs. kovový regál22.09.2020

Plastový vs. kovový regál

Na online trhu najdete množství kvalitního nábytku vyrobeného z různého typu materiálu, jako je dřevo, kov nebo plast. Každý má své výhody, nevýhody, dobré a špatné vlastnosti. Každý je vhodný do jiného typu prostor, interiéru a exteriéru. Regály, jako typ nábytku pro skladování jakéhokoliv materiálu a předmětů, jsou vyráběny z různého materiálu, podle využitelnosti, zátěže a samotného nákladu, který na regál naložíte. V dnešním blogu se zamířit na rozdíly, výhody a nevýhody plastových a kovových regálů.

Regál na všechno a pro všechny!15.09.2020

Regál na všechno a pro všechny!

Rozhodování o nejvhodnějším regálu pro Vaši firmu nebo domácnost může být často zdlouhavá a ne velmi jednoduchá úloha. Mezi rozhodující faktory můžeme zařadit snadnou údržbu, korozi nebo záruku. Proto bychom Vám v Majster Regál chtěli ukázat různé možnosti použití bezšroubovému kovového regálu RIVET s drátěnou policí. Jednoduše ideálního regálu do každého prostoru a pro různé využití.

Září a příchod podzimu s regály ve vaší garáži01.09.2020

Září a příchod podzimu s regály ve vaší garáži

Je tomu tak. Léto se nám pomalu ale jistě chýlí ke konci a za pár dní se sychravější charakter počasí postará o to, že naše dvoj nebo čtyřkolové "oře" vyměníme za pohodlí obývacího pokoje. Potřeba čerstvého vzduchu a kontaktu s přírodou se však s příchodem podzimu nesnižuje. Právě naopak, i v těchto měsících je důležité, abychom si vyrazili na výlet s celou rodinou, případně se na svém pohodlném kole projeli po oblíbené trati nebo vyznačeném chodníku.

DIY! Perzonalizujte Vaše regály25.08.2020

DIY! Perzonalizujte Vaše regály

I vy se na konci léta pouštíte do přípravy na nové povinnosti? Po dovolené na to nastal ten správný čas. Odpočinutí a plní sil můžete přece vykročit do práce či školy s novým elánem a optimismem. Na začátek vám ale doporučujeme si všechno, co k tomu budete potřebovat, důkladně uklidit. Nepořádek v okolí se přece podepisuje i na vašem pohodlí. Připravujete se na nové úkoly po skončení léta? Udělejte si pořádek doma s regály od Majster Regál.

Moderní regály do každé místnosti19.08.2020

Léto pomalu končí, škola a uklízení po dovolené začínají

I vy se na konci léta pouštíte do přípravy na nové povinnosti? Po dovolené na to nastal ten správný čas. Odpočinutí a plní sil můžete přece vykročit do práce či školy s novým elánem a optimismem. Na začátek vám ale doporučujeme si všechno, co k tomu budete potřebovat, důkladně uklidit. Nepořádek v okolí se přece podepisuje i na vašem pohodlí. Připravujete se na nové úkoly po skončení léta? Udělejte si pořádek doma s regály od Majster Regál.

Modernizujte garáž regály a dejte jí nový smysl11.08.2020

Modernizujte garáž regály a dejte jí nový smysl

Věci a prostředí, které nás obklopují, mají pro náš život velký smysl. Pomáhají nám bez problémů fungovat a dosahovat stanovených cílů. Možná jste ale nevěděli, že efektivní využití našeho osobního prostoru je možné i díky dobře zařízené a vybavené garáži.

Nový normál - vítejte zpět na pracovišti04.08.2020

Nový normál - vítejte zpět na pracovišti

Koronavirus ovlivnil náš život ve všech směrech. Každodenní život, způsob, jakým se zdravíme, práce ... vše se změnilo. Pokud jde o nás, chtěli bychom poskytnout několik tipů na prevenci infekce v pracovním prostředí. Klikněte zde a zjistěte více.

Jak reorganizovat regály tak, aby byly efektivně uspořádané a zajímavé zároveň?28.07.2020

Jak reorganizovat regály tak, aby byly efektivně uspořádané a zajímavé zároveň?

Máte doma nebo v práci nepořádek a chaos? Regály a police by měly pomoct vašemu prostoru, aby byl víc organizovaný a působil uklizeně. Avšak i to je někdy problém a může se zdát, že některá nezvládnutá řešení vám přinášejí víc starostí jak užitku. Hazardovat se svým životem a nedostatečnou hygienou okolí si dnes ale nemůžeme dovolit. Jak tedy udržet vaše police stále čisté, bez nepořádku a efektivně zorganizované?

6 ASPEKTŮ, KTERÉ JE NUTNÉ ZOHLEDNIT PŘED STARTEM DIY PROJEKTU21.07.2020

6 ASPEKTŮ, KTERÉ JE NUTNÉ ZOHLEDNIT PŘED STARTEM DIY PROJEKTU

Chtěli byste se věnovat DIY projektu, ale nemáte s ním žádné zkušenosti? Každý rád vykonává činnosti, které jsou na 100% osobní, exkluzivní a vyžadují zapojení vlastní kreativity. Dnes Vám přinášíme velmi dynamický a vizuálně zajímavý blog. Klikněte zde a objevte 6 důležitých aspektů potřebných na start DIY projektu!

Organizujte svůj prostor pomocí regálů, žijte efektivně14.07.2020

Organizujte svůj prostor pomocí regálů, žijte efektivně

Anna se svou rodinou se rozhodli, že musí něco udělat pro zefektivnění a organizaci svých odkládacích prostorů. Prozradila nám a podrobně popsala čtyři kroky k získání čistého, uspořádaného a efektivního úložného prostoru. Díky tímto krokům se vyhnete zbytečným ztrátám času při hledání jednotlivých věcí. Nezlepší se jen organizace, ale i vizuální stránka daného prostoru.

Zefektivněte práci ve skladu pomocí regálů: 6 tipů08.07.2020

Zefektivněte práci ve skladu pomocí regálů: 6 tipů

Abyste ale mohli efektivně vybavovat svoje objednávky, potřebujete mít svůj sklad přehledně uspořádaný a skladové hospodářství co nejpřesněji. Na to je potřebné zboží nejen správně přijmout a zapsat, ale také ho uložit tak, aby bylo rychle vyhledatelné a lehce dostupné. Realita je však často jiná a ve skladu nebo obchodě vzniká zbytečný chaos. A přitom stačí malá a velmi jednoduchá změna! Využít k tomuto účelu inteligentní regály.

5 kvalitních kovových regálů do 2700 Kč			03.07.2020

5 kvalitních kovových regálů do 2700 Kč

Výběr kovových policovýchregálůna trhu je obrovský a každý potencionální zákazník hledá poměr cena - výkon. Existují online obchody, jako ten náš, kde najdete kvalitní úložné regálové systémy za nízké ceny. Můžete zde najít elegantní, moderní, nastavitelné a odolné bezšroubové regály nebo šroubové policové kovové regály za méně než 2700 Kč.

V čase koronaviru volte regály, které se dezinfekcí nezničí!25.06.2020

V čase koronaviru volte regály, které se dezinfekcí nezničí!

Aktuální situace s sebou přinesla množství nových pravidel, která je potřebné dodržovat nejen v domácnostech, ale hlavně při práci v různých pracovních prostorech. Mimo standardní opatření je nutné zajistit pracovníkům i bezpečné a hygienicky čisté pracovní prostředí, což si ale vyžaduje obrovské úsilí. Řádná dezinfekce prostoru a objektů je však nutným a důležitým kritériem, které je v současnosti potřebné plnit na denní bázi.

5 nejlepších kovových regálů do sklepa16.06.2020

5 nejlepších kovových regálů do sklepa

Na trhu je dnes velmi rozmanitý výběr kovových regálů. Nicméně, může to způsobit velký zmatek pro zákazníka. Který obchod a který regál je ten nejlepší? V první řadě je důležité podívat se na rozměry a nosnost kovového regálu na jednu polici. Je třeba zvýšit pozornost při výběru regálů na základě struktury a možnosti nastavení polic a samotné modularity. Estetika a samotný design hraje také velmi vysokou roli a často právě to ví rozhodnout. A nemůžeme zapomínat na faktor, který je ten nejdůležitější, a to je poměr cena – výkon.

Jak přizpůsobit kovový regál pro těžké zařízení10.06.2020

Jak přizpůsobit kovový regál pro těžké zařízení

"Jste vášnivý kutil a dílna je Váš druhý domov? Pak je tento blog určený právě pro Vás, protože Vás inspirujeme, jak přizpůsobit kkovové policové regály podle Vašich potřeb. Před několika týdny jsme Vám představili známého influencera a bloggera Tobiho. Tobi je kutil a DIY odborník, před kterým nic v dílně není v bezpečí. Když jsme s ním dělali rozhovor, měl rozpracovaný projekt s kombinaci kovového regálu a dřevěné euro - palety, aby zkusil vytvořit kvalitní a pevnou skříň

Jak začít podnikat v módě i za pomoci regálů04.06.2020

Jak začít podnikat v módě i za pomoci regálů

"Módní a textilní průmysl je jedním z nejziskovějších sektorů v Česku, a proto není snadné bojovat s konkurencí na společném trhu. Obchody, které nejsou populární franšízy nebo nepatří do známého řetězce, se na trhu udržují obzvlášť těžce. Malé obchody s oblečením musí nejen prosazovat proti místní konkurenci, jako jsou například velké nákupní centra, ale i konkurence na internetu.

6 nápadů jak najít ideální regál s vysokou nosností  26.05.2020

6 nápadů jak najít ideální regál s vysokou nosností

"Potřebujete rozměrný policový regál s vysokou nosností, ale nemáte čas prohlížet každou jednu nabídku na trhu? Bojíte se, že utratíte peníze za regály, které nakonec nepoužijete, případně nebudou dostatečné vhodně? V tom případě jste na správném místě. Víme, že kovové regálové systémy nejsou tou nejlevnější alternativou na trhu a chápeme, že se chcete ujistit. To je důvod, proč jsme dnes oslovili našeho manažera prodeje Lukáše, s otázkou, na co byste se měli nejvíce soustředit při nákupu kvalitního regálového systému s vysokou kapacitou.

Jak připravit pohodlný balkon pomocí regálů do 7000Kč 22.05.2020

Jak připravit pohodlný balkon pomocí regálů do 7000Kč

"Kdokoliv z Vás, co vlastní terasu nebo balkon, může být o něco více spokojený během období pandemie. Jsme uprostřed jara a měsíc bláznů, Duben, je už za námi. Každý následující den je delší a teplejší. Můžete odpočívat na terase a balkoně a užívat krásné počasí, přičemž můžete nabrat dostatek energie do dalších dnů.

D Čtyři nápady pro Den otců13.05.2020

Čtyři nápady pro Den otců

"Čas, věnovaný všem otcům se blíží - Den otců. V tento den tráví muži tím, co je baví nejvíce, tráví čas s přáteli, jdou na túru, nebo se věnují aktivitám určeným čistě jen pro muže. Co tak trávit čas s Vaším otcem speciálním způsobem? Dejte mu dárek vhodný do dílny, kde relaxuje. Ukažte mu, že na něj myslíte a že si ho vážíte. Určitě ho uděláte šťastným. V případě, že nemáte moc času, nebo bydlíte příliš daleko od rodiny, stále můžete přichystat příjemné překvapení pro Vašeho otce.

Darujte Vaší matce letos něco mimořádné05.05.2020

Darujte Vaší matce letos něco mimořádné

"Den matek se blíží. Je to speciální den, který patří všem matkám. Je dobře známo, že většina matek by pro své děti udělala cokoliv, ale udělali byste vše pro ni? Nejméně, co v tento den můžete udělat, je nezapomenout její poblahopřát k tomuto speciálnímu dni a my v týmu Majster Regál jsme si jisti, že by se potěšili i malé pozornosti, i když typická věta matky je: "Nemusíš mi nic dávat, já nic nepotřebuji. "Využijte tento den na poděkování své matce za všechno to úsilí, které za Vás vynakládá celý svůj život. Zejména v současné situaci nabírá tento svátek úplně jiný význam. Buďte vděční, že ji máte stále u sebe. Bohužel, vzhledem k současné situaci není možné jít do dobré restaurace nebo podniknout společnou aktivitu, a proto náš tým přišel s nápadem, jak můžete navzdory všemu matku překvapit. Jeden nebo druhý nápad určitě realizují i naši kolegové.

Jak Jan zorganizoval nářadí v dílně pomocí regálů28.04.2020

Jak Jan zorganizoval nářadí v dílně pomocí regálů

"Jste kutil a rád trávíte čas ve své dílně? Nebo jste dobrý manažer, rád trávíte čas pracováním na autech v garáži? Tak v tom případě určitě znáte problém týkající se ztrácejícího se nářadí a o to více, pokud ho často půjčujete kolegům nebo přátelům.

Kreativita v dílně23.04.2020

Kreativita v dílně

"Připravili jsme pro Vás novinku, a to rozhovor s vášnivým DIY pracovníkem a influencerem přímo z Německa, známým pod přezdívkou Tobi. Je populární svou zručností a kreativní myslí. Tobi byl ochoten podělit se s námi, s týmem Majster Regál, o detailech nejnovějšího projektu, který vytvořil.

Pořádek v komoře: skladujte věci v domácnosti správně17.04.2020

Pořádek v komoře: skladujte věci v domácnosti správně

"Skladování jídla, domácího zboží a hromadění zásob se v okamžiku může stát problémem a je velmi důležité udržovat pořádek i v těchto zákoutích domácnosti. Tým Majster Regál by Vás chtěl v nadcházejících týdnech motivovat, abyste se mohli více věnovat celkové organizaci v domácnosti. Pokud zásoby nejsou správně uspořádány, může to způsobit problémy, jako například nedostatečný přehled, v horším případě žádný přehled dat minimální trvanlivosti a spotřeby, ale i to, že mnoho jídla a věcí se bude muset vyhodit, protože nebyly správně skladovány, uložené, schované, případně byly poškozeny.

5 důvodů pro výběr kovových drátěných polic06.04.2020

5 důvodů pro výběr kovových drátěných polic

"Znáte ten pocit, když najednou máte potřebu uklidit skříně, pokoje nebo terasu, jen tak, protože nemáte co jiného doma dělat? Především teď, když mnozí z vás tráví čas doma víc než kdykoliv předtím, kvůli momentální situaci ve světě. Mnozí z vás pracují z domu, někteří na poloviční úvazek, jiní si vzali placenou dovolenou a najdou se i tací, co si vzali volno na hlídání a dokonce i učení dětí, protože mnoho škol je zavřených.

7 tipů na jarní úklid s Majster Regál02.04.2020

7 tipů na jarní úklid s Majster Regál

"Měsíc duben je vhodný a určený zejména na jarní úklid. Je ideální čas na třídění, nebo organizování oblečení, knih a skladovaných předmětů v garáži, sklepě a zbytku domácnosti. Kovové policové regály jsou nezbytnou pomůckou při jarním úklidu a čištění a navíc vypadají velmi dobře a moderně! Chtěli bychom vám dát několik rad na jarní úklid a ukázat vám, jak můžete použít regálové systémy na organizaci prostoru a udržování pořádku!

Jak správně uspořádat vaši garáž a sklad26.03.2020

Jak správně uspořádat vaši garáž a sklad

"Už jste se někdy cítili zmatený při organizaci a rozložení kovových regálů? Samotná organizace policových regálových systémů není vůbec náročná, pokud víte, jak nato. S kovovými regály se velmi snadno manipuluje, snadno se skládají a dokážou ukládat mnoho věcí, čímž se předchází pocitu zmenšování prostoru, jako v případě používání klasických skříní. Věříme, že regály jsou plnohodnotným nábytkem, který se dokonale vejde do kterékoli části domácnosti. Pojďme se společně podívat na dva nejvíce přeplněné prostory v naší domácnosti, na garáž a sklad.

NMetodou 5S k lepší organizaci na pracovišti25.03.2020

Metodou 5S k lepší organizaci na pracovišti

"Nepořádek negativně ovlivňuje naše zdraví a neustálé hledání ztracených věcí vytváří v člověku stres a neklid. Proto byste měli dbát o to, aby bylo Vaše pracoviště uklizené a správně zorganizované. Na internetu najdete různé techniky a metody úklidu, jako například metodu Marikondo, která se stala hitem v minulých letech. Mnozí z Vás ji už pravděpodobně znají, ale už jste někdy slyšeli o japonské metodě 5S?

70 jednoduchých možností jak trávit čas a hrát se s dětmi v domácnosti 20.03.2020

70 jednoduchých možností jak trávit čas a hrát se s dětmi v domácnosti

My, Majster Regál, jsme sesbírali 70 nápadů, jak se během těchto trávených dní doma z důvodu korona viru můžete hrát s vašimi nejmenšími. Chtěli bychom vám navrhnout jednoduché, milé a zábavné aktivity od lechtání, až po přípravy chutného koláče a stavění dětského bunkru v obývacím pokoji.

 
5 TIPŮ NA VYTVOŘENÍ KOMFORTNÍHO PRACOVIŠTĚ Z DOMU - HOME OFFICE18.03.2020

5 TIPŮ NA VYTVOŘENÍ KOMFORTNÍHO PRACOVIŠTĚ Z DOMU - HOME OFFICE

Práce z domu zní až příliš dobře, aby to bylo tak jednoduché. Představujeme ti 5 nápadů, jak vytvořit příjemné a kvalitní domácí pracoviště.

 
Rozdíl mezi bezšroubovým Rivet regálem a jinými bezšroubovými regály10.03.2020

Rozdíl mezi bezšroubovým Rivet regálem a jinými bezšroubovými regály

Nás v Majster Regál se často ptají: "Jaký je rozdíl mezi bezšroubovým Rivet regálem a jinými bezšroubovými regály?" Rádi bychom to vysvětlili v dnešním blogu. Představte si následující situaci: Naléhavě potřebujete nový regálový systém a intenzivně pracujete na hledání vhodného kovového regálu. Nyní se možná ptáte, kde koupit takový regál. V nejbližším železářství nebo si ho jednoduše koupit online? Předpokládejme, že jste se rozhodli pro online koupi z časových důvodů a našli jste webovou stránku Majster Regál.

Skladové regály bez škodlivých látek v Majster Regál21.02.2020

Skladové regály bez škodlivých látek v Majster Regál

"Světový den boje proti rakovině (World Cancer Day) připadá tak jako každoročně na 4. únor, přičemž jde o iniciativu, v jejímž rámci se může sjednotit celý svět s cílem zvýšit povědomí o rakovině a upozornit na důležitost primární a sekundární prevence a zdravého životního stylu. Někteří z našich zákazníků pracují v oblastech, kde na ně číhají mnohá nebezpečí. Pracovníci ve stavebnictví, v chemickém nebo automobilovém průmyslu často pracují s látkami a materiály, které mohou být karcinogenní.

Najděte vhodný regálový systém v Majster Regál12.02.2020

Najděte vhodný regálový systém v Majster Regál

"Majster Regál jménem lásky - blíží se Valentýn a Majster Regál Vás má moc rád. Proto jsme se rozhodli uspořádat noční nákupní noc - Late Night Shopping. V noci z 13. na 14. února v čase 20:00 do 9:00 si můžete koupit perfektní kovový regál nebo kompletní regálový systém

Průmyslové Regály, s láskou k Detailům11.02.2020

Průmyslové Regály, s láskou k Detailům

"Dnes bychom Vám rádi představili Felixe B. a Annu F. Spojili síly nejen pro společné zájmy, ale také po profesionální úrovni. Anna je po profesní stránce vystudovaný malíř a lakýrník a Félix je inženýr - mechanik. Oba milují motory, náklaďáky a auta. Před sedmi lety se setkali na festivalu nákladních aut a zamilovali se. Před čtyřmi lety se rozhodli, že začnou spolu podnikat a od té doby jsou vlastníky garáže, dílny a servisu pro auta, nákladní vozidla a dodávky.

Příliš malé místnosti a málo úložného prostoru08.01.2020

Příliš malé místnosti a málo úložného prostoru

"V malých místnostech nenajdeme dostatečně velký prostor na umístění regálu podél stěny, protože buď není dostatečně dlouhá, nebo se tam nacházejí dveře či okno. Z tohoto důvodu mohou malé místnosti působit chaoticky a neuklizeně. Není tato celá záležitost trochu protichůdná a nepříjemná? Člověk chce udělat pořádek a odklidit věci pryč z cesty, ale neví kam s nimi, protože nemá žádné skladové zařízení. S Konrádem to bylo přesně to samé.

Naše nejlepší regály v roce 2019 30.12.2019

Naše nejlepší regály v roce 2019

"Všichni v týmu Majster Regál věříme, že nákup kovových regálů může být často výzva. Zejména v případě, že máte vysoké kvalitativní a technologické požadavky a hledáte stabilní, odolný regálový systém, případně kovový regál do vaší domácnosti, garáže, skladu nebo dílny. Připravili jsme pro Vás seznam pěti nejlepších regálových systémů za rok 2019 s důrazem na vysokou kvalitu, atraktivní design a odolnost, dostupných na eshopu Majster Regál. Čtěte dál a dozvědět se více.

Pořádek v novém roce pomocí kovových regálů 04.01.2020

Pořádek v novém roce pomocí kovových regálů

"Nový rok, nový začátek. Pouze fráze nebo ne? Nový rok se již začal a všechny dobré předsevzetí stále lze realizovat. Kromě předsevzetí typu více sportovat nebo zdravě se stravovat, se často setkáváme s tím jak přinést do domácnosti větší pořádek. Někdy je těžké cokoli najít, když máme chaotický šatník plný starých a zbytečných věcí, které nás jen zatěžují. Úklid našeho šatníku nebo regálů může být skutečně náročný úkol, ale žádné obavy! Dnes Vám Majster Regál prozradí několik tipů, které Vám mohou být v novém roce nápomocné!

Nový regál  STRONG22.11.2019

Nový regál STRONG

"SILNÝ, STABILNÍ, ODOLNÝ a JEDNODUŠE ČISTÍCÍ. Přišel čas, abychom Vám představili nový produkt z kategorie Professional - regál STRONG. Není to kompletně nový produkt a určitě ho už někteří z Vás znají, protože už byl v našem katalogu, ale od dnes Vám nabízíme jeho vylepšenou verzi a prošel několika změnami. V tomto krátkém blogu bychom Vám rádi představili všechny změny a odlišnosti z předchozí verze.

Mějte vlastní knihovnu18.11.19

Mějte vlastní knihovnu

"Knihy všude kam se podíváte - s tímto problémem se setkává každý vášnivý čtenář. Knihy mohou být uloženy v krabicích, ve skříních, nebo v podkroví. Může to přispět k většímu chaosu a k tomu, že nikdo neví kde je odložena konkrétní kniha. Nesmíme zapomínat na poškození knih prachem, nečistotami nebo samotným poškozením vlivem tlaku ostatních knih, či jiných předmětů. Konstrukce domácí knihovny je rychlá a opravdu jednoduchá. Může být v pokoji pro hosty, v pracovně, v ložnici nebo v jakékoliv pokoji Vašeho domova.

Kov jako nejlepší materiál pro regály 12.11.19

Kov jako nejlepší materiál pro regály

"Od největších skladů až po domácí knihovny, najdou kovové regály své vhodné místo. Nezáleží na tom, zda objemné a těžké předměty, nebo menší a lehčí, do kovových regálových systémů lze uložit téměř cokoliv. Jsou zajímavým řešením nejen pro firmy, ale i pro soukromě osoby a účely. Výrobní materiál regálů je všestranný a my, obchod Majster Regál, Vám rádi ukážeme, proč preferujeme ocel a řekneme Vám o všech výhodách zmiňovaného odolného materiálu.

Kovové regály Majster Regal do posilovne28.10.2019

Kovové regály Majster Regal do posilovne

"Je úžasné, když se spojí práce a vášeň a Majster Regál mi pomohl splnit tento sen." Alex M. (33 let), bývalý daňový poradce a podnikatel ve fitness oblasti. Vlastníte posilovnu nebo si ji plánujete v budoucnu otevřít? Možná Vás bude motivovat příběh Alexa M. Vyprávěl nám o jeho cestě v podnikání, na které jsme mu pomohli i my, Majster Regál.

Produktivnější a příjemnější práce ve vysněné kanceláři - s kovovými regály od Majster Regál15.10.2019

Produktivnější a příjemnější práce ve vysněné kanceláři - s kovovými regály od Majster Regál

Papíry rozházené po stole, kopy nahromaděných dokumentů, všude kolem kancelářské potřeby a pero, kterým si chcete něco poznamenat, nepíše... Jednoduše řečeno CHAOS v kanceláři. Přitom čistá a uklizená kancelář je tak důležitá

Zvyšování efektivity a redukování nehod v práci s regály | Majster Regál  ; 03.10.2019

Zvyšování efektivity a redukování nehod v práci s regály | Majster Regál

Bylo to, jako kdybychom měli v práci trpaslíka, který jedl veškerý materiál, zdržoval a bavil naše zaměstnance. Řešení bylo nutné najít co nejdříve, protože takto to dál už jít nemohlo. Markus Bauer, projektový manažer společnosti pro industriální management.

Šroubové vs. Bezšroubové kovové regály - V čem jsou jiné? ; 26.09.2019

Šroubové vs. Bezšroubové kovové regály - V čem jsou jiné?

Jsme si téměř jisti, že každý z Vás má doma, na chatě, v garáži, ve sklepě, v zahradě, nebo v práci kovový regálový systém. Regály jsou jednoduchou součástí základní výbavy každého prostoru. Regály jsou dostupné v různých variacích a rozměrech. Jsou industriálními prvky, a přesto se stávají více populární v domácnosti a kanceláři.

Kovový regál s HDF policí - detailní montáž, krok za krokem. Mírně odlišný způsob montáže přináší Majster Regál. ; 24.09.2019

Kovový regál s HDF policí - detailní montáž, krok za krokem. Mírně odlišný způsob montáže přináší Majster Regál.

V tomto blogu bychom Vám rádi ukázali, jak postupně sestavit zásuvný bezšroubový kovový regál s HDF policí, který lze rozložit na 2 pracovní stoly. Rozhodli jsme se pro 5 policový regál rozměru 180x90x30 cm v modré barvě. Sami uvidíte, jaké to je jednoduché.

Skladové kovové regály pro odvětví hotelů a restaurací 28.08.2019

Skladové kovové regály pro odvětví hotelů a restaurací

Co všechno je potřeba zařídit při takovém typu průmyslu? Co je třeba udělat, aby vše probíhalo hladce, bez jakýchkoliv problémů? Důležité je šetřit čas. Vše musí mít své místo a uložené podle stanoveného pořádku a principu. Je třeba vyhýbat se chaosu, nečistotám, nehodám a nepořádku.

Vytvoření skladových prostor pomocí regálových systémů20.08.2019

Vytvoření skladových prostor pomocí regálových systémů

Efektivním využitím každého volného místa můžete vytvořit další prostor a tím co nejefektivněji využít svůj sklad. Regálové systémy umožňují flexibilní uspořádání dle potřeb zákazníka a následně rozšíření pomocí kovových stojin. Regálový systém tak neustále roste spolu s vaší společností.

blog-hdf-drevena-police-pro-kovove-regaly19.07.2019

HDF dřevěná police pro kovové regály

Je to tady. Jsme relativně nová a inovativní společnost na trhu s kovovými regály. Snažíme se neustále rozvíjet vývoj a mnohé inovace na vyšší úroveň. Vývoj je pro nás klíčovým prvkem, kterým neustále bojujeme proti rostoucí konkurenci. Jak řekl Johann Wolfgang von Goethe: "Vyřešit problém znamená žádný problém nemít"

blog-majster-regal20.05.2019

Najděte ten správný regál na správné místo

Pro podnikatele, živnostníky, manažery logistiky a skladů, ředitele, ale i pro tradiční zákazníky, je několik věcí, které je třeba přehodnotit při koupi nových kovových regálů. Pár otázek, které Vám mohou pomoci při výběru regálových systémů.

 
blog-majster-regal18.04.2019

5 Tipů jak se vyhýbat a zbavit rzi na kovových regálech

Neříká se nadarmo, že "duben je měsíc bláznů". Takový druh počasí je velkým nepřítelem oceli a kovu obecně. To platí i pro naše kovové regálové systémy, které jsou často využívány v exteriérech a mimo obytných prostor. Blíží se Velikonoce a počasí se v tomto období mění ze dne na den. Rádi bychom vám poskytli 5 praktických rad, jak pečovat o ocel a kov, zejména kovové regály, abyste zabránili korozi a oxidaci.

 
blog-majster-regal4.4.2019

Chyby při montáži regálů

Každý z nás se jistě setkal s něčím hodně podobným. Koupíte si v tradičním obchodě, nebo na internetovém obchodě nábytek, doplňky, stroje apod. Zboží si rozbalíte a pomocí návodu sestavíte dohromady. Ale po dokončení se chytáte za hlavu a snažíte se pochopit, kde jste při montáži udělali chybu, protože výsledný produkt tak trochu nefunguje, je křivě postavený, není vodorovný, kolísá atd. Ačkoliv detailní montážní návod prolistujete několik krát, chyba se vždy může objevit nečekaně a zejména nepozorovaně.

 
Efektivní sklad v internetovém obchodě29.03.2019

Efektivní sklad v internetovém obchodě

Chtěli byste otevřít nový online obchod - e-shop, nebo chcete rozšiřovat váš obchod o nové produkty, ale nemáte dostatek prostoru? Nechcete investovat další peníze do nových skladových prostorů? Tak pak jsou další řádky určeny právě pro vás, protože mnoho krát může neúspěch obchodu ovlivnit nejen konkurence, ale i špatně zorganizovaný prostor a inventura zboží.

 
Zákaznický projekt - Obchod21.02.2019

Zákaznický projekt-obchod

Buďte originální. Nebojte se experimentovat a nezapomínejte, v jednoduchosti je krása. Mnoho z vás nám předává svůj "feedback" a my si to vždy vážíme. Sdílíte s námi vaše projekty, nápady a to nám pomáhá se dále rozvíjet a přinášet tím lepší zákaznický servis. Vždy nás potěší, když naše regály splní očekávání zákazníků a dobré recenze jsou toho důkazem.

 
SEŠ CHLAP. UDĚLEJ TO SÁM!30.01.2019

SEŠ CHLAP. UDĚLEJ TO SÁM!

Milujete domácí práce? Jste zručný jedinec, který se nebojí pustit do složitějších oprav, vlastních výtvorů, vylepšení a pokládáte se za chytrého kutila? Tak tenhle blog bude právě pro Vás. A pokud nejste v těchto věcech až tak zběžný, nevadí. Stačí chtít a dostanete se do toho rychleji, než byste očekávali. Vždyť správný chlap se nebojí žádné výzvy!

 
5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ PŘI KOUPI REGÁLŮ20.12.2018

5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ PŘI KOUPI REGÁLŮ

Mnozí z vás se nás ptají, jaké regály si mohou koupit a jaké jsou pro vás ty nejvhodnější. Pravda je taková, že tyto otázky jsou velmi komplexní. Každý jeden prostor je zkrátka unikátní. Představíme vám seznam všeobecně známých otázek, které byste si měli sami položit předtím, než si vyberete ten pravý regál do vašeho domova, kanceláře nebo obchodu.

 
jak-dale-po-black-friday05.12.2018

JAK DÁLE PO BLACK FRIDAY

Fenomén či slevové šílenství Black Friday... Nespočetné atraktivní slevy jsou pro každého z nás významným lákadlem, ale co opravdu víme o tomto dni? Je to pouze další záminka jak nás přimět utratit více peněz? Jak a kde mohu umístit vše, co jsem koupil? Pokud jste si někdy položili tyto otázky, tento příspěvek je určen právě Vám. Existuje několik teorií o tom, proč listopadové výprodeje dostali pojmenování Black Friday. Za pozornost určitě stojí alespoň dvě.

 
top-5-nejoblibenejsich-regalu24.10.2018

Top 5 nejoblíbenějších regálů

Drazí čtenáři a zákazníci. Denně nám dokazujete, že naše regály mají svou kvalitu a díky Vám se můžeme stále posouvat dál. Naše regálové systémy se staly oblíbeným zbožím na internetu a stále se snažíme vyhovět požadavkům všech zákazníků. Představíme Vám TOP 5 nejoblíbenějších regálových systémů podle Vás zákazníků. Dozvíte se o jejich výhodách, nevýhodách, důvodech úspěchu a proč jsou pro zákazníky tak populární.

 
regaly-a-knihovny05.10.2018

Regály a knihovny

Kam knihy v knihovně uložit? Jaký skladovací prostředek je typický pro knihovny? Regálový systém je nejjednodušší způsob pro skladování knih, který zajišťuje bezpečnou a čistou péči našich důležitých výtisků.

 
regaly-a-gastronomicke-prostredi21.09.2018

Regály a gastronomické prostředí

Asi nikdo z Nás by pojmy kovové regály a gastronomie nikdy nedával dohromady. A přece mají něco společného. V dnešním blogu si řekneme vše ohledně regálových systémů využívaných v oblastech gastronomie. Co přesně tím myslíme? Každá restaurace, bar, disko bar, kuchyň, vývařovna, jídelna, vinárna, potravinový řetězec má určený specifický odkládací prostor, sklad, nábytek, kde skladuje vše potřebné pro chod podniku.

 
kovovy-regal-nabytek-a-regaly.jpg10.09.2018

Nábytek a regály

Milí čtenáři a zákazníci. Každý z nás již zařizoval nové bydlení, nebo ho to teprve čeká. Také mnohé společnosti, firmy, kanceláře a sklady při otevírání nových pracovišť a prostor musí poctivě naplánovat kompletní vybavení se všemi potřebnými doplňky. Nastává otázka, čím tyto prostory vybavit, jaké zařízení je třeba zakoupit a jak efektivně vytvořit plnohodnotné bydlení, či pracoviště. Vybrat si standardní nábytek, nebo investujeme do regálových systémů?

 
kovovy-regal-zpet-do-skoly04.09.2018

Zpět do školy!

Vážení zákazníci. Prázdniny pomalu končí a začíná školní rok. Tato doba může být také úzce spojena s uklízením, skladováním a přípravou do novího roka. Kovové regály s kovovými nebo regálmi s dřevotřískou od firmy Majster Regál Vám mohou také velice pomoct.

 
kovovy-regal-regaly-rivet20.08.2018

Rivet systém

Drazí čtenáři a zákazníci. Mnozí z Vás se ptají, v čem je letošní novinka RIVET Systém jiná, než ostatní regály z dílny Majster Regál. V dnešním blogu si řekneme o nových regálových systémech více, podíváme se na výhody, které nabízejí a kde je lze efektivně využívat, jaká je jejich stavba a jak je jednoduše poskládat. Nejnovější technologie je tady a je připravena jen pro Vás.

 
kovovy-regal-regaly-do-vasi-domacnosti16.07.2018

Regály do Vaší domácnosti

Mnoho z našich zákazníků se často ptá, zda kovové regály jsou vhodným nábytkem do interiéru bytů a domů. Nejsou kovové regály až příliš industriální? Nepůsobí příliš rušivě při elegantním nábytku? Není příliš nebezpečné uchovávat kovové regály v domácnosti a nehrozí poranění při denním kontaktu? Na všechny otázky si v následných řádků odpovíme. Náš nový Blog Vám poradí, jaké regály jsou vhodné do vaší domácnosti.

 
kovovy-regal-vyhody-regalovych-systemu-v-administraci04.07.2018

Výhody regálových systémů v administraci

Mnoho z nás i během těchto slunečných dnů musí "sedět" v práci a věnovat veškerou svou pozornost pracovním záležitostem. Je dokázáno, že výkonnost každého zaměstnance je vyšší v případě příjemného, praktického a bezpečného pracovního prostředí.

 
kovovy-regal-regaly-do-vasi-garaze19.06.2018

Regály do Vaší garáže

Garáž je obecně velmi důležitou součástí domácností a někteří z nás si neumí představit domácnost bez ní. Ale co když máte pěknou a velkou garáž, ale nemáte potřebné vybavení? Dnešní blog bude věnován především tomu, jak Vaši garáž využíváte a jaké kroky je třeba učinit, aby byla efektivně spravována a uspořádána.

 
kovovy-regal-hotel-a-sklad01.06.2018

HOTEL A SKLAD

Přichází čas, kdy všechny hotelové společnosti začnou pociťovat silný nárůst zájmu a zvýšený počet zákazníků. Teplota stoupá a ve vzduchu je cítit závan příchozího léta. A co teď? Nenechávejte si vše na poslední chvíli a připravte Váš hotel předem, dokud nebude tak dokonalý, jak zákazníci očekávají.

 
kovovy-regal-10-tipu-a-triku-jak-bez-problemu-zmenit-vas-satnik23.05.2018

BEZPEČNOST PŘI ŘÍZENÍ SKLADU

Přišel čas na změnu Vašeho šatníku. Dny se krátí a červen je za dveřmi. Zaručeně přichází krásné slunečné počasí a čas na výběr světlého, veselého, lichotivého a lehkého letního oblečení, které máme tak rádi a dosud leželo v našich skříních, poličkách, kovových regálech apod. Máme pro Vás několik tipů a triků, jak efektivně zařídit Váš šatník. Díky naším radám to bude snazší, než kdykoliv předtím.

 
kovovy-regal-bezpecnost-pri-rizeni-skladu15.05.2018

BEZPEČNOST PŘI ŘÍZENÍ SKLADU

Dodržování pravidel bezpečnosti a prevence úrazů a rizik na pracovišti jsou základními body každé moderní společnosti. Ale pokud mluvíme o samotných skladech, kde máme uložený veškeré naše zboží, se kterým pracovníci denně manipulují, je důležité se zaměřit zejména na bezpečnost našich zaměstnanců, protože oni jsou základem úspěchu každého zaměstnavatele.

 
kovovy-regal-kovovymy-metody-marie-kondo27.04.2018

UDĚLEJTE SI POŘÁDEK ZA PODPORY METODY MARIE KONDO A BUDETE ÚSPEŠNÝ

Nemáte dostatek prostoru u Vás doma či ve Vaší firmě? Nemáte pořádek ve Vašich skladovacích prostorech, nebo ve Vaší domácnosti? Cítíte se špatně v slabě organizovaném prostoru? Metoda "Konmari", kterou objevila známá Japonka Marie Kondo, nazývaná také "guru pořádku", je moderním trendem, za pomoci kterého dosáhnete vysněný pořádek. Připravili jsme pro Vás několik záchytných bodů, které určitě jednou využijete.

 
kovovy-regal-kovovymy-regaly-rizeni-maloobchodnich-prodejen13.04.2018

Řízení maloobchodních prodejen

Jak jsme zmínili v předchozím článku, klíčovým prvkem efektivního managementu skladů je vědět, jak správně řídit a optimalizovat prostor a také navrhnout samotný sklad za pomoci nářadí a zařízení vhodných pro daný podnik a typ obchodu, abychom zachytili jeho celkovou podstatu. Dobrý design skladů je základní a podstatný faktor, který ovlivňuje rychlost přípravy objednávek a napomáhá nám správně organizovat naše zásoby produktů a komponentů.

 
kovovy-regal-kovovymy-regaly-ve-vasi-vikendove-chate23.03.2018

Dekorace a optimalizace prostoru kovovými regály ve Vaší víkendové chatě

Pokud mluvíme o ideálním místě, kde si každý z nás ví odpočinout, zapomenout na realitu a chvíli nemyslet na denní problémy v práci, víkendová chata je něco, co tyto potřeby splňuje dokonale. Je to místo, kde se cítíme pohodlně, kde si užíváme okolní přírodu a její harmonii, v okolí lesů, či v lepším případě u moře s naší rodinou, přáteli a společně trávíme tyto chvíle oddechu.

 
kovovy-regal-jak-vyresit-nedostatek-prostoru-v-nasem-obchode15.03.2018

Jak vyřešit nedostatek prostoru v našem obchodě

Příchodem nových technologií a výrazným nástupem online nákupu byl přímo ovlivněn i management skladování společností, obchodů a firem. To, co bylo aktuální včera je dnes již zastaralé. Je nesmírně důležité neustále rozvíjet a přizpůsobovat se novým a moderním trendům. Abychom dosáhli náš vytyčený cíl při skladování, je třeba vyřešit předchozí problémy, které se neustále objevují při řešení správného managementu a logistiky našich skladů. Podívejte se sami na nejčastější problémy při managementu skladování.

 
kovovy-regal-navrhnete-si-vlastni-diy-dilnu06.03.2018

Navrhněte si vlastní DIY dílnu

Pokud milujete aktivity spojené s DIY (udělej si sám), a nemáte na to žádný čas, nebo prostor, kde můžete provádět zmíněný koníček, protože v těchto měsících je všude venku chladná zima, máte zlatou příležitost zůstat doma a připravit si dílnu Vašich snů. Pokud si chcete plně vychutnávat toto hobby ve své vlastní domácnosti, ukážeme Vám několik důležitých tipů ohledně prostoru, zařízení, nábytku a nářadí potřebných pro vytváření Vašich prvních "kreací", nebo veľké množství rad potřebných pro drobné úpravy.

 
kovovy-regal-jak-muze-spravne-skladovani-zvysit-obrat-vasi-firmy23.02.2018

Jak může správné skladování zvýšit obrat vaší firmy?

Každá firma chce od svých zaměstnanců, aby v práci dosáhli co největší produktivitu, což se následně odrazí i na celkové prosperitě samotného podniku. Na tento cíl se vynakládá mnoho úsilí a je to jeden ze základních pilířů úspěchu. Klíčem k dosažení lepšího pracovního výkonu, díky kterému se nám výrazně zvýší prodej a zisk, jsou přímo ovlivňující faktory.

 
kovovy-regal-napady-pro-skladovani-pneumatik15.02.2018

Nápady pro skladování pneumatik

Jedna z nejdůležitějších částí dopravního vozidla a pro bezpečnou jízdu jsou pneumatiky. Proto je velmi důležité, aby byly v dobrém stavu, jakmile se vydáme na cesty. Obecně, pneumatiky a kola jsou součásti vozu, při kterých odhadujeme dlouhou trvanlivost a nikdy přesně nevíme, kolik ujetých kilometrů "přežijí".

 
kovovy-regal-6-nastroju-potrebnych-provasi-domacnost09.02.2018

6 NÁSTROJŮ POTŘEBNÝCH PRO VAŠI DOMÁCNOST

I když se na první pohled může zdát, že slogan "udělej to sám" může být náročným úkolem, vhodným pouze pro profesionály a lidé, kteří nejsou až tak zdatní, se mu vyhýbají ze strachu, že něco „pokazí“ při náročnější činnosti, nebo při drobné úpravy v domě, tak se není čeho až tak obávat.

 
kovovy-regal-5-tipu-optimalizace-prostoru-za-ucelem-prodeje29.01.2018

5 TIPŮ OPTIMALIZACE PROSTORU ZA ÚČELEM PRODEJE

Být podnikatelem není vždy jednoduché. Velmi často se stává, že člověk, který se dal na podnikání, začne svůj obchod, tzv. byznys svých snů, s vidinou jistoty a velkého úspěchu.

 
kovovy-regal-vanoce-s-majster-regal22.12.2017

VÁNOCE S MAJSTER REGÁL!

Drazí zákazníci, přicházejí nejkrásnější svátky v roce a Majster Regál by Vám rád popřál šťastné a veselé Vánoce, plné rodinné a pracovní pohody a úspěchů v novém roce.

 
kovovy-regal-sklepe27.11.2017

REGÁLY, JAKO NEJLEPŠÍ NÁSTROJ PROTI NEPOŘÁDKU VE SKLADU A VE SKLEPĚ

Skladovací prostory, garáže a sklepy našich domovech se v průběhu let stávají "zapomenutými" a hromadí se nám v nich kopec věcí, které náš provázely našim životem, ale nebyli jsme odhodláni je vyhodit do odpadu. Může to být oblečení, různé vzpomínkové předměty a dárky, fotografie, knihy, dokumenty, pracovní materiál.

 
kovovy-regal-tipu13.11.2017

9 TIPŮ JAK VÝHODNĚ VYUŽÍT KOVOVÉ REGÁLY U VÁS DOMA

Už od roku 1950 se bohémský umělci často stěhovali do opuštěných továren, velkých a prostorných míst, různých podkroví, kde využívali velký prostor pro své výtvory. Mnoho z nich bylo dekorativních a tímto způsobem začal vznikat dnes již známý industriální styl, který získával stále větší popularitu všude ve světě.

 
kovovy-regal-skladovanim27.10.2017

POZORUJTE, UDĚLEJTE POŘÁDEK A ZAUJMĚTE

Pokud již máte vlastní obchod, firmu, společnost, nebo se chystáte nějakou založit, tak je tu pár věcí, které nemůžete přehlédnout. Udělat a mít pořádek patří mezi nejdůležitější procesy ve Vaší společnosti. Jak Vám mohou pomoci kovové regály? Naše regálové systémy a kovové police jsou přizpůsobitelné a mnohé z nich jsou určeny jako "regály do obchodu," či "regály do podniků".

 
kovovy-regal-skladovanim17.10.2017

ZVÝŠTE PRODEJ SKLADOVANÍMY!

Nebylo to tak dávno, kdy se skladovacím prostorem a logistice nevěnovalo tolik pozornosti, kolik by si podle nás zasloužilo. Řekněme si to přímo, toto oddělení bylo vždy odsouvané na vedlejší kolej. Postupem času, úloha "skladu" začala nabývat na síle a samotný sklad se stal velmi důležitou součástí pro každou malou, či velkou společnost a firmu.

 
kovovy-regal-zahrady25.09.2017

ZKUSTE ZMĚNIT VZHLED VAŠÍ ZAHRADY!

Ano je to tak. Podzim je tu. Ať chceme, či ne, čeká nás něco, co si nikdo z nás po slunečním létě nepřál, špatné a deštivé počasí.

 
kovovy-regal-5tipu-jak-usporadat-prostor11.09.2017

5 TIPŮ - JAK USPOŘÁDAT PROSTOR

Vytvoření dobrého a správného pracovního prostoru je základním prvkem pro dosažení vyšší produktivity a zvýšení koncentrace člověka. Připravili jsme pro Vás 5 užitečných tipů, které budou hlavním faktorem při vytváření perfektního pracovního prostředí.

 
kovovy-regal-zakaznicke-projekty13.07.2017

Zákaznické projekty TOP10

Drazí zákazníci, za poslední období jste nás potěšili nejen Vašimi objednávkami, ale i zpětnou komunikací, při které jste nám často poslali fotografie, nápady, tipy, či různé jiné připomínky, díky čemuž jsme mohli náš e-shop neustále zlepšovat a přizpůsobovat právě tím vaším potřebám.

 
prozijte-jaro-s-vasim-majstrom-majster-regal16.05.2017

Prožijte jaro s vašim majstrom!

Jaro je tady a každý zahrádkář si užívá paprsky slunce a připravuje se obdělávat půdu, zkrášlit svoji zahrádku, nebo se věnovat vegetaci, o kterou se neustále staral. Všechno musí mít svůj řád a nic není lepším řešením než naše regály.

 
miesto-vyhradene-pre-pracu-majster-regal18.04.2017

Místo vyhrazené pro práci

Ať už jde o přípravu do zaměstnání nebo do školy, je stále více a více potřeba mít doma místo vyhrazené pro práci.

 
majster-regal-blog3-kovove-regály15.03.2017

INDUSTRIÁLNÍ STYL JE TRENDY! DEJTE PŘÍLEŽITOST KOVOVÝM POLICÍM!

Industriální styl přichází do našich příbytků. Tento trend vychází z vlny mladých newyorských umělců, kteří začali využívat prázdné tovární prostory jako domov nebo ateliér a proměnili je na "velké lofty, kde jsme všichni snili o životě".

 
majster-regal-blog2-kovove-regály15.02.2017

DEJTE SVÉMU DOMOVU NOVÝ VZHLED!

Nenacházíte žádný zůsob, jak udržet kuchyni, komoru, prádelnu nebo obývací pokoj neustále uklizenou? Snažíte se mít vše v pořádku a shromažďujete na policích různé věci, jejichž kombinace pak působí jako výkladní skříň z bazaru?