září 27, 2021 T profil pro farmaceutický průmysl
Regály pro firmy a kanceláře

T profil pro farmaceutický průmysl

Už je to skoro dva roky, co každý z nás intenzivně prožívá toto náročné období plné nejistoty, strachu a boje za naše zdraví. Nemocnice, lékárny a sanitky prožívají asi nejnáročnější období. Je pravdou, že farmaceutický průmysl prožívá asi největší boom za posledních 10 let a tím se zvyšuje i potřeba skladování. Ukládat léky, zdravotnický materiál, pracovní oděvy, dokumenty a jakýkoli jiný materiál není otázkou pár minut. Je důležité skladovat efektivní, logicky a organizovaně. Proč jsou bezšroubové celokovové regály s T profilem to nejlepší řešení pro farmaceutický průmysl? Pokračujte ve čtení dál a dozvíte se všechny výhody skladování za pomoci estetického a využitelného policového regálu.
Viac
září 14, 2021 Multifunkční kovové regály? Ano prosím!
Regály do domácnosti Regály do garáže Regály do dílny Regaly do domacnosti

Multifunkční kovové regály? Ano prosím!

Multifunkční nábytek tzv. smart nábytek pokrývá množství potřeb náročných uživatelů. Nejenže ušetříte množství místa, ale váš prostor získá charakteristický a osobitý design. Naše kovové policové regály přesahují rámec toho, co multifunkční nábytek nabízí. Mají jednu speciální, velmi oblíbenou a ojedinělou vlastnost, možnost rozdělit regálový systém na dva stejné pracovní stoly! Chcete vědět, jak naplno využít tuto speciální funkci našich regálů? Čtěte dál.
Viac
srpen 23, 2021 Zpět do práce s kovovými regály
Regály pro firmy a kanceláře Regaly do kancelare

Zpět do práce s kovovými regály

Pomalu, ale jistě se blíží konec dovolených, odpočinku a relaxu. Léto se nám krátí a je čas nahodit pracovní oblečení, oblek, zavázat kravatu, případně zůstat v pyžamu, otevřít notebook a pracovat z domu. Jedno je jasné, zábava končí, přichází nový pracovní kvartál a nové cíle, výzvy a strategie. Připravte se společně s námi na září. V dnešním blogu s řekneme, jak efektivně připravit pracovní prostředí před zahájením nových pracovních zkušeností za pomoci policových kovových regálů.
Viac
srpen 18, 2021 Návrat do školy s Majster Regál
Regály pro firmy a kanceláře Regaly do domacnosti

Návrat do školy s Majster Regál

Letní prázdniny se brzy končí a děti se, doufejme, budou vracet do škol. Situace je stále chaotická, protože pandemie nám stále způsobuje nemalé problémy. Pevně věříme, že letní prázdniny využili děti a učitelé na plno a vrátí se v plné síle. Mnoho měst a samotných ředitelů využívá léto a prázdniny na renovaci školy. Je nutné nakoupit, opravit, postavit vše potřebné, aby vyučovací hodiny, třídy a sportovní prostory byly plně zařízené a připravené. A k tomu, aby bylo vše detailně nachystané, přispíváme i my a naše kovové regály.
Viac
červenec 14, 2021 Když se regál stane filmovou hvězdou
Regaly do prumyslu

Když se regál stane filmovou hvězdou

Málokdo si všímá kovové regály na stříbrném plátně, ale bez nich by žádný záběr nebyl tím, čím je teď. V televizi je široký záběr klíčem k úspěchu. Mnoho záběrů, obsahujících objemný nábytek, který scénu nadměrně vyplňuje působí neprofesionálně a dokáže zničit celkový dojem z filmu nebo seriálu. Je to rušivé. Díky kovovým regálem je možné tento problém eliminovat. Různé rekvizity je možné zobrazit a použít, aniž byly zavřené v různém tradičním typu nábytku. Regály otevírají prostor a vytvářejí moderní industriální design. Proto se používají v mnoha slavných seriálech a filmech. Chcete vědět víc? Přečtěte si náš blog.
Viac
červen 30, 2021 Odolné regály do zahrady, terasy a balkóny
Regály do domácnosti Regaly do zahrady

Odolné regály do zahrady, terasy a balkóny

Léto nám přichystalo hezké, sluneční a zejména horké počasí. Mnozí z nás si tyto dny užívají na dovolené, u moře nebo v přírodě. Avšak letní období a aktuální teploty jsou pro mnohé ideálním časem na práci v zahradě, skleníku nebo odpočinek na terase, v letní zahradě, či na balkoně. Dnešní článek bychom rádi věnovali těm, který tráví letní čas doma, starají se o zahradu, květiny, rádi relaxují a grilují s přáteli. Čtěte dál a dozvíte se, co mají kovové regály společného s prací nebo odpočinkem na zahradě, terase či skleníkem.
Viac
červen 22, 2021 5 nejlepších kovových regálů do restaurace, hotelu a baru
Regály pro firmy a kanceláře Regaly pro gastronomii

5 nejlepších kovových regálů do restaurace, hotelu a baru

Je tu léto a s ním i nově otevřené bary, restaurace, kavárny, hotely a celý gastro - průmysl. Už žádné vysedávání na pouze na terasách, dovoz jídla do vašich domácností a setkání pouze v omezeném počtu lidí. Díky lepší situaci jsme dostali možnost trávit čas s rodinou, přáteli, kolegy a to nejpodstatnější, v případě splnění nenáročných podmínek, můžeme cestovat a užívat si dovolenou u moře v krásných slunečních destinacích. Je čas na relax, odpočinek, zábavu. Je čas na pravé sluneční léto. Jak tento nápor zvládne celý turistický a gastronomický průmysl?
Viac
Mai 20, 2021 Jak rychle a efektivně postavit kovový regál RIVET
Regály do garáže Regály pro firmy a kanceláře Regály do dílny Regaly do domacnosti

Jak rychle a efektivně postavit kovový regál RIVET

Kovový regál s technologií Rivet je jedním z našich nejpopulárnějších produktů. Je výborným řešením pro ty, kteří potřebují silný, odolný a pevný regálový systém s rychlým a jednoduchým montážním systémem. Na rozdíl od tradičních kovových regálů mají tyto systémy inovativní bezšroubový kotvící systém, který nabízí řádově vyšší stabilitu a pevnější konstrukci. Tento blog jsme se rozhodli zaměřit na montáž tohoto typu regálů, protože pro úplné začátečníky v DIY sektoru (udělej si sám) může být náročná a neorganizovaná. Čtěte dál a dozvíte se více.
Viac
Page
To Top