January 19, 2021 Kovové regály do domácnosti: industriální styl dominuje

Kovové regály do domácnosti: industriální styl dominuje

Ze všech typů průmyslového a pomocného nábytku, kovové regály splňují tento servis na jednotku. Jinými slovy, policové regály jsou velmi populárním a žádaným nábytkem využitelným na cokoliv. V první řadě musí plnit svůj účel, a to je ukládání věcí a zboží za účelem skladování. Netřeba však zanedbávat vizuál, celkový design a estetický zážitek, který v tomto případě vůbec nezaostává před jejich funkčností.
Read more
January 04, 2021 Efektivní využití volného místa pomocí kovových regálů

Efektivní využití volného místa pomocí kovových regálů

Interiér, ve kterém denně trávíme v průměru až 90 % svého času, je nutné nevhodným a často specifickým podmínkám přizpůsobit. Krásně zařízený a plně funkční interiér však nevytvoříme jen díky originálnímu nábytku a moderním doplňkem nejnovějších trendů. O pohodlí, efektivitu práce a lepší výsledek při jakékoli naší snaze se postará i správná organizace prostoru a jeho maximální využití.
Read more
December 23, 2020 2020 BESTSELLERS

2020 BESTSELLERS

Rok 2020 se blíží ke svému konci a my doufáme, že začne hezčí období plné naděje a radosti. Ještě jednou se vám chceme za tým e-shopu Majster Regál poděkovat. Děkujeme Vám, že jste si vybrali naše produkty pro ukládání všech Vašich předmětů, vzpomínek, koníčků a projektů. Věříme, že vy - naši zákazníci, kteří jste osobně vyzkoušeli naše produkty, jste byli spokojeni a při rozhodování o koupi jednoho z regálových systémů zvolíte opět nás. Proto jsme připravili žebříček našich nejprodávanějších produktů za poslední rok. Více se dočtete v následujících řádcích tohoto blogu.
Read more
December 10, 2020 Moderní regály se kterými si vytvoříte krásné Vánoce

Moderní regály se kterými si vytvoříte krásné Vánoce

Čas lásky a klidu je už tady. Nejkrásnější svátky roku, během nichž se tak trochu všechno zastaví a příjemně naladí. Bez doplňků a dekorací to však nikdy nebude ono. Nakoupit si v obchodě to, co vám udělá radost, není nejmenší problém. Starosti se mohou objevit v momentě, pokud budete chtít vše sladit se zbytkem vašeho interiéru. Množství vánočních dekorací a ozdob je třeba přece vhodně rozmístit, abyste je krásu věděli spolu s celou rodinou v daný okamžik správně ocenit. Aby to pro vás nebylo utrpení, nabízíme vám jednoduché řešení.
Read more
December 09, 2020 Skladové řešení pro mobilní prostředky

Skladové řešení pro mobilní prostředky

Často si myslíme, že většina práce se provádí na stanoveném místě, například v kanceláři nebo dílně. Avšak ne vždy to tak je. Mnoho odborníků, obvykle samostatně výdělečně činných, vykonává svou práci mimo dílny nebo kanceláře, musí se přesouvat, aby mohly poskytovat svůj servis - služby a provádět určenou práci. Pracovní a odkládací prostor se nachází v jejich mobilním zařízení, v dodávce, autě, případě kamionu. Takový způsob práce s cestováním provádějí elektrikáři, instalatéři, zedníci, jinak řečeno povolání, které musí přijet za Vámi za účelem provádění pracovní činnosti.
Read more
November 26, 2020 Top 5 regálů pro uložení výbavy pro zimní sporty

Top 5 regálů pro uložení výbavy pro zimní sporty

Zavádění některých opatření nás nutí trávit čas víceméně jen za dveřmi svého domu. Výsledkem je minimální fyzická aktivita a pohyb je omezen na cestu do práce a domů. Pokud si to ale bez adrenalinu v krvi a sportovního vyžití už neumíte představit, vyběhnout do přírody a načerpat více čerstvého vzduchu určitě můžete. A přicházející zima vám k tomu brzy vytvoří ty nejlepší podmínky. Ještě předtím však třeba připravit na to i vaši výbavu, která se postará o radost ze života i zábavu.
Read more
November 20, 2020 Profesionální regálový systém na skladování zboží

Profesionální regálový systém na skladování zboží

Vytvoření dokonalého souladu a harmonie řešíme v interiéru pomocí různých moderních a multifunkčních doplňků. Dobrá organizace a na ní závislá vysoká míra efektivity práce se však cení i v průmyslu, výrobě nebo skladech. Právě ty jsou často určeny pro snadné uložení a efektivní třídění zboží nebo materiálu. A jelikož úspěšnost jakéhokoliv projektu závisí na tom, jaké řešení si pro jeho snadnou realizaci zvolíte, podíváme se na způsob, který vám pomůže nejen s organizací a uskladněním zboží, ale také optimalizací celého prostoru.
Read more
Page
To Top