BLOG MAJSTER REGÁL

kovovy-regal-jak-vyresit-nedostatek-prostoru-v-nasem-obchode15.03.2018

Jak vyřešit nedostatek prostoru v našem obchodě

Příchodem nových technologií a výrazným nástupem online nákupu byl přímo ovlivněn i management skladování společností, obchodů a firem. To, co bylo aktuální včera je dnes již zastaralé. Je nesmírně důležité neustále rozvíjet a přizpůsobovat se novým a moderním trendům. Abychom dosáhli náš vytyčený cíl při skladování, je třeba vyřešit předchozí problémy, které se neustále objevují při řešení správného managementu a logistiky našich skladů. Podívejte se sami na nejčastější problémy při managementu skladování.

 
kovovy-regal-navrhnete-si-vlastni-diy-dilnu06.03.2018

Navrhněte si vlastní DIY dílnu

Pokud milujete aktivity spojené s DIY (udělej si sám), a nemáte na to žádný čas, nebo prostor, kde můžete provádět zmíněný koníček, protože v těchto měsících je všude venku chladná zima, máte zlatou příležitost zůstat doma a připravit si dílnu Vašich snů. Pokud si chcete plně vychutnávat toto hobby ve své vlastní domácnosti, ukážeme Vám několik důležitých tipů ohledně prostoru, zařízení, nábytku a nářadí potřebných pro vytváření Vašich prvních "kreací", nebo veľké množství rad potřebných pro drobné úpravy.

 
kovovy-regal-jak-muze-spravne-skladovani-zvysit-obrat-vasi-firmy23.02.2018

Jak může správné skladování zvýšit obrat vaší firmy?

Každá firma chce od svých zaměstnanců, aby v práci dosáhli co největší produktivitu, což se následně odrazí i na celkové prosperitě samotného podniku. Na tento cíl se vynakládá mnoho úsilí a je to jeden ze základních pilířů úspěchu. Klíčem k dosažení lepšího pracovního výkonu, díky kterému se nám výrazně zvýší prodej a zisk, jsou přímo ovlivňující faktory.

 
kovovy-regal-napady-pro-skladovani-pneumatik15.02.2018

Nápady pro skladování pneumatik

Jedna z nejdůležitějších částí dopravního vozidla a pro bezpečnou jízdu jsou pneumatiky. Proto je velmi důležité, aby byly v dobrém stavu, jakmile se vydáme na cesty. Obecně, pneumatiky a kola jsou součásti vozu, při kterých odhadujeme dlouhou trvanlivost a nikdy přesně nevíme, kolik ujetých kilometrů "přežijí".

 
kovovy-regal-6-nastroju-potrebnych-provasi-domacnost09.02.2018

6 NÁSTROJŮ POTŘEBNÝCH PRO VAŠI DOMÁCNOST

I když se na první pohled může zdát, že slogan "udělej to sám" může být náročným úkolem, vhodným pouze pro profesionály a lidé, kteří nejsou až tak zdatní, se mu vyhýbají ze strachu, že něco „pokazí“ při náročnější činnosti, nebo při drobné úpravy v domě, tak se není čeho až tak obávat.

 
kovovy-regal-5-tipu-optimalizace-prostoru-za-ucelem-prodeje29.01.2018

5 TIPŮ OPTIMALIZACE PROSTORU ZA ÚČELEM PRODEJE

Být podnikatelem není vždy jednoduché. Velmi často se stává, že člověk, který se dal na podnikání, začne svůj obchod, tzv. byznys svých snů, s vidinou jistoty a velkého úspěchu.

 
kovovy-regal-vanoce-s-majster-regal22.12.2017

VÁNOCE S MAJSTER REGÁL!

Drazí zákazníci, přicházejí nejkrásnější svátky v roce a Majster Regál by Vám rád popřál šťastné a veselé Vánoce, plné rodinné a pracovní pohody a úspěchů v novém roce.

 
kovovy-regal-sklepe27.11.2017

REGÁLY, JAKO NEJLEPŠÍ NÁSTROJ PROTI NEPOŘÁDKU VE SKLADU A VE SKLEPĚ

Skladovací prostory, garáže a sklepy našich domovech se v průběhu let stávají "zapomenutými" a hromadí se nám v nich kopec věcí, které náš provázely našim životem, ale nebyli jsme odhodláni je vyhodit do odpadu. Může to být oblečení, různé vzpomínkové předměty a dárky, fotografie, knihy, dokumenty, pracovní materiál.

 
kovovy-regal-tipu13.11.2017

9 TIPŮ JAK VÝHODNĚ VYUŽÍT KOVOVÉ REGÁLY U VÁS DOMA

Už od roku 1950 se bohémský umělci často stěhovali do opuštěných továren, velkých a prostorných míst, různých podkroví, kde využívali velký prostor pro své výtvory. Mnoho z nich bylo dekorativních a tímto způsobem začal vznikat dnes již známý industriální styl, který získával stále větší popularitu všude ve světě.

 
kovovy-regal-skladovanim27.10.2017

POZORUJTE, UDĚLEJTE POŘÁDEK A ZAUJMĚTE

Pokud již máte vlastní obchod, firmu, společnost, nebo se chystáte nějakou založit, tak je tu pár věcí, které nemůžete přehlédnout. Udělat a mít pořádek patří mezi nejdůležitější procesy ve Vaší společnosti. Jak Vám mohou pomoci kovové regály? Naše regálové systémy a kovové police jsou přizpůsobitelné a mnohé z nich jsou určeny jako "regály do obchodu," či "regály do podniků".

 
kovovy-regal-skladovanim17.10.2017

ZVÝŠTE PRODEJ SKLADOVANÍMY!

Nebylo to tak dávno, kdy se skladovacím prostorem a logistice nevěnovalo tolik pozornosti, kolik by si podle nás zasloužilo. Řekněme si to přímo, toto oddělení bylo vždy odsouvané na vedlejší kolej. Postupem času, úloha "skladu" začala nabývat na síle a samotný sklad se stal velmi důležitou součástí pro každou malou, či velkou společnost a firmu.

 
kovovy-regal-zahrady25.09.2017

ZKUSTE ZMĚNIT VZHLED VAŠÍ ZAHRADY!

Ano je to tak. Podzim je tu. Ať chceme, či ne, čeká nás něco, co si nikdo z nás po slunečním létě nepřál, špatné a deštivé počasí.

 
kovovy-regal-5tipu-jak-usporadat-prostor11.09.2017

5 TIPŮ - JAK USPOŘÁDAT PROSTOR

Vytvoření dobrého a správného pracovního prostoru je základním prvkem pro dosažení vyšší produktivity a zvýšení koncentrace člověka. Připravili jsme pro Vás 5 užitečných tipů, které budou hlavním faktorem při vytváření perfektního pracovního prostředí.

 
kovovy-regal-zpet-do-skoly22.08.2017

Zpět do školy!

Vážení zákazníci. Prázdniny pomalu končí a začíná školní rok. Tato doba může být také úzce spojena s uklízením, skladováním a přípravou do novího roka. Kovové regály s kovovými nebo regálmi s dřevotřískou od firmy Majster Regál Vám mohou také velice pomoct.

 
kovovy-regal-zakaznicke-projekty13.07.2017

Zákaznické projekty TOP10

Drazí zákazníci, za poslední období jste nás potěšili nejen Vašimi objednávkami, ale i zpětnou komunikací, při které jste nám často poslali fotografie, nápady, tipy, či různé jiné připomínky, díky čemuž jsme mohli náš e-shop neustále zlepšovat a přizpůsobovat právě tím vaším potřebám.

 
prozijte-jaro-s-vasim-majstrom-majster-regal16.05.2017

Prožijte jaro s vašim majstrom!

Jaro je tady a každý zahrádkář si užívá paprsky slunce a připravuje se obdělávat půdu, zkrášlit svoji zahrádku, nebo se věnovat vegetaci, o kterou se neustále staral. Všechno musí mít svůj řád a nic není lepším řešením než naše regály.

 
miesto-vyhradene-pre-pracu-majster-regal18.04.2017

Místo vyhrazené pro práci

Ať už jde o přípravu do zaměstnání nebo do školy, je stále více a více potřeba mít doma místo vyhrazené pro práci.

 
majster-regal-blog3-kovove-regály15.03.2017

INDUSTRIÁLNÍ STYL JE TRENDY! DEJTE PŘÍLEŽITOST KOVOVÝM POLICÍM!

Industriální styl přichází do našich příbytků. Tento trend vychází z vlny mladých newyorských umělců, kteří začali využívat prázdné tovární prostory jako domov nebo ateliér a proměnili je na "velké lofty, kde jsme všichni snili o životě".

 
majster-regal-blog2-kovove-regály15.02.2017

DEJTE SVÉMU DOMOVU NOVÝ VZHLED!

Nenacházíte žádný zůsob, jak udržet kuchyni, komoru, prádelnu nebo obývací pokoj neustále uklizenou? Snažíte se mít vše v pořádku a shromažďujete na policích různé věci, jejichž kombinace pak působí jako výkladní skříň z bazaru?

 
blog items 04.01.2017

VÁŠ ZKUŠENÝ PORADCE JE TU!!

Po více než 20 letech zkušeností ze světa regálových systémů, tým mistr-regál vkročil do webového prostředí, aby s vámi sdílel unikátní zkušenosti, vyhověl Vašim potřebám a poskytl Vám nejlepší prostorové řešení díky kovovým regálům.