prosinec 01, 2021 Připravte váš obchod a sklad na vánoční prodej
Regaly do kancelare Regaly do obchodu

Připravte váš obchod a sklad na vánoční prodej

Listopad ještě neskončil a výhodně nabídky populární akce Black Friday stále rezonují v obchodech a zejména na online trhu. S příchodem zimních měsíců však šílenství nekončí. Přicházejí vánoční svátky a s tím hromadná poptávka po všem, co si pod vánočním stromečkem umíte představit. Je nutné, aby se obchody připravily na tento tlak efektivním skladováním, posíleným zákaznickým servisem a také zvyšováním kapacity logistických center. Přichází náročné období pro obchodníky, ale se správnými nástroji se dá zvládnout všechno. V dalších řádcích se dočtete, jak efektivně připravit váš obchod a sklad během příchozích svátků i za pomoci regálových systémů.
Viac
listopadu 03, 2021 Kovové regály v automobilovém průmyslu
Regaly do prumyslu

Kovové regály v automobilovém průmyslu

Vysoký podíl domácího hospodářství České republiky tvoří odvětví, které se začalo rozvíjet zejména ve 21. století. Otevřeli vrátka novým společnostem produkujícím komponenty a příslušenství pro výrobu aut. S výhledem na perspektivní průmysl s vysokým potenciálem v oblasti kovovýroby, se o rozvoj automobilového průmyslu začaly zajímat i jiné světové společnosti produkující auta a jiné přepravní prostředky. V dnešním článku si povíme více o tom, jak lze plně využívat policové kovové regály v tomto bohatém a prospěšném průmyslu.
Viac
říjen 21, 2021 Skladování domácích plodin a výrobků v spíži

Skladování domácích plodin a výrobků v spíži

Naše země je známá svými tradicemi a zvyky. Jen málokdo z nás, kdo má dům nebo chatu se zahradou, případně i byt s větším balkonem či terasou, se vyhnul pěstování a výrobě něčeho vlastního. Ne nadarmo se říká, že to, co si vypěstujeme, chutná nejlépe a v tomto případě to má o to vyšší hodnotu, protože do toho dáváme i kousek sebe. Ale co uděláme jako první s úrodou, kterou vypěstujeme, sklidíme nebo zpracujeme? Potřebujeme volný prostor a zejména nástroje, kde můžeme všechno organizovaně uložit. A to vám prozradíme v dnešním blogu. Zjistíte, jak skladovat domácí plodiny a výrobky v spíži za pomoci kovových policových regálů.
Viac
září 27, 2021 T profil pro farmaceutický průmysl
Regály pro firmy a kanceláře

T profil pro farmaceutický průmysl

Už je to skoro dva roky, co každý z nás intenzivně prožívá toto náročné období plné nejistoty, strachu a boje za naše zdraví. Nemocnice, lékárny a sanitky prožívají asi nejnáročnější období. Je pravdou, že farmaceutický průmysl prožívá asi největší boom za posledních 10 let a tím se zvyšuje i potřeba skladování. Ukládat léky, zdravotnický materiál, pracovní oděvy, dokumenty a jakýkoli jiný materiál není otázkou pár minut. Je důležité skladovat efektivní, logicky a organizovaně. Proč jsou bezšroubové celokovové regály s T profilem to nejlepší řešení pro farmaceutický průmysl? Pokračujte ve čtení dál a dozvíte se všechny výhody skladování za pomoci estetického a využitelného policového regálu.
Viac
září 14, 2021 Multifunkční kovové regály? Ano prosím!
Regály do garáže Regály do dílny

Multifunkční kovové regály? Ano prosím!

Multifunkční nábytek tzv. smart nábytek pokrývá množství potřeb náročných uživatelů. Nejenže ušetříte množství místa, ale váš prostor získá charakteristický a osobitý design. Naše kovové policové regály přesahují rámec toho, co multifunkční nábytek nabízí. Mají jednu speciální, velmi oblíbenou a ojedinělou vlastnost, možnost rozdělit regálový systém na dva stejné pracovní stoly! Chcete vědět, jak naplno využít tuto speciální funkci našich regálů? Čtěte dál.
Viac
srpen 23, 2021 Zpět do práce s kovovými regály
Regály pro firmy a kanceláře Regaly do kancelare

Zpět do práce s kovovými regály

Pomalu, ale jistě se blíží konec dovolených, odpočinku a relaxu. Léto se nám krátí a je čas nahodit pracovní oblečení, oblek, zavázat kravatu, případně zůstat v pyžamu, otevřít notebook a pracovat z domu. Jedno je jasné, zábava končí, přichází nový pracovní kvartál a nové cíle, výzvy a strategie. Připravte se společně s námi na září. V dnešním blogu s řekneme, jak efektivně připravit pracovní prostředí před zahájením nových pracovních zkušeností za pomoci policových kovových regálů.
Viac
srpen 18, 2021 Návrat do školy s Majster Regál
Regály pro firmy a kanceláře

Návrat do školy s Majster Regál

Letní prázdniny se brzy končí a děti se, doufejme, budou vracet do škol. Situace je stále chaotická, protože pandemie nám stále způsobuje nemalé problémy. Pevně věříme, že letní prázdniny využili děti a učitelé na plno a vrátí se v plné síle. Mnoho měst a samotných ředitelů využívá léto a prázdniny na renovaci školy. Je nutné nakoupit, opravit, postavit vše potřebné, aby vyučovací hodiny, třídy a sportovní prostory byly plně zařízené a připravené. A k tomu, aby bylo vše detailně nachystané, přispíváme i my a naše kovové regály.
Viac
červenec 27, 2021 Jak vytvořit vysněnou spíž

Jak vytvořit vysněnou spíž

Uklizená spíže nám pomůže se vyhnout celkovému plýtvání, udržet všechny věci organizované, viditelné a najme ušetřit náklady navíc. V tomto blogu vám ukážeme, jak navrhnout a uspořádat spíž ve vaší domácnosti. Neváhejte a vytvořte s námi mistrovskou spíž!
Viac
červenec 14, 2021 Když se regál stane filmovou hvězdou
Regaly do prumyslu

Když se regál stane filmovou hvězdou

Málokdo si všímá kovové regály na stříbrném plátně, ale bez nich by žádný záběr nebyl tím, čím je teď. V televizi je široký záběr klíčem k úspěchu. Mnoho záběrů, obsahujících objemný nábytek, který scénu nadměrně vyplňuje působí neprofesionálně a dokáže zničit celkový dojem z filmu nebo seriálu. Je to rušivé. Díky kovovým regálem je možné tento problém eliminovat. Různé rekvizity je možné zobrazit a použít, aniž byly zavřené v různém tradičním typu nábytku. Regály otevírají prostor a vytvářejí moderní industriální design. Proto se používají v mnoha slavných seriálech a filmech. Chcete vědět víc? Přečtěte si náš blog.
Viac
červen 30, 2021 Odolné regály do zahrady, terasy a balkóny
Regaly do zahrady

Odolné regály do zahrady, terasy a balkóny

Léto nám přichystalo hezké, sluneční a zejména horké počasí. Mnozí z nás si tyto dny užívají na dovolené, u moře nebo v přírodě. Avšak letní období a aktuální teploty jsou pro mnohé ideálním časem na práci v zahradě, skleníku nebo odpočinek na terase, v letní zahradě, či na balkoně. Dnešní článek bychom rádi věnovali těm, který tráví letní čas doma, starají se o zahradu, květiny, rádi relaxují a grilují s přáteli. Čtěte dál a dozvíte se, co mají kovové regály společného s prací nebo odpočinkem na zahradě, terase či skleníkem.
Viac
červen 22, 2021 5 nejlepších kovových regálů do restaurace, hotelu a baru
Regály pro firmy a kanceláře Regaly pro gastronomii

5 nejlepších kovových regálů do restaurace, hotelu a baru

Je tu léto a s ním i nově otevřené bary, restaurace, kavárny, hotely a celý gastro - průmysl. Už žádné vysedávání na pouze na terasách, dovoz jídla do vašich domácností a setkání pouze v omezeném počtu lidí. Díky lepší situaci jsme dostali možnost trávit čas s rodinou, přáteli, kolegy a to nejpodstatnější, v případě splnění nenáročných podmínek, můžeme cestovat a užívat si dovolenou u moře v krásných slunečních destinacích. Je čas na relax, odpočinek, zábavu. Je čas na pravé sluneční léto. Jak tento nápor zvládne celý turistický a gastronomický průmysl?
Viac
Mai 28, 2021 Organizace hraček metodou KonMari

Organizace hraček metodou KonMari

Efektivní a klidný úklid s celou rodinou je sen každého rodiče. Zapojit do tohoto procesu nejmladších členů domácnosti je poměrně dost náročné. Avšak japonská královna organizace Marie Kondo má na všechno perfektní řešení: metodu KonMari. Chcete vědět víc? Přečtěte si náš blog a dozvíte se novinky, které jste možná nikde jinde dosud neviděli.
Viac
Page
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doručení zdarma na 945 Kč
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Možná sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé platební metody
EVROPSKÁ KVALITA
Záruka na kovové regály 5 let
To Top