červenec 14, 2021 Když se regál stane filmovou hvězdou

Když se regál stane filmovou hvězdou

Málokdo si všímá kovové regály na stříbrném plátně, ale bez nich by žádný záběr nebyl tím, čím je teď. V televizi je široký záběr klíčem k úspěchu. Mnoho záběrů, obsahujících objemný nábytek, který scénu nadměrně vyplňuje působí neprofesionálně a dokáže zničit celkový dojem z filmu nebo seriálu. Je to rušivé. Díky kovovým regálem je možné tento problém eliminovat. Různé rekvizity je možné zobrazit a použít, aniž byly zavřené v různém tradičním typu nábytku. Regály otevírají prostor a vytvářejí moderní industriální design. Proto se používají v mnoha slavných seriálech a filmech. Chcete vědět víc? Přečtěte si náš blog.
Viac
červen 30, 2021 Odolné regály do zahrady, terasy a balkóny

Odolné regály do zahrady, terasy a balkóny

Léto nám přichystalo hezké, sluneční a zejména horké počasí. Mnozí z nás si tyto dny užívají na dovolené, u moře nebo v přírodě. Avšak letní období a aktuální teploty jsou pro mnohé ideálním časem na práci v zahradě, skleníku nebo odpočinek na terase, v letní zahradě, či na balkoně. Dnešní článek bychom rádi věnovali těm, který tráví letní čas doma, starají se o zahradu, květiny, rádi relaxují a grilují s přáteli. Čtěte dál a dozvíte se, co mají kovové regály společného s prací nebo odpočinkem na zahradě, terase či skleníkem.
Viac
červen 22, 2021 5 nejlepších kovových regálů do restaurace, hotelu a baru

5 nejlepších kovových regálů do restaurace, hotelu a baru

Je tu léto a s ním i nově otevřené bary, restaurace, kavárny, hotely a celý gastro - průmysl. Už žádné vysedávání na pouze na terasách, dovoz jídla do vašich domácností a setkání pouze v omezeném počtu lidí. Díky lepší situaci jsme dostali možnost trávit čas s rodinou, přáteli, kolegy a to nejpodstatnější, v případě splnění nenáročných podmínek, můžeme cestovat a užívat si dovolenou u moře v krásných slunečních destinacích. Je čas na relax, odpočinek, zábavu. Je čas na pravé sluneční léto. Jak tento nápor zvládne celý turistický a gastronomický průmysl?
Viac
Mai 28, 2021 Organizace hraček metodou KonMari

Organizace hraček metodou KonMari

Efektivní a klidný úklid s celou rodinou je sen každého rodiče. Zapojit do tohoto procesu nejmladších členů domácnosti je poměrně dost náročné. Avšak japonská královna organizace Marie Kondo má na všechno perfektní řešení: metodu KonMari. Chcete vědět víc? Přečtěte si náš blog a dozvíte se novinky, které jste možná nikde jinde dosud neviděli.
Viac
Mai 20, 2021 Jak rychle a efektivně postavit kovový regál RIVET

Jak rychle a efektivně postavit kovový regál RIVET

Kovový regál s technologií Rivet je jedním z našich nejpopulárnějších produktů. Je výborným řešením pro ty, kteří potřebují silný, odolný a pevný regálový systém s rychlým a jednoduchým montážním systémem. Na rozdíl od tradičních kovových regálů mají tyto systémy inovativní bezšroubový kotvící systém, který nabízí řádově vyšší stabilitu a pevnější konstrukci. Tento blog jsme se rozhodli zaměřit na montáž tohoto typu regálů, protože pro úplné začátečníky v DIY sektoru (udělej si sám) může být náročná a neorganizovaná. Čtěte dál a dozvíte se více.
Viac
Duben 07, 2021 Vypracujeme Vaše projekty

Vypracujeme Vaše projekty

Pro celý náš tým v obchodě Majster Regál jste Vy, náš zákazník, tou největší prioritou a snažíme se dělat vše proto, aby proces objednávání kovový policových regálů proběhl bez jakýchkoliv problémů a pochybností. Potřebujete vypracovat projekt? Potřebujete kompletně zařídit garáž, ale nechcete ztrácet čas měřením, srovnáváním nebo přemýšlením nad kompletní organizaci a zařízením? Připravili jsme pro Vás jednoduché a efektivní řešení. Více detailů se dozvíte přečtením dnešního blogu.
Viac
Březen 31, 2021 Pořádek v garáži u Susi a Kaya

Pořádek v garáži u Susi a Kaya

Úklid u pořádek jsou pro správné fungující domácnost nezbytností. Dnes Vám představíme projekt mladého páru Susi a Kaya. Díky našim bezšroubovým regálem se jim podařilo vnést řád do jejich garáže. Na co ještě čekáte? Nenechte si to ujít!
Viac
Březen 25, 2021 Nejlepší kovové regály pro jarní úklid

Nejlepší kovové regály pro jarní úklid

Chaos na stole, v místnosti nebo skříni může negativně ovlivnit nejen vaši koncentraci a produktivitu, ale i celkové duševní či fyzické zdraví. Proto pro vás máme výbornou nabídku, která vás skutečně nadchne. Stačí se jen přesvědčit a jarní úklid si můžete velmi jednoduše usnadnit.
Viac
Page
To Top