Mai 29, 2023 Řada DECO - Stylové kovové regály s dřevěnými policemi pro Váš domov jsou tu!
Regály pro firmy a kanceláře Regály pro gastronomii Regály pro domácnost

Řada DECO - Stylové kovové regály s dřevěnými policemi pro Váš domov jsou tu!

Máte rádi nový designový nábytek? Pak si nenechte ujít naše zbrusu nové regály s dřevěnými policemi - ideální způsob, jak přidat styl a zároveň pořádek i do těch nejmenších obytných místností! Díky nastavitelným prvkům si můžete vytvořit elegantní úložné řešení, které bude vypadat šik v každé situaci. Od šatny po domácí kancelář: v tomto článku s námi objevíte všechny možnosti!

VíCE
Duben 25, 2023 Regály do posilovny - dokonalý úložný prostor pro fitness vybavení
Regály do dílny Regály do průmyslu

Regály do posilovny - dokonalý úložný prostor pro fitness vybavení

Znáte ty přeplněné posilovny nebo tělocvičny, kde fitness vybavení zabírá většinu prostoru? Je snadné si představit, jak k tomu může dojít - posilovací stroje, rotopedy, závaží, podložky na jógu a další věci se postupně hromadí, až nakonec nezbyde žádné místo na cvičení. Ale nebojte se! Máme pro vás tipy a triky, jak vytvořit dokonalý úložný a odkládací prostor pro veškeré fitness vybavení pomocí našich kovových regálů do posilovny. Přečtěte si, jak maximálně zefektivnit úložný prostor, aby vše získalo své vlastní místo!

VíCE
Březen 14, 2023 Jaký vybrat regál do spíže? Určitě kovový!
Regály pro gastronomii Regály pro domácnost

Jaký vybrat regál do spíže? Určitě kovový!

Spíž je místnost, do které budete na 99,9 % potřebovat regály. Skladování potravin, nápojů, nádobí a dalších věcí v uzavřených skříních by bylo nepraktické a i kdyby byly skříně otevřené nebo bez dvířek, zabraly by zbytečně moc místa. A skladovat věci ve spíži jen na zemi nebo na nějakých věšácích na zdi? Takové plýtvání místem si snad ani nedovedeme představit. Kvalitní regály do spíže prostě patří a v dnešním článku se společně podíváme na to, jaké regály do spíže vybrat.

VíCE
Únor 21, 2023 Výhody balíčků kovových regálů a příslušenství nebo doplňků pro skladování!
Regály do dílny Regály do průmyslu Regály do obchodu

Výhody balíčků kovových regálů a příslušenství nebo doplňků pro skladování!

Objevte naše nové balíčky kovových regálů a doplňků pro skladování, které jsme pro Vás pečlivě vybrali, a nakupujte naše oblíbené produkty za zvýhodněné ceny! Ušetřete čas a peníze při hledání efektivního úložného řešení, protože my už jsme se o to postarali za Vás! Díky našim zvýhodněným setům bude vše u Vás doma krásně a přehledně uspořádané!

VíCE
Leden 18, 2023 Regály na potraviny domů i do restaurace
Regály pro gastronomii Regály pro domácnost

Regály na potraviny domů i do restaurace

Regály na potraviny v domácnosti najdeme nejčastěji v kuchyni, ve spíži nebo ve sklepě. Každý z těchto prostorů má pro skladování potravin svá specifika. Máme na mysli především teplotu, vlhkost nebo přítomnost světla. Při plánování nových kovových potravinových regálů do domácnosti tak neřešíme jenom rozměry regálového systému, ale také jeho odolnost proti vlhkosti. Samostatnou kapitolou jsou pak regály na potraviny do restaurace, které k již zmíněným požadavkům přidávají ještě vysoké nároky na nosnost regálů. Podrobně si o tom všem můžete přečíst v článku, který jsme pro Vás připravili.

VíCE
prosinec 26, 2022 Best sellers 2022: Nejprodávanější kovové regály roku

Best sellers 2022: Nejprodávanější kovové regály roku

Po letech 2020 a 2021, které byly nejvíce poznamenané pandemií Covid-19, ani rok 2022 kvůli vojenskému konfliktu na Ukrajině nepřinesl uklidnění. Majster Regál přesto naplno pokračoval ve vývoji a výrobě prvotřídních kovových policových regálů. Abychom splnili požadavky a očekávání našich zákazníků o komplexní nabídce produktů, přidali jsme k sortimentu kvalitních kovových regálových systémů také celou řadu doplňků pro skladování. A jaký tedy byl rok 2022 v Majster Regálu a jaké regály se staly našimi bestsellery? Pojďme se na to společně podívat.
VíCE
listopadu 28, 2022 5+1 tip jak vybrat regály do obchodu
Regály do obchodu

5+1 tip jak vybrat regály do obchodu

V dnešní době si čím dál více lidí plní své podnikatelské sny. Skončí ve svém běžném zaměstnání a otevřou si malý obchod. Jako jeden z prvních zařizovacích předmětů pak řeší regály do skladu a regály do prodejny. Pokud jste ještě nikdy obchod nebo sklad nezařizovali, může se jednat o náročnější úkol, než by se mohlo na první pohled zdát. Na trhu je obrovské množství kovových, dřevěných a dalších regálů a v součtu bude nákup regálů tvořit nepřehlédnutelnou položku v nákladech spojených se zařízením Vaší nové prodejny.
VíCE
říjen 17, 2022 Potřebujete zařídit roh? Nedělejte kompromisy a vyzkoušejte rohové regály
Regály do garáže Regály do sklepa Regály pro domácnost

Potřebujete zařídit roh? Nedělejte kompromisy a vyzkoušejte rohové regály

Základním principem skladování je maximálně efektivní využití prostoru. Proto vybíráme vysoké regály, často až ke stropu, abychom získali co nejvíce úložného prostoru. A co když potřebujeme něco skladovat i v rohu? Obecně jsou rohy a šikminy nejméně praktické na zařizování kovovými policovými systémy. Zatímco šikminu vyřešíme nízkým regálem, v rohu nám buď vznikne “hluché místo” nebo budou skladované věci špatně přístupné přes stojiny. Nebo… si pořídíme kvalitní kovový rohový regál s HDF policemi a získáme chytrý a elegantní úložný prostor v jakémkoliv rohu.
VíCE
září 20, 2022 Vybíráme nový regál podle rozměrů
Regály do garáže Regály pro firmy a kanceláře Regály do dílny Regály do zahrady

Vybíráme nový regál podle rozměrů

Rozměry jsou to první, co při výběru nového kovového regálu řešíme. Je to pochopitelné. Pokud by byl regál nebo regálový systém moc velký, do místnosti se nám nevejde. Pokud by byl naopak malý, nevyužijeme celý prostor naplno. Ohled ale musíme brát také na to, kam nový kovový regál potřebujeme. Bude to regál do garáže? Regál do sklepa? Nebo regál do spíže? A od toho se odvíjí, co na něm budeme skladovat. Plánujeme ho jako regál na pneumatiky? Regál na zavařeniny? Nebo regál na potraviny? Není regál jako regál a v dnešním příspěvku si povíme, jaké rozměry regálů doporučujeme pro různé využití.
VíCE
červenec 12, 2022 Kovové regály s drátěnými policemi - přehlížení pomocníci
Regály do garáže Regály do dílny Regály pro domácnost

Kovové regály s drátěnými policemi - přehlížení pomocníci

Když se řekne kovový regál, každý si hned vybaví nosnou konstrukci regálu a v ní police s dřevotřískovou HDF deskou nebo plné kovové police. Ale už jste viděli kovové regály s drátěnými policemi? Skrývají v sobě zajímavé výhody, které si podrobněji rozebereme v dnešním článku na blogu. Máme na mysli především celkovou váhu regálu, která je díky “roštovým” policím znatelně nižší. Dále se hodí i na skladování špinavých nebo mokrých předmětů. A v neposlední řadě lze ze spodu na drátěné police něco přivázat nebo přicvaknout, což se vždycky hodí.
VíCE
Mai 24, 2022 Kartonová krabice nebo plastový box?
Regály do garáže Regály pro domácnost

Kartonová krabice nebo plastový box?

Plastové úložné boxy a skládací kartonové krabice jsou všestrannými úložnými a skladovacími nástroji, které se hodí do každé domácnosti. Doma se neustále hromadí nejrůznější předměty, nástroje, větší věci i drobnosti, které je třeba uložit. Když je všechno přehledně uklizené, nejen že to vypadá harmonicky, ale cokoliv se dá rychleji najít, což ušetří čas, zbytečnou práci a hlavně nervy. A když je navíc do čeho, je uklízení věcí hračka a zábava. Díky našemu širokému výběru úložných možností, jako jsou skládací kartonové krabice, úložné plastové boxy či plastové přepravky, najdete vše potřebné v e-shopu Majster Regál rychle a za výborné ceny. Ale teď přichází otázka, který materiál je na skladování lepší? Plast nebo karton?
VíCE
Leden 20, 2022 Kreativní řešení s kovovými regály
Regály pro domácnost

Kreativní řešení s kovovými regály

O tom, že kovové regálové systémy jsou univerzálním skladovým nábytkem, jsme si již v našich blozích řekli mnoho. Několik zákazníkům využilo naše produkty netradičně, až důvtipně. Viděli jsme, jak zákazník použil stojiny šroubového regálu, jako stojan na kola, jak využili stojiny produktu Professional na tyče do vnějšího plotu a také jsme viděli využití vnitřní strany kovových polic zasypaných hlínou pro zasazení rostlin. Fantazii se meze nekladou a v tomto jsou naše kovové policové regály výjimečné. Jsou přizpůsobitelné dle potřeb zákazníka a často cenově dostupnější než konkrétní hotové dřevěné kusy nábytku. Dnešní blog věnujeme DIY nápadům, přičemž vám stačí jen kovový šroubový regál a klasický provázek.
VíCE
Page
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma na všechny
objednávky 2 a více položek
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO NA SLOVENSKU
Záruka na kovové regály 5 let
To Top

Přečtěte si o moderních kovových regálech

Na stránkách našeho e-shopu Majster Regál najdete kromě kvalitních designových kovových regálů přímo od výrobce také blog, který Vám pravidelně přináší články s tipy a vychytávkami ze světa skladování.

V našich článcích se dočtete o našich kovových regálech z prvotřídní recyklované oceli s precizní povrchovou úpravou provedenou zinkováním nebo práškovou barvou. Prohlédněte si naši širokou nabídku kovových regálů vyráběných na Slovensku a vyberte si ten ideální nový regál pro Vás.

O našich skvělých regálech ale nepíšeme pouze my, na tomto odkazu si můžete přečíst článek oblíbené české blogerky TAMARKI, která si vybrala naše regály do své rekonstruované spíže.

Odolné kovové regály do garáže

V mnoha českých domech připomíná garáž spíše skladiště. Kromě běžného auto nářadí, a dalších věcí typických pro garáž, jako jsou pneumatiky, oleje, autokosmetika, kompresor a hever, se zde nachází i mnoho jiných věcí, pro které není jinde místo. Pro efektivní využití prostoru v garáži a udržení pořádku je vhodné investovat do kvalitních kovových regálů.

Regály vyrobené z nerezové oceli s precizní povrchovou úpravou v podobě práškového lakování nebo pozinkování jsou pro svou téměř neomezenou životnost ideální volbou. Důležitá je také nosnost regálů, která by měla být minimálně 100 kg na jednu polici. Pokud výrobce nabízí rozšiřitelné příslušenství jako jsou extra police, háčky a další doplňky, umožní nám to ještě lépe zorganizovat věcí v garáži.

Pokud máme zahradu, odkládáme do garáže také zahradní nářadí a sekačku. Kromě kovových regálů pro zahradní nářadí oceníme i držáky a věšáky na stěnu, na kterých můžeme zavěsit například hrábě, rýče, prodlužovák nebo zahradní hadici.

Kovové regály do sklepa, kterým nevadí vlhko

Prostor ve sklepě je často omezen a proto je důležité pečlivě vybírat regály, které budeme využívat k uložení různých věcí. Kovové regály do sklepa jsou nejlepší volbou, protože jsou pevné a mají promyšlenou konstrukci, která poskytuje nejlepší poměr skladovacího prostoru k místu, které zaberou.

Ve sklepě často vlhkost stoupá, proto se doporučuje vyhnout se dřevěným regálům, které mohou začít plesnivět, a plastovým regálům, které mohou mít nižší nosnost. Kovové policové regály jsou v tomto případě ideální volbou. Nicméně je důležité zvážit, co na regálech budeme skladovat. Zavařeniny, přepravky s bramborami nebo jablky, sportovní vybavení, boty nebo krabice se sezónním oblečením – všechny tyto věci mají různé rozměry a váhu. Proto je třeba vybrat hloubku a nosnost polic tak, aby byly přizpůsobeny konkrétním parametrům sklepa.

Kovové regály do dílny na nářadí i na materiál

V dílně jsou kovové regály nezbytné. Jsou dostatečně pevné a odolné, takže snesou i nechtěný náraz od nářadí nebo materiálu, který zrovna máme v ruce. Navíc mají vysokou nosnost, takže se na nich bez problémů dají uložit jak ruční, tak elektrické nástroje. Pro snadnou přepravu a ochranu nástrojů doporučujeme použít odolné plastové boxy, které mohou být také uloženy na regálech, aby byly nástroje vždy snadno přístupné a chráněné před prachem.

Zátěžové kovové regály do skladu

Každá firma se snaží mít své krabice, bedny, materiály a hotové výrobky připravené k expedici organizované a efektivně skladované. Kvalitní kovový regálový systém je důležitým bodem pro každou firmu, bez ohledu na to, zda se jedná o výrobní podnik nebo restauraci. Při plánování skladu je nutné nejprve zvážit rozměry regálů a zajistit dostatečnou hloubku nových policových kovových regálů. Dále je důležité zohlednit nosnost polic, která bývá často opomíjena. Pokud zvolíte některý z našich nabízených skladových zátěžových regálů, můžete být jistí, že získáte kvalitní kovový regál s vysokou nosností na každou polici.

Praktické kovové regály do spíže

Obvykle máme v naší spíži omezený prostor, a proto si vybíráme menší regály, tedy regály s menší hloubkou. Když hledáme vhodný materiál, kovové regály jsou jednoznačnou volbou, protože mají dostatečnou nosnost až 100 kg na jednu polici a jsou ideální pro použití ve spížích. Komponenty regálů se snadno montují pomocí šroubů a matic a umožňují nám umístit police do libovolné výšky. Pokud potřebujeme skladovat dva nebo více produktů, můžeme regály spojit šrouby a vytvořit tak flexibilní regálový systém.

Doplňky pro skladování

U nás najdete nejen kvalitní kovové regály, ale i širokou nabídku doplňků pro skladování. Pokud potřebujete efektivněji uskladnit Vaše věci na regálech, mohou být užitečné různé kartonové krabice a plastové úložné boxy. Tato řešení navíc nabízejí uzavíratelnost, která chrání Vaše věci před prachem a nečistotami i na otevřených regálových policích. Plastové boxy mají navíc průhledné stěny, což usnadňuje orientaci v jejich obsahu.

Nicméně, při používání garážového kovového regálového systému je důležité myslet i na bezpečnost. Pokud máte na policích mnoho věcí naskládaných na sobě nebo pokud jsou lehké, mohou spadnout při průvanu vzniklém otevřením garážových vrat a způsobit škodu nebo dokonce zranit někoho. Proto jsou naše doplňky pro skladování nejen praktické, ale také chrání Vaše zdraví.