Leden 18, 2023 Regály na potraviny domů i do restaurace
Regály pro gastronomii Regály pro domácnost

Regály na potraviny domů i do restaurace

Regály na potraviny v domácnosti najdeme nejčastěji v kuchyni, ve spíži nebo ve sklepě. Každý z těchto prostorů má pro skladování potravin svá specifika. Máme na mysli především teplotu, vlhkost nebo přítomnost světla. Při plánování nových kovových potravinových regálů do domácnosti tak neřešíme jenom rozměry regálového systému, ale také jeho odolnost proti vlhkosti. Samostatnou kapitolou jsou pak regály na potraviny do restaurace, které k již zmíněným požadavkům přidávají ještě vysoké nároky na nosnost regálů. Podrobně si o tom všem můžete přečíst v článku, který jsme pro Vás připravili.

VíCE
prosinec 26, 2022 Best sellers 2022: Nejprodávanější kovové regály roku

Best sellers 2022: Nejprodávanější kovové regály roku

Po letech 2020 a 2021, které byly nejvíce poznamenané pandemií Covid-19, ani rok 2022 kvůli vojenskému konfliktu na Ukrajině nepřinesl uklidnění. Majster Regál přesto naplno pokračoval ve vývoji a výrobě prvotřídních kovových policových regálů. Abychom splnili požadavky a očekávání našich zákazníků o komplexní nabídce produktů, přidali jsme k sortimentu kvalitních kovových regálových systémů také celou řadu doplňků pro skladování. A jaký tedy byl rok 2022 v Majster Regálu a jaké regály se staly našimi bestsellery? Pojďme se na to společně podívat.
VíCE
listopadu 28, 2022 5+1 tip jak vybrat regály do obchodu
Regály do obchodu

5+1 tip jak vybrat regály do obchodu

V dnešní době si čím dál více lidí plní své podnikatelské sny. Skončí ve svém běžném zaměstnání a otevřou si malý obchod. Jako jeden z prvních zařizovacích předmětů pak řeší regály do skladu a regály do prodejny. Pokud jste ještě nikdy obchod nebo sklad nezařizovali, může se jednat o náročnější úkol, než by se mohlo na první pohled zdát. Na trhu je obrovské množství kovových, dřevěných a dalších regálů a v součtu bude nákup regálů tvořit nepřehlédnutelnou položku v nákladech spojených se zařízením Vaší nové prodejny.
VíCE
říjen 17, 2022 Potřebujete zařídit roh? Nedělejte kompromisy a vyzkoušejte rohové regály
Regály do garáže Regály do sklepa Regály pro domácnost

Potřebujete zařídit roh? Nedělejte kompromisy a vyzkoušejte rohové regály

Základním principem skladování je maximálně efektivní využití prostoru. Proto vybíráme vysoké regály, často až ke stropu, abychom získali co nejvíce úložného prostoru. A co když potřebujeme něco skladovat i v rohu? Obecně jsou rohy a šikminy nejméně praktické na zařizování kovovými policovými systémy. Zatímco šikminu vyřešíme nízkým regálem, v rohu nám buď vznikne “hluché místo” nebo budou skladované věci špatně přístupné přes stojiny. Nebo… si pořídíme kvalitní kovový rohový regál s HDF policemi a získáme chytrý a elegantní úložný prostor v jakémkoliv rohu.
VíCE
září 20, 2022 Vybíráme nový regál podle rozměrů
Regály do garáže Regály pro firmy a kanceláře Regály do dílny Regály do zahrady

Vybíráme nový regál podle rozměrů

Rozměry jsou to první, co při výběru nového kovového regálu řešíme. Je to pochopitelné. Pokud by byl regál nebo regálový systém moc velký, do místnosti se nám nevejde. Pokud by byl naopak malý, nevyužijeme celý prostor naplno. Ohled ale musíme brát také na to, kam nový kovový regál potřebujeme. Bude to regál do garáže? Regál do sklepa? Nebo regál do spíže? A od toho se odvíjí, co na něm budeme skladovat. Plánujeme ho jako regál na pneumatiky? Regál na zavařeniny? Nebo regál na potraviny? Není regál jako regál a v dnešním příspěvku si povíme, jaké rozměry regálů doporučujeme pro různé využití.
VíCE
červenec 12, 2022 Kovové regály s drátěnými policemi - přehlížení pomocníci
Regály do garáže Regály do dílny Regály pro domácnost

Kovové regály s drátěnými policemi - přehlížení pomocníci

Když se řekne kovový regál, každý si hned vybaví nosnou konstrukci regálu a v ní police s dřevotřískovou HDF deskou nebo plné kovové police. Ale už jste viděli kovové regály s drátěnými policemi? Skrývají v sobě zajímavé výhody, které si podrobněji rozebereme v dnešním článku na blogu. Máme na mysli především celkovou váhu regálu, která je díky “roštovým” policím znatelně nižší. Dále se hodí i na skladování špinavých nebo mokrých předmětů. A v neposlední řadě lze ze spodu na drátěné police něco přivázat nebo přicvaknout, což se vždycky hodí.
VíCE
Mai 24, 2022 Kartonová krabice nebo plastový box?
Regály do garáže Regály pro domácnost

Kartonová krabice nebo plastový box?

Plastové úložné boxy a skládací kartonové krabice jsou všestrannými úložnými a skladovacími nástroji, které se hodí do každé domácnosti. Doma se neustále hromadí nejrůznější předměty, nástroje, větší věci i drobnosti, které je třeba uložit. Když je všechno přehledně uklizené, nejen že to vypadá harmonicky, ale cokoliv se dá rychleji najít, což ušetří čas, zbytečnou práci a hlavně nervy. A když je navíc do čeho, je uklízení věcí hračka a zábava. Díky našemu širokému výběru úložných možností, jako jsou skládací kartonové krabice, úložné plastové boxy či plastové přepravky, najdete vše potřebné v e-shopu Majster Regál rychle a za výborné ceny. Ale teď přichází otázka, který materiál je na skladování lepší? Plast nebo karton?
VíCE
Leden 20, 2022 Kreativní řešení s kovovými regály
Regály pro domácnost

Kreativní řešení s kovovými regály

O tom, že kovové regálové systémy jsou univerzálním skladovým nábytkem, jsme si již v našich blozích řekli mnoho. Několik zákazníkům využilo naše produkty netradičně, až důvtipně. Viděli jsme, jak zákazník použil stojiny šroubového regálu, jako stojan na kola, jak využili stojiny produktu Professional na tyče do vnějšího plotu a také jsme viděli využití vnitřní strany kovových polic zasypaných hlínou pro zasazení rostlin. Fantazii se meze nekladou a v tomto jsou naše kovové policové regály výjimečné. Jsou přizpůsobitelné dle potřeb zákazníka a často cenově dostupnější než konkrétní hotové dřevěné kusy nábytku. Dnešní blog věnujeme DIY nápadům, přičemž vám stačí jen kovový šroubový regál a klasický provázek.
VíCE
prosinec 30, 2021 Best Sellers 2021
Regály do garáže Regály pro firmy a kanceláře Regály do dílny Regály do zahrady Regály pro gastronomii Regály do průmyslu Regály do sklepa Regály do obchodu

Best Sellers 2021

Rok 2021 byl pro nás všechny náročný. Pandemie, lockdown, nedostatek materiálu na výrobu a prodej, plně vytížené dopravní společnosti a naneštěstí mnohé výpadky v rámci pracovních sil. Asi každý obchod, řetězec, eshop a podnikatel pocítil potíže, které s sebou letos přinesl. Avšak díky vám, milí zákazníci, jsme byli schopni překonat všechny překážky a doručit vám poptávaný policový kovový regál v co nejlepší kvalitě, za rozumnou cenu a v požadovaném termínu. Ne všechny regálové systémy byly populární, ale některé šly jako horké rohlíky. Ptáte se které? Odpověď naleznete v dalších řádcích.
VíCE
prosinec 01, 2021 Připravte váš obchod a sklad na vánoční prodej
Regály do obchodu

Připravte váš obchod a sklad na vánoční prodej

Listopad ještě neskončil a výhodně nabídky populární akce Black Friday stále rezonují v obchodech a zejména na online trhu. S příchodem zimních měsíců však šílenství nekončí. Přicházejí vánoční svátky a s tím hromadná poptávka po všem, co si pod vánočním stromečkem umíte představit. Je nutné, aby se obchody připravily na tento tlak efektivním skladováním, posíleným zákaznickým servisem a také zvyšováním kapacity logistických center. Přichází náročné období pro obchodníky, ale se správnými nástroji se dá zvládnout všechno. V dalších řádcích se dočtete, jak efektivně připravit váš obchod a sklad během příchozích svátků i za pomoci regálových systémů.
VíCE
listopadu 03, 2021 Kovové regály v automobilovém průmyslu
Regály do průmyslu

Kovové regály v automobilovém průmyslu

Vysoký podíl domácího hospodářství České republiky tvoří odvětví, které se začalo rozvíjet zejména ve 21. století. Otevřeli vrátka novým společnostem produkujícím komponenty a příslušenství pro výrobu aut. S výhledem na perspektivní průmysl s vysokým potenciálem v oblasti kovovýroby, se o rozvoj automobilového průmyslu začaly zajímat i jiné světové společnosti produkující auta a jiné přepravní prostředky. V dnešním článku si povíme více o tom, jak lze plně využívat policové kovové regály v tomto bohatém a prospěšném průmyslu.
VíCE
říjen 21, 2021 Skladování domácích plodin a výrobků v spíži
Regály pro domácnost

Skladování domácích plodin a výrobků v spíži

Naše země je známá svými tradicemi a zvyky. Jen málokdo z nás, kdo má dům nebo chatu se zahradou, případně i byt s větším balkonem či terasou, se vyhnul pěstování a výrobě něčeho vlastního. Ne nadarmo se říká, že to, co si vypěstujeme, chutná nejlépe a v tomto případě to má o to vyšší hodnotu, protože do toho dáváme i kousek sebe. Ale co uděláme jako první s úrodou, kterou vypěstujeme, sklidíme nebo zpracujeme? Potřebujeme volný prostor a zejména nástroje, kde můžeme všechno organizovaně uložit. A to vám prozradíme v dnešním blogu. Zjistíte, jak skladovat domácí plodiny a výrobky v spíži za pomoci kovových policových regálů.
VíCE
Page
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma na všechny
objednávky 2 a více položek
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO NA SLOVENSKU
Záruka na kovové regály 5 let
To Top