červenec 12, 2022 Kovové regály s drátěnými policemi - přehlížení pomocníci
Regály do garáže Regály do dílny Regály pro domácnost

Kovové regály s drátěnými policemi - přehlížení pomocníci

Když se řekne kovový regál, každý si hned vybaví nosnou konstrukci regálu a v ní police s dřevotřískovou HDF deskou nebo plné kovové police. Ale už jste viděli kovové regály s drátěnými policemi? Skrývají v sobě zajímavé výhody, které si podrobněji rozebereme v dnešním článku na blogu. Máme na mysli především celkovou váhu regálu, která je díky “roštovým” policím znatelně nižší. Dále se hodí i na skladování špinavých nebo mokrých předmětů. A v neposlední řadě lze ze spodu na drátěné police něco přivázat nebo přicvaknout, což se vždycky hodí.
VíCE
Mai 24, 2022 Kartonová krabice nebo plastový box?
Regály do garáže Regály pro domácnost

Kartonová krabice nebo plastový box?

Plastové úložné boxy a skládací kartonové krabice jsou všestrannými úložnými a skladovacími nástroji, které se hodí do každé domácnosti. Doma se neustále hromadí nejrůznější předměty, nástroje, větší věci i drobnosti, které je třeba uložit. Když je všechno přehledně uklizené, nejen že to vypadá harmonicky, ale cokoliv se dá rychleji najít, což ušetří čas, zbytečnou práci a hlavně nervy. A když je navíc do čeho, je uklízení věcí hračka a zábava. Díky našemu širokému výběru úložných možností, jako jsou skládací kartonové krabice, úložné plastové boxy či plastové přepravky, najdete vše potřebné v e-shopu Majster Regál rychle a za výborné ceny. Ale teď přichází otázka, který materiál je na skladování lepší? Plast nebo karton?
VíCE
Leden 20, 2022 Kreativní řešení s kovovými regály
Regály pro domácnost

Kreativní řešení s kovovými regály

O tom, že kovové regálové systémy jsou univerzálním skladovým nábytkem, jsme si již v našich blozích řekli mnoho. Několik zákazníkům využilo naše produkty netradičně, až důvtipně. Viděli jsme, jak zákazník použil stojiny šroubového regálu, jako stojan na kola, jak využili stojiny produktu Professional na tyče do vnějšího plotu a také jsme viděli využití vnitřní strany kovových polic zasypaných hlínou pro zasazení rostlin. Fantazii se meze nekladou a v tomto jsou naše kovové policové regály výjimečné. Jsou přizpůsobitelné dle potřeb zákazníka a často cenově dostupnější než konkrétní hotové dřevěné kusy nábytku. Dnešní blog věnujeme DIY nápadům, přičemž vám stačí jen kovový šroubový regál a klasický provázek.
VíCE
prosinec 30, 2021 Best Sellers 2021
Regály do garáže Regály pro firmy a kanceláře Regály do dílny Regály do zahrady Regály pro gastronomii Regály do průmyslu Regály do sklepa Regály do obchodu

Best Sellers 2021

Rok 2021 byl pro nás všechny náročný. Pandemie, lockdown, nedostatek materiálu na výrobu a prodej, plně vytížené dopravní společnosti a naneštěstí mnohé výpadky v rámci pracovních sil. Asi každý obchod, řetězec, eshop a podnikatel pocítil potíže, které s sebou letos přinesl. Avšak díky vám, milí zákazníci, jsme byli schopni překonat všechny překážky a doručit vám poptávaný policový kovový regál v co nejlepší kvalitě, za rozumnou cenu a v požadovaném termínu. Ne všechny regálové systémy byly populární, ale některé šly jako horké rohlíky. Ptáte se které? Odpověď naleznete v dalších řádcích.
VíCE
prosinec 01, 2021 Připravte váš obchod a sklad na vánoční prodej
Regály do obchodu

Připravte váš obchod a sklad na vánoční prodej

Listopad ještě neskončil a výhodně nabídky populární akce Black Friday stále rezonují v obchodech a zejména na online trhu. S příchodem zimních měsíců však šílenství nekončí. Přicházejí vánoční svátky a s tím hromadná poptávka po všem, co si pod vánočním stromečkem umíte představit. Je nutné, aby se obchody připravily na tento tlak efektivním skladováním, posíleným zákaznickým servisem a také zvyšováním kapacity logistických center. Přichází náročné období pro obchodníky, ale se správnými nástroji se dá zvládnout všechno. V dalších řádcích se dočtete, jak efektivně připravit váš obchod a sklad během příchozích svátků i za pomoci regálových systémů.
VíCE
listopadu 03, 2021 Kovové regály v automobilovém průmyslu
Regály do průmyslu

Kovové regály v automobilovém průmyslu

Vysoký podíl domácího hospodářství České republiky tvoří odvětví, které se začalo rozvíjet zejména ve 21. století. Otevřeli vrátka novým společnostem produkujícím komponenty a příslušenství pro výrobu aut. S výhledem na perspektivní průmysl s vysokým potenciálem v oblasti kovovýroby, se o rozvoj automobilového průmyslu začaly zajímat i jiné světové společnosti produkující auta a jiné přepravní prostředky. V dnešním článku si povíme více o tom, jak lze plně využívat policové kovové regály v tomto bohatém a prospěšném průmyslu.
VíCE
říjen 21, 2021 Skladování domácích plodin a výrobků v spíži
Regály pro domácnost

Skladování domácích plodin a výrobků v spíži

Naše země je známá svými tradicemi a zvyky. Jen málokdo z nás, kdo má dům nebo chatu se zahradou, případně i byt s větším balkonem či terasou, se vyhnul pěstování a výrobě něčeho vlastního. Ne nadarmo se říká, že to, co si vypěstujeme, chutná nejlépe a v tomto případě to má o to vyšší hodnotu, protože do toho dáváme i kousek sebe. Ale co uděláme jako první s úrodou, kterou vypěstujeme, sklidíme nebo zpracujeme? Potřebujeme volný prostor a zejména nástroje, kde můžeme všechno organizovaně uložit. A to vám prozradíme v dnešním blogu. Zjistíte, jak skladovat domácí plodiny a výrobky v spíži za pomoci kovových policových regálů.
VíCE
září 27, 2021 T profil pro farmaceutický průmysl
Regály pro firmy a kanceláře

T profil pro farmaceutický průmysl

Už je to skoro dva roky, co každý z nás intenzivně prožívá toto náročné období plné nejistoty, strachu a boje za naše zdraví. Nemocnice, lékárny a sanitky prožívají asi nejnáročnější období. Je pravdou, že farmaceutický průmysl prožívá asi největší boom za posledních 10 let a tím se zvyšuje i potřeba skladování. Ukládat léky, zdravotnický materiál, pracovní oděvy, dokumenty a jakýkoli jiný materiál není otázkou pár minut. Je důležité skladovat efektivní, logicky a organizovaně. Proč jsou bezšroubové celokovové regály s T profilem to nejlepší řešení pro farmaceutický průmysl? Pokračujte ve čtení dál a dozvíte se všechny výhody skladování za pomoci estetického a využitelného policového regálu.
VíCE
září 14, 2021 Multifunkční kovové regály? Ano prosím!
Regály do garáže Regály do dílny Regály pro domácnost

Multifunkční kovové regály? Ano prosím!

Multifunkční nábytek tzv. smart nábytek pokrývá množství potřeb náročných uživatelů. Nejenže ušetříte množství místa, ale váš prostor získá charakteristický a osobitý design. Naše kovové policové regály přesahují rámec toho, co multifunkční nábytek nabízí. Mají jednu speciální, velmi oblíbenou a ojedinělou vlastnost, možnost rozdělit regálový systém na dva stejné pracovní stoly! Chcete vědět, jak naplno využít tuto speciální funkci našich regálů? Čtěte dál.
VíCE
srpen 23, 2021 Zpět do práce s kovovými regály
Regály pro firmy a kanceláře

Zpět do práce s kovovými regály

Pomalu, ale jistě se blíží konec dovolených, odpočinku a relaxu. Léto se nám krátí a je čas nahodit pracovní oblečení, oblek, zavázat kravatu, případně zůstat v pyžamu, otevřít notebook a pracovat z domu. Jedno je jasné, zábava končí, přichází nový pracovní kvartál a nové cíle, výzvy a strategie. Připravte se společně s námi na září. V dnešním blogu s řekneme, jak efektivně připravit pracovní prostředí před zahájením nových pracovních zkušeností za pomoci policových kovových regálů.
VíCE
srpen 18, 2021 Návrat do školy s Majster Regál
Regály pro firmy a kanceláře

Návrat do školy s Majster Regál

Letní prázdniny se brzy končí a děti se, doufejme, budou vracet do škol. Situace je stále chaotická, protože pandemie nám stále způsobuje nemalé problémy. Pevně věříme, že letní prázdniny využili děti a učitelé na plno a vrátí se v plné síle. Mnoho měst a samotných ředitelů využívá léto a prázdniny na renovaci školy. Je nutné nakoupit, opravit, postavit vše potřebné, aby vyučovací hodiny, třídy a sportovní prostory byly plně zařízené a připravené. A k tomu, aby bylo vše detailně nachystané, přispíváme i my a naše kovové regály.
VíCE
Page
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma na všechny
objednávky 2 a více položek
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO NA SLOVENSKU
Záruka na kovové regály 5 let
To Top