April 07, 2021 Vypracujeme Vaše projekty

Vypracujeme Vaše projekty

Pro celý náš tým v obchodě Majster Regál jste Vy, náš zákazník, tou největší prioritou a snažíme se dělat vše proto, aby proces objednávání kovový policových regálů proběhl bez jakýchkoliv problémů a pochybností. Potřebujete vypracovat projekt? Potřebujete kompletně zařídit garáž, ale nechcete ztrácet čas měřením, srovnáváním nebo přemýšlením nad kompletní organizaci a zařízením? Připravili jsme pro Vás jednoduché a efektivní řešení. Více detailů se dozvíte přečtením dnešního blogu.
Viac
March 31, 2021 Pořádek v garáži u Susi a Kaya

Pořádek v garáži u Susi a Kaya

Úklid u pořádek jsou pro správné fungující domácnost nezbytností. Dnes Vám představíme projekt mladého páru Susi a Kaya. Díky našim bezšroubovým regálem se jim podařilo vnést řád do jejich garáže. Na co ještě čekáte? Nenechte si to ujít!
Viac
March 25, 2021 Nejlepší kovové regály pro jarní úklid

Nejlepší kovové regály pro jarní úklid

Chaos na stole, v místnosti nebo skříni může negativně ovlivnit nejen vaši koncentraci a produktivitu, ale i celkové duševní či fyzické zdraví. Proto pro vás máme výbornou nabídku, která vás skutečně nadchne. Stačí se jen přesvědčit a jarní úklid si můžete velmi jednoduše usnadnit.
Viac
March 02, 2021 Technologie Rivet vs. tradiční bezšroubový systém

Technologie Rivet vs. tradiční bezšroubový systém

Jsme odborníky na kovové regálové systémy a přesto chápeme, že pro mnohé lidi jsou v podstatě jen funkčním kusem nábytku. Někteří z našich stálých a potenciálních zákazníků nemusí zcela pochopit rozdíly, které nabízejí naše bezšroubové policové produkty. Je důležité vědět všechny výhody a specifika nabízené každým z nich, jako je maximální zátěž na polici, jaká je konstrukce, jaké jsou nabízeny rozměry a jakou povrchovou úpravu máte na výběr. Pracujeme na tom, abychom zákazníkům tyto vlastnosti objasnili co nejpřesněji v samostatných popisech produktů a kategoriích, avšak často se nás ptáte na jednu konkrétní otázku. Jaký je rozdíl mezi montážním systémem Rivet a zasouvacími spojovníky ve tvaru motýla?
Viac
February 18, 2021 Máte málo místa a mnoho nevyužitých rohů v garáži? Vaše problémy vyřeší kovové regály

Máte málo místa a mnoho nevyužitých rohů v garáži? Vaše problémy vyřeší kovové regály

Problém prázdných rohů je věčnou výzvou pro majitele každého domu. A nezáleží na tom, zda je tento prostor malý nebo velký a nachází-li se v domě či garáži. Časem vás určitě napadne, tyto nevyužité plochy něčím – krásným a multifunkčním – vyplnit. Ceny za nemovitosti nejsou přece malé, proto se vyplatí umět hospodařit i s místem a prostorem pro život.
Viac
February 09, 2021 Jak správně ukládat břemena do kovových regálů

Jak správně ukládat břemena do kovových regálů

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležitý je pro vaše pohodlí a náladu v práci pořádek? Je to zvláštní, ale organizace, čistota a svěžest mohou změnit k lepšímu nejen interiér domu nebo skladu, ale i vaše vlastní vnímání, zlepšit efektivitu práce, její bezpečnost a možná i vztahy s blízkými či kolegy.
Viac
February 02, 2021 10 důvodů, proč byste měli koupit regály od Majster Regál

10 důvodů, proč byste měli koupit regály od Majster Regál

Kovové policové regály jsou funkčním a nyní už i tradičním kusem nábytku. Dnes existuje několik možností a mnoho dodavatelů, u kterých se dají policové systémy nakoupit. V této době může být náročné najít důvěryhodný a vysoce kvalitní produkt. Avšak takové zboží nabízíte, nemusí to někdy vůbec stačit. Abychom vynikly a byli lepší než konkurence, musíme našim zákazníkům poskytnout další přídavné hodnoty. V tomto blogu jsme dali dohromady ty největší výhody, které jako obchodní společnost s kovovými regály nabízíme. Chcete vědět, proč byste si měli zvolit právě nás? Pokračujte ve čtení.
Viac
January 28, 2021 15 nápadů, jak vytvořit v garáži řád

15 nápadů, jak vytvořit v garáži řád

Komfort našeho života je závislý na množství doplňků, kterými si ho zjednodušujeme a zpříjemňujeme. Čím je jich více, tím lépe. S mírou růstu našich nároků na uspokojení každé jedné maličkosti různými doplňky však roste i potřeba dostatečně velkého skladovacího prostoru.

Viac
January 19, 2021 Kovové regály do domácnosti: industriální styl dominuje

Kovové regály do domácnosti: industriální styl dominuje

Ze všech typů průmyslového a pomocného nábytku, kovové regály splňují tento servis na jednotku. Jinými slovy, policové regály jsou velmi populárním a žádaným nábytkem využitelným na cokoliv. V první řadě musí plnit svůj účel, a to je ukládání věcí a zboží za účelem skladování. Netřeba však zanedbávat vizuál, celkový design a estetický zážitek, který v tomto případě vůbec nezaostává před jejich funkčností.
Viac
January 04, 2021 Efektivní využití volného místa pomocí kovových regálů

Efektivní využití volného místa pomocí kovových regálů

Interiér, ve kterém denně trávíme v průměru až 90 % svého času, je nutné nevhodným a často specifickým podmínkám přizpůsobit. Krásně zařízený a plně funkční interiér však nevytvoříme jen díky originálnímu nábytku a moderním doplňkem nejnovějších trendů. O pohodlí, efektivitu práce a lepší výsledek při jakékoli naší snaze se postará i správná organizace prostoru a jeho maximální využití.
Viac
Page
To Top