DŘEVĚNÉ REGÁLY DECODŘEVĚNÉ REGÁLY DECO

Úložný box z recyklovaného plastu s víkem Scuba M 43 l, 34x49,5x39 cm

Hodnocení:
100% of 100
640,00 Kč
Skladem
AC00CAJ34X49X39G45
Středně velký, odolný plastový box s hermeticky uzavíratelným a uzamykatelným víkem. Stohovatelný, ideální pro kutilské a řemeslné práce.

Náš vysoce odolný plastový úložný box vám nabízí špičkové řešení pro uskladnění a přepravu materiálů, které potřebujete např. pro své kutilské projekty a domácí práce. Tato odolná krabice s hermeticky uzavíratelným víkem je navržena tak, aby vaše věci byly v bezpečí a 100% chráněné před prachem a vlhkostí.

Vlastnosti plastového boxu Scuba M přehledně:

  • Odolná konstrukce: Plastová krabice Scuba se vyznačuje robustní konstrukcí, která odolá i vysokému zátížení. Je ideální pro organizaci a přepravu nářadí a materiálů pro kutily a domácí práce.

  • Univerzálně použitelný: Ať už potřebujete přeorganizovat své nářadí nebo přepravit nachystaný materiál pro váš výrobek - tento box nabízí dostatek místa a ochranu pro vše, co potřebujete.

  • Hermeticky uzavřené víko: Krabice je vybavena hermeticky uzavíratelným víkem, které chrání vaše předměty před prachem, vlhkostí a dalšími vnějšími vlivy. Víko lze uzamknout visacím zámkem, což je ideální i pro dlouhodobé skladování.

  • Šetří místo a je skladný: Díky svému designu, který umožňuje stohování, můžete několik boxů postavit na sebe, čímž ušetříte cenné místo. Navíc můžete několik boxů vložit jeden do druhého, což usnadňuje skladování, když boxy zrovna nepoužíváte.

  • Voděodolnost dle IP44: Tento plastový úložný box má certifikaci voděodolnosti IP44, což zajišťuje, že vaše předměty jsou chráněny před stříkající vodou a vlhkostí.

Technické specifikace:

  • Barva: Černá
  • Rozměry: 34x49x39 cm (VxŠxH)
  • Kapacita: 43 litrů
  • Hmotnost: 1,78 kg

Ideální řešení pro kutily a jakékoliv domácí práce

S tímto plastovým boxem máte ideální řešení pro bezpečné uskladnění a přepravu vašich nástrojů a materiálu. Vysoce zatižitelná konstrukce, hermeticky uzavřené víko a flexibilní využití dělá z této krabice nezbytného pomocníka pro všechny vaše domácí plány a projekty.

Důležitá poznámka: Visací zámek není součástí dodávky.


Více informací
Váha 1,78 kg
Výrobce
Výška 34 cm
Šířka 49.5 cm
Hloubka 39 cm
Barva Černá
Materiál recyklovaného plastu
Napište svou recenzi
Napište hodnoceníÚložný box z recyklovaného plastu s víkem Scuba M 43 l, 34x49,5x39 cm
To Top
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma při nákupu
nad 4500 Kč bez DPH
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO V EVROPĚ
Záruka na kovové regály 5 let