DŘEVĚNÉ REGÁLY DECODŘEVĚNÉ REGÁLY DECO
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
Úložný box z recyklovaného plastu s víkem Scuba M 43 l, 34x49,5x39 cm Předchozí Úložný box z recyklovaného plastu s víkem Scuba M 43 l, 34x49,5x39 cm

Úložný box z recyklovaného plastu s víkem Scuba L 74 l, 35x78x39,5 cm

740,00 Kč
Skladem
AC00CAJ35X78X39G45
Velký, odolný plastový box s hermeticky uzavíratelným a uzamykatelným víkem. Stohovatelný, s kolečky, ideální pro kutilské a řemeslné práce.

Naše vysoce odolné plastové boxy vám nabízí špičkové řešení pro uskladnění a přepravu materiálu, který potřebujete např. pro své kutilské projekty a domácí práce. Tato odolná krabice s hermeticky uzavíratelným víkem je navržena tak, aby vaše věci byly v bezpečí a 100% chráněné před prachem a vlhkostí.

Vlastnosti plastového boxu Scuba L přehledně:

  • Odolná konstrukce: Plastový box Scuba se vyznačuje robustní konstrukcí, která odolá i vysokému zátížení. Je ideální pro organizaci a přepravu nářadí a materiálu pro kutily a domácí práce.

  • Univerzálně použitelný: Ať už potřebujete přeorganizovat své nářadí nebo přepravit nachystaný materiál pro váš výrobek - tento box nabízí dostatek místa a ochranu pro vše, co potřebujete.

  • Hermeticky uzavřené víko: Krabice je vybavena hermeticky uzavíratelným víkem, které chrání vaše předměty před prachem, vlhkostí a dalšími vnějšími vlivy. Víko lze uzamknout visacím zámkem, což je ideální i pro dlouhodobé skladování.

  • Šetří místo a je skladný: Díky svému designu, který umožňuje stohování, můžete několik boxů postavit na sebe, čímž ušetříte cenné místo. Navíc můžete několik boxů vložit do sebe, což usnadňuje skladování, když boxy zrovna nepoužíváte.

  • Voděodolnost dle IP44: Tento plastový úložný box má certifikaci voděodolnosti IP44, což zajišťuje, že vaše předměty jsou chráněny před stříkající vodou a vlhkostí.

Technické specifikace:

  • Kapacita: 74 l
  • Hmotnost: 4 kg

Výkonné řešení pro kutily a domácí práce

S touto plastovou krabicí máte ideální řešení pro bezpečné uskladnění a přepravu vašich nástrojů a materiálu. Vysoce zatěžitelná konstrukce, hermeticky uzavřené víko a mnohostranné využití činí tuto krabici nezbytným pomocníkem pro všechny vaše domácí projekty.

Důležitá poznámka: Visací zámek není součástí dodávky.

Využijte kapacitu 74 litrů pro efektivní organizaci a bezpečné uskladnění vaší kutilské výbavy. Tato krabice je správnou volbou pro všechny vaše kutilské potřeby.


Více informací
Váha 4,00 kg
Výška 35 cm
Šířka 78 cm
Hloubka 39,5 cm
Barva Černá
Materiál recyklovaného plastu
Napište svou recenzi
Napište hodnoceníÚložný box z recyklovaného plastu s víkem Scuba L 74 l, 35x78x39,5 cm
To Top
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma při nákupu
nad 4500 Kč bez DPH
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO V EVROPĚ
Záruka na kovové regály 5 let