DŘEVĚNÉ REGÁLY DECODŘEVĚNÉ REGÁLY DECO

BULLRACK RIVET bezšroubový kovový regál s dřevěnou MDF policí, 200x200x70 cm, 4 police, 600 kg na polici, zinek. Průmyslový regál do skladu, dílny a prodejny.

6 490,00 Kč 5 363,64 Kč
Není skladem
DBT1-4/200200070Z
BULLRACK RIVET regál nabízí kombinaci zásuvného nýtového systému a robustní ocelové konstrukce ve velikosti 200x200x70 cm, s 4 MDF policemi, zinkovou povrchovou úpravou a nosností až 600 kg na polici.
Vlastnosti
 • 600 na polici

  600 na polici

 • Bezšroubový systém

  Bezšroubový systém

Novinka produktové řady RIVET je tu. BULLRACK RIVET přináší všechno, co od skladového kovového regálu požadujete: vysokou nosnost, špičkovou konstrukci, industriální design a ukázkovou odolnost. Revoluce je tu a e-shop Majster Regál Vám ji přiveze až domů!

Bezšroubový celokovový regál BULLRACK RIVET 200x200x70 cm (VxŠxH) s 4 dřevovláknitými MDF policemi a v zinkové povrchové úpravě je spolehlivé skladové řešení i pro prostory s extrémními podmínkami. Montážní systém Rivet, založený na zasouvání nýtů do připravených děr na stojinách, zabezpečuje velmi vysokou úroveň stability a pevnou zásuvnou konstrukci bezšroubového kovového regálu. Montáž je jednoduchá a rychlá.

Regál využívá nejnovější typ dřevěné MDF police tloušťky 6,5 mm. Má lesklý povrch a tím pádem je police odolnější proti vlhkosti a plísním. Díky své vyšší hustotě (až 800 kg/m3) vydrží i tvrdší náraz. Navíc je recyklovatelná a jednoduše lakovatelná.

Regálový systém BULLRACK RIVET je vhodný na použití v náročném prostředí jako jsou sklady, velkosklady, průmyslové parky, továrny, garáže a dílny. Regálový systém má nadstandardní nosnost až 600 kg na jednu polici při rovnoměrném rozložení. Tento kovový regál je velmi pevným a robustním skladovým řešením. Regál doporučujeme přikotvit ke stěně, abyste mohli využít jeho maximální nosnost.

Skutečné rozměry se podle platné normy ČSN mohou z důvodu výrobní odchylky lišit o max. +/- 5 %. Pro přehlednost uvádíme velikost v zaokrouhlených rozměrech.

Stručný přehled výhod celokovových zátěžových regálů BULLRACK RIVET s vysokou nosností:

 • Různorodé oblasti použití: sklad, velkosklad, průmyslový park, továrna, garáž a dílna
 • Vysoká nosnost, perfektní stabilita a vysoce kvalitní konstrukce
 • Odolnost proti korozi a mechanickému poškození
 • Dlouhá životnost

Montáž je rychlá a jednoduchá, přesto doporučujeme minimálně 2 lidi při montáži. Potřebujete jen gumové kladivo a ochranné rukavice. Ke každému kovovému regálovému systému z e-shopu Majster Regál je přiložený i podrobný montážní návod.

Balení bezšroubového kovového regálu BULLRACK RIVET s MDF policí, rozměr regálu 200x200x70 cm (2000x2000x700 mm), obsahuje:

 • 4 dřevěné MDF police
 • 8 krátkých (tloušťka oceli 0,55 mm) a dlouhých nosníků (tloušťka oceli 1 mm) pro uchycení police
 • 4 stojiny (šířka 50x50 mm a tloušťka oceli 1 mm)
 • 12 výztuh
 • 4 plastové patky

Kovový regálový systém se dodává v kartonovém balení (kovové části zvlášť a dřevěné části zvlášť), které bude uložené na paletě. Balení je šetrné k životnímu prostředí.


Více informací
Váha 57,92 kg
Výrobce
Výška 200 cm
Šířka 200 cm
Hloubka 70 cm
Nosnost police 600 kg
Typ police MDF
Barva Zinek
Modul Základní
Napište svou recenzi
Napište hodnoceníBULLRACK RIVET bezšroubový kovový regál s dřevěnou MDF policí, 200x200x70 cm, 4 police, 600 kg na polici, zinek. Průmyslový regál do skladu, dílny a prodejny.
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma při nákupu
nad 4500 Kč bez DPH
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO V EVROPĚ
Záruka na kovové regály 5 let
To Top