Zpět do školy!

Vážení zákazníci. Prázdniny pomalu končí a začíná školní rok. Tato doba může být také úzce spojena s uklízením, skladováním a přípravou do novího roka. Kovové regály s kovovými nebo regálmi s dřevotřískou od firmy Majster Regál Vám mohou také velice pomoct.

První září je za rohem a naše děti se již připravují na školu. Učebnice, knihy, skripty nebo jiné vzdělávací nástroje je třeba pečlivě uložit ve vašem domě. Vaše oblíbené knihy a jiné položky pro domácnost by taky neměly být jen tak pohozené ve vašem domě nebo bytě. Pro mnoo lidí sou skříně a dřevěné police standard, ale podle nejnovějších trendů jsou taky velmi populární kovové regály. A zejména dekoratívní regály, které u nás najdete za skvělé ceny. Nejvhodnější regály pro domácnost jsou z kategorie bezšroubové kovové regály s L nebo T profilem. Tyto police regály jsou designovým prvkem, při kterém se nemusíte za nic stydět. Jsou elegantní, mají rychlou konstrukci a modrá barva s policemi ze zinku jsou skvělá kombinace. Jejich kapacita 200 kg na polici nabízí vysoké rezervy.

 

kovovy-regal-zpet-do-skoly

 

 

Regály v prostředí školy

 

Školy jsou znovu otevřeny a kovové regály naleznou svou použitelnost i zde. Kovové regály ve školách jsou používány zejména v chemických laboratořích, archivech, skladech s učebními pomůckámi, odborných učebnách nebo v skladech s náčiním pro tělesnou výchovu. Regály z každé kategórie z naší ponuky se dají využit v celém areáli školy.

V chemických laboratořích a učebnách fyziky bychom vám určitě doporučili celokovové zasúvací regály profilu L a T a celokovové šroubové regály. Regály jsou kompletně kovové stejně jako jejich police. Chemické nádoby nebo různé předměty by ich neměly nijak vážně poškodit. Snadno se čistí a jejich údržba je jednoduchá. Pozinkované police chrání regály před korozí a vážnějšími mechanickými poškozením. Jsou cenově dostupné a mohou se přizpůsobit téměř jakémukoliv prostoru.

Do jiných školních prostorů můžete použít jakékoliv kovové regály,k Majster Regal nabízí. Napríklad do archivu jsou vhodné zasúvací celokovové regály profilu L a T, do skladu těžších učebních pomůcek, nebo tělocvičny jsou vhodné bezšroubové kovové regály s dřevotŕískouvou policí, Které mají zátěž na polici od 175 kg do 300 kg. Pro tí nejtezší předměty sou tu pro Vás regály z kategorie PROFESSIONAL, které mají zátěž až 1 tonu na polici. Pro náročnější projekty je to správná volba.

Je teprve na samotných školách, které regály jsou najvíc vyhovujíci pro ich potřeby. Je čeho vybírat.

 

kovovy-regal-zpet-do-skoly

 

 

Regály vhodné pro knihovnu

 

Po příchodu nového školního roku následuje také příliv studentů do městských nebo školních knihoven. Knihy musí být skladovány vhodným způsobem podle různých parametrů a i na to jsou určeny naše kovové regály. Je důležité, aby regály odolávaly dokonce vyššímu zatížení knih a aby jejich manipulace byla jednoduchá. A to regály z naší dílny hravě splňují.

V knihovnách bychom použili celokovové regály profilu L nebo T. Jejich montáž je rychlá, bezproblémová a manipulace jednoduchá. Regály lze snadno demontovat a opět poskládat bez problémů a poškození jeho součástí. Mezi největší výhody patří rozšíření T profilů o přídavní moduly, které šetří peníze a vytvářejí dlouhou řadu regálových systémů. T a L profily lze kombinovat a možnosti jsou opravdu skvělé. Je na Vás, jakou volbu si vyberete.

 

kovovy-regal-zpet-do-skoly

 

Každý nový školní rok nám otevírá spoustu nových příležitostí. Majster Regál by chtěl být jednou z nich a doufáme, že vám poskytneme dobré tipy, jak začít nový školní rok s našimi regály. Váš Majster.

 

Comment icon Comment