Bezšroubový kovový regál přídavný modul 200x80 cm (VxŠ) T profil, 250 kg na polici

Již od 4 190,00 Kč 3 462,81 Kč
Skladem
Only %1 left
DVT2/200080JZ
Přídavný modul T stojina, 200x80 cm. Výška modulu 2000 mm, nosnost 250 kg na jednu polici.
Nakupte dohromady a ušetřete
=
Uložit 613,00 Kč
5 517,00 Kč

Přídavný modul patří k celokovovým bezšroubovým zasouvacím regálům 200x80 cm (VxŠ). Má vysokou nosnost a pevnou stavbu. Na rozdíl od klasického regálu s velikostí 200x80 cm s profilem T tento modul obsahuje pouze dvě stojiny a police. Je určen pro rozšíření klasického regálu, který snadno připojíte k původnímu regálu, čímž vznikne modul složený ze dvou regálů. Kovový regálový systém je doporučeno použít ve skladech, garážích, obchodech, domácnostech, kancelářích, archivech apod. Má velmi lehkou montáž bez šroubování, kterou zvládnete bez problémů i sami za pár minut. Jednotlivé díly se do sebe pouze zasouvají. Patří k nejoblíbenějším při sestavování nebo demontáži regálové sestavy. Ke každému regálu je přiložen podrobný obrázkový montážní návod. Tento modul disponuje jedinečnou stojinou profilu T, tento profil nám umožňuje vytvořit 2 moduly pomocí jen 6 stojin, čímž ušetříte prostor, náklady na zakoupení jsou nižší a regál působí komplexněji.

Rozměr: 200x80 cm (2000x800 mm)

Kovový bezšroubový regálový systém má vysokou nosnost, na jednu polici až 250 kg. Celková nosnost regálu je tak až 1500 kg. Regál Vás zaujme svým jedinečnným zbarvením, modrými stojinami a nosníky se zinkovanými policemi. Patří jednoznačně k nejkrásnějším a nejatraktivnějším, už na první pohled regál vypadá důstojně a elegantně, neboť děrované profily jsou umístěny na vnitřní straně stojiny. Zinkované police jsou odolné vůči korozi, mechanickému a jinému poškození. Produkt je možné připevnit ke stěně. Má trvale pěkný vzhled a je nenáročný na údržbu. Vhodný pro náročné zákazníky.

Celkový obsah balení:

  • kovové police
  • 2 stojiny (profilu T a tloušťka oceli 1,5 mm)
  • dlouhé a krátké kovové nosníky pro uchycení police (tloušťka 1,2 mm)
  • 2 plastové patky

Zaručujme bezpečné odeslání produktu ve dvou balících, přičemž police jsou zabaleny v jednom kartonu a stojiny v druhém kartonu.


Více informací
Modul Základní
Napište svou recenzi
Napište hodnoceníBezšroubový kovový regál přídavný modul 200x80 cm (VxŠ) T profil, 250 kg na polici
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma při nákupu
nad 4500 Kč bez DPH
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO V EVROPĚ
Záruka na kovové regály 5 let
To Top