Regály do koupelny

Regály do koupelny

Mysleli jste si, že máte v koupelně přesně tolik poliček, kolik budete potřebovat, ale postupně přicházíte na to, že opak je pravdou? Nejste sami. 90 % domácností trpí nedostatkem odkládacího prostoru v koupelně. Málokdo totiž dopředu počítá s tím, že mimo jednoho sprchovacího gelu a šamponu bude časem potřebovat nejen krémy a oleje na tvář, ruce a celé tělo, ale také pěnu do koupele, gely a tužidla na vlasy, aviváže na praní a mnoho dalších přípravků, jež se běžně v koupelně nachází.

Pokud je navíc v domácnosti více osob, nesmíte zapomenout na denní i noční krémy, masky, dekorativní kosmetiku, odličovací přípravky a množství jiných drobností. Jak potřebujete nutně v koupelně odkládací místo navíc, dovezte si regál do vaší koupelny jako šitý na míru od společnosti Majster Regál. 

Do regálů určených do koupelny podle vašich preferencí dokážete uložit nejen různé lahvičky či nádoby, ale také aviváže, mýdla nebo prací a dezinfekční prostředky. Jestliže máte kopec drobností anebo chcete, aby police vypadaly ještě dokonaleji, pro větší pořádek do regálů můžete ukládat různě vysoké boxy, krabičky či jiné nádoby. Do boxů lze uložit nejen fény, kulmy, natáčky, ale i holicí strojky či depilátory. Díky regálům do koupelny dokážete mít v koupelně konečně systém a pořádek.

Filter
Pořadí
Název produktu
Cena
Množství
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam
Produkty 1-20 z 62
10
20
50
100
1000
Vše
Page
Filter
Pořadí
Název produktu
Cena
Množství
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam
Produkty 1-20 z 62
10
20
50
100
1000
Vše
Page
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma na všechny
objednávky 2 a více položek
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO NA SLOVENSKU
Záruka na kovové regály 5 let
To Top