DŘEVĚNÉ REGÁLY DECODŘEVĚNÉ REGÁLY DECO
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly

Nástěnný regál DECO s 3 policemi, 92,5x85x17,5 cm

Akční cena 1 470,00 Kč Běžná cena 1 790,00 Kč
Skladem
KDECO185X85X1753N
Nástěnný dekorativní regál série DECO ze dřeva a kovu s třemi laminovanými policemi o rozměru 92,5x85x17,5 cm je nejvhodnější závěsný policový systém do jakékoliv místnosti v domácnosti v estetické kombinaci dřeva s černou ocelovou konstrukcí.
Vlastnosti
 • 15 na polici

  15 na polici

 • Bezšroubový systém

  Bezšroubový systém

 • HDF

  HDF

Nástěnný regál DECO je ideální volbou do každé domácnosti. DECO – Jak název napovídá, je významným dekorativním a estetickým prvkem, který se hodí téměř všude. Regálový policový systém, složený z ocelových trubek a dřevěných laminovaných polic, najdete pouze na e-shopu Majster Regál. Vyzkoušejte dekorativní revoluci i ve Vaší domácnosti. Industriální policový regál využijete i v jiných prostorech, než jen ve Vaší domácnosti, fantazii se meze nekladou. Vaše prostory nebudou jen efektivně organizovány, ale také esteticky upraveny. To vše naleznete v naší nové řadě regálů DECO.

Nástěnný policový regál DECO ze dřeva a kovu v rozměru 92,5x85x17,5 cm s 3 laminovanými policemi je spolehlivé řešení do místností, jako jsou chodba, ložnice, obývací pokoj, kuchyň a dětský pokoj. Produkt můžete zavěsit na jakoukoli zeď za pomoci našich speciálních komponentů pro uchycení.

Nástěnný kovovo-dřevěný regál DECO je vybaven třemi laminovanými policemi tloušťky 1,6 cm s rovnoměrným zatížením 20 kg na polici, tzn. 60 kg na regál. Police můžete upevnit do jakékoli výšky regálu, každých 2,5 cm jeho výšky. Nicméně doporučujeme upevnit police rovnoměrně po celé výšce nástěnného regálu. Police se upevňují jedinečným způsobem za pomoci bezpečnostních jednotek a plastových závitů, které byly speciálně zhotoveny pro účely regálů série DECO. Ke každému regálu je přibalen i montážní návod obsahující konkrétní a detailní kroky, které Vám doporučujeme pečlivě dodržovat.

Stabilitu industriálního dřevěného regálu DECO a jeho konstrukci tvoří ocelové kovové trubky s černou povrchovou lakovanou úpravou, tím pádem je tento dekorativní kus nábytku vhodný nejen do domácnosti, ale téměř všude, kam potřebujete postavit policový systém za nízké náklady. Kombinace dřeva a černého kovu nikdy neomrzí.

Skutečný rozměr regálu se dle platné ČSN může z důvodu výrobní odchylky lišit o max. 10 % (+/- 5 %). Pro snazší přehlednost uvádíme velikost v zaokrouhlených rozměrech.

Stručný pohled na výhody nástěnného policového systému DECO se třemi policemi:

 • Dekorativní a estetický nádech v každé domácnosti
 • Inteligentní montážní systém
 • Využití v prostorách jako je: chodba, ložnice, obývací pokoj, kuchyň a dětský pokoj
 • Dlouhá životnost

Montáž je jednoduchá a bezpečná, avšak pro stavbu regálu doporučujeme alespoň 2 lidi. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí, nanejvýš ochranné rukavice, kvůli bezpečnosti.

Balení nástěnného regálu DECO, rozměru 92,5x85x17,5 cm (925x850x175 mm) obsahuje:

 • 3 laminované police (tloušťka 16 mm)
 • 2 ocelové trubky (tloušťka 1,5 mm)
 • 12 bezpečnostních jednotek a 12 plastových závitů pro uchycení police
 • 4 kusy příslušenství pro ukotvení do zdi
 • 4 plastové krytky (patky)

Více informací
Váha 7,84 kg
Výška 92,5 cm
Šířka 85 cm
Hloubka 17,5 cm
Nosnost police 15 kg
Typ police HDF
Barva Černá/Přírodní dub Nebraska
Modul Základní
Napište svou recenzi
Napište hodnoceníNástěnný regál DECO s 3 policemi, 92,5x85x17,5 cm

Prohlédněte si produkt ve vašem prostoru!

Chcete-li zobrazit tento produkt ve 3D rozšířené realitě, naskenujte QR kód pomocí telefonu a klikněte na ikonu kostky ( image/svg+xml ) umístěnou v pravém dolním rohu.

Chcete-li zobrazit tento produkt ve 3D rozšířené realitě, naskenujte QR kód pomocí telefonu a klikněte na ikonu kostky ( image/svg+xml ) umístěnou v pravém dolním rohu.

QR Code
To Top
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma při nákupu
nad 4500 Kč bez DPH
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO V EVROPĚ
Záruka na kovové regály 5 let