Multibox s přepážkami na nářadí QBRICK SYSTEM Two Box 200 Flex Předchozí Multibox s přepážkami na nářadí QBRICK SYSTEM Two Box 200 Flex

Pojízdná plošina na nářadí QBRICK SYSTEM Two Platform

890,00 Kč 735,54 Kč
Skladem
SKU
AC00QBRICKPLATFG45
Pojízdná plošina / platforma na nářadí je výborným doplňkem pro ostatní boxy a kufry na nářadí. Využijete ji ale i samostatně na stěhování krabic, přepravek a dalších věci. S nosností 100 kg to bude hračka!
 

Pojízdná plošina na nářadí / platforma na nářadí poskytuje dodatečnou mobilitu pro plastové boxy na nářadí a přepravky. Na tento podvozek se dá bezpečně naložit několik kufrů a boxů na nářadí. Využití této pojízdné platformy je ale zcela univerzální, můžete na ní převážet i jiné krabice, bedny nebo přepravky. Kolečka jsou vyrobená z gumy a odolného plastu. Polypropylenová platforma je velmi stabilní a zároveň ovladatelná i při své nosnosti až 100 kg. Všechno kolečka jsou otočná a zajišťují optimální manévrovatelnost a bezproblémové zatáčení. Dvě kolečka jsou navíc vybavená brzdou pro bezpečné stání.

Pojízdnou plošinu je možné kombinovat s přenosným boxem na nářadí a multiboxem na nářadí z naší nabídky. Umožňuje sestavení - stohování do mobilní soupravy.

Rozměry a technické údaje pojízdné plošiny na boxy s nářadím:

  • Šířka: 39,5 cm
  • Délka: 59,5 cm
  • Výška: 17,5 cm
  • Nosnost: 100 kg

Stručný přehled výhod pojízdné platformy na nářadí:

    • Umožňuje stabilní přepravu boxů na nářadí • Pevná konstrukce z odolného plastu (polypropylen) • Vysoká flexibilita • Mobilní díky kolečkům • Ergonomické rukojeti pro pohodlnou manipulaci • Robustní a odolná

Majster Regál Vám nabízí mobilní, všestranné skladovací systémy od kufrů a boxů na nářadí až po přepravní vozíky. Vše pro bezpečné skladování a optimální uspořádání nástrojů různých velikostí a jejich přepravu. S pojízdnou plošinou / platformou získáte inteligentní řešení pro bezpečnou přepravu a skladování nářadí i v náročném prostředí. Díky robustní konstrukci z plastu (polypropylen) je pojízdná plošina na nářadí mimořádně stabilní a odolná.

Více informací
Váha 3,19 kg
Výrobce
Barva Černá/Červená
Materiál Plast
DOPRAVA ZDARMA
na objednávky 2 a více položek.
Expedice 2-5 dnů
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Věrnostní slevové body
PŘIDEJTE SE
TÜV RHEINLAND
TÜV RHEINLAND
certifikace produktu
Napište svou recenzi
Napište hodnoceníPojízdná plošina na nářadí QBRICK SYSTEM Two Platform
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma na všechny
objednávky 2 a více položek
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO NA SLOVENSKU
Záruka na kovové regály 5 let
To Top