DŘEVĚNÉ REGÁLY DECODŘEVĚNÉ REGÁLY DECO
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly

Úložná krabice na dokumenty OSKAR ze 100% recyklovatelného papíru, šedá

390,00 Kč
Skladem
AC00DROSR03
Dekorativní skládací úložný box s víkem v šedé barvě s koženou rukojetí o rozměrech 8,5x26x35 cm je vynikajícím pomocníkem pro efektivní skladování kancelářských potřeb a menších předmětů v domácnosti.

OSKAR – estetická, moderní úložná krabice na dokumenty s víkem v šedé barvě je výborným doplňkem k otevřeným policovým regálům. Je vyrobená ze 100% recyklovatelného papíru, bez použití chlóru, a proto vyniká v kombinaci s regály s dřevěnými policemi DECO. Snižuje dopady na životní prostředí - opětovným použitím toho, co už bylo použité, šetříme naše lesy a přírodu!

Pro lepší manipulaci má udržitelný úložný box k dispozici koženou rukojeť, která plní nejen praktickou, ale i dekorativní funkci.

Krabici OSKAR v rozměru 8,5 x 26 x 35 cm využijete v jakékoliv místnosti ve vaší domácnosti, jako je šatna, pracovna, ložnice, dětský pokoj, ale i v práci, především v kancelářích. Je to výborný pomocník při práci z domova - homeoffice a je vhodný zejména k ukládání jakýchkoliv dokumentů, faktur, smluv apod. Tento vysoce kvalitní produkt vám zaručuje efektivní organizaci prostoru ve vaší domácnosti v moderním a estetickém duchu. Elegance, praktičnost a moderní design jsou základními pilíři úložné krabice OSKAR.

Všechny předměty uložené v boxu jsou chráněny před prachem, nečistotami a vlhkostí díky odnímatelnému, vysoce kvalitnímu víku. Box lze snadno složit a rozložit, což vám zaručí jeho minimalistické nároky na skladování v době, kdy jej nepoužíváte. Samotné boxy lze stohovat na sebe.

Výhody dekorativního úložného boxu OSKAR:

  • Moderní a estetický design
  • 100% recyklovatelný papír. Chráníme životní prostředí!
  • Rychlé složení bez použití nářadí
  • Šedá barva – Stone R03
  • Stohovatelnost

Rozměry ve složeném stavu:

8,5 x 26 x 35 cm (ŠxHxV)

S našimi dekorativními krabicemi z recyklovatelného materiálu nejen že šetříte životní prostředí, ale vytváříte moderní, organizovaný prostor s nadčasovým designem, který dokážete využít v jakémkoliv interiéru.


Více informací
Váha 0,45 kg
Výrobce
Výška 8,5 cm
Šířka 26 cm
Hloubka 35 cm
Barva Stone Šedá
Materiál 100% recyklovateľného papiera
Napište svou recenzi
Napište hodnoceníÚložná krabice na dokumenty OSKAR ze 100% recyklovatelného papíru, šedá
To Top
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma při nákupu
nad 4500 Kč bez DPH
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO V EVROPĚ
Záruka na kovové regály 5 let