DECO - kombinace policového a šatníkového systému ze dřeva a kovu, 185x235x35 cm Předchozí DECO - kombinace policového a šatníkového systému ze dřeva a kovu, 185x235x35 cm

DECO - kombinace policového a šatníkového systému ze dřeva a kovu, 185x235x35 cm

Akční cena 9 290,00 Kč 7 677,69 Kč Běžná cena 9 920,00 Kč
Skladem
DDECOPQ11F
Kombinace dekorativního policového a šatníkového regálového systému se závěsnou tyčí řady DECO ze dřeva a kovu, o rozměru 185x235x35 cm, složená ze tří modulů s 11 laminovanými policemi, vytváří nejvhodnější policový systém do jakékoli místnosti v domácnosti v estetické kombinaci dřeva s černou ocelovou konstrukcí.
Vlastnosti
 • 40 na polici

  40 na polici

 • Bezšroubový systém

  Bezšroubový systém

 • HDF

  HDF

DOPRAVA ZDARMA
nad 6000 Kč bez DPH.
Expedice 2-5 dnů
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Věrnostní slevové body
PŘIDEJTE SE
TÜV RHEINLAND
TÜV RHEINLAND
certifikace produktu
Nakupte dohromady a ušetřete
=
Ušetříte 1 280,00 Kč
11 520,00 Kč

Kombinace policového a regálového systému DECO se závěsnou tyčí je ideální volbou do každé domácnosti. DECO – Jak název napovídá, je významným dekorativním a estetickým prvkem, který se hodí téměř všude. Regálový policový systém, složený z ocelových trubek a dřevěných laminovaných polic, naleznete pouze na e-shopu Majster Regál. Vyzkoušejte dekorativní revoluci i ve Vaší domácnosti. Industriální policový regál využijete i v jiných prostorech, než jen ve Vaší domácnosti, fantazii se meze nekladou. Vaše prostory nebudou jen efektivně organizovány, ale také esteticky upraveny. To vše naleznete v naší nové řadě regálů DECO.

Výhodná kombinace policového a regálového systému DECO se závěsnou tyčí o rozměru 185x235x35 cm s 11 dřevěnými laminovanými policemi, která je sestavena ve třech spojených modulech, je spolehlivé řešení do prostor v domácnosti, jako je chodba, ložnice a dětský pokoj. Produkt doporučujeme ukotvit do zdi.

Policový a regálový systém DECO ze dřeva a kovu se závěsnou tyčí je vybaven 11 laminovanými policemi tloušťky 1,6 cm s rovnoměrným zatížením 30 kg na polici, tzn. 440 kg na celý systém. Police můžete upevnit do jakékoli výšky regálu, každých 2,5 cm jeho výšky. Nicméně doporučujeme upevnit police rovnoměrně po celé výšce a šířce dekorativního regálu. Nejlepší je rozdělit police podle ilustrační fotky produktu. Police se upevňují jedinečným způsobem za pomoci bezpečnostních jednotek a plastových závitů, které byly speciálně zhotoveny pro účely regálů řady DECO. Ke každému regálu je přibalen i montážní návod obsahující konkrétní a detailní kroky, které Vám doporučujeme pečlivě dodržovat.

Stabilitu policového a regálového systému DECO se závěsnou tyčí a jeho konstrukci tvoří ocelové kovové trubky s černou povrchovou lakovanou úpravou, tím pádem je tento dekorativní kus nábytku vhodný nejen do domácnosti, ale téměř všude, kam potřebujete postavit policový systém za nízké náklady. Kombinace dřeva a černého kovu nikdy neomrzí.

Skutečný rozměr regálu se dle platné ČSN může z důvodu výrobní odchylky lišit o max. 10 % (+/- 5 %). Pro snazší přehlednost uvádíme velikost v zaokrouhlených rozměrech.

Stručný pohled na výhody policového systému DECO s 11 laminovanými policemi:

 • Dekorativní a estetický nádech v každé domácnosti
 • Inteligentní montážní systém
 • Využití v prostorách jako je chodba, ložnice a dětský pokoj
 • Dlouhá životnost

Montáž je jednoduchá a bezpečná, avšak pro stavbu regálu doporučujeme alespoň 2 lidi. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí, nanejvýš ochranné rukavice, kvůli bezpečnosti. Ke každému produktu je přiložen montážní návod.

  Barevné provedení regálů DECO
 • Police: kvalitní dřevěné laminované police - přírodní dub H3331 ST10.
 • Rám: ocel, černá barva s práškovým nástřikem

Kombinace policového a dvou regálových systému DECO se závěsnou tyčí rozměru 185x235x35 cm je složena ze tří konkrétních volně prodejných produktů, čímž vytvoříte 3 moduly (výšky 185 cm s tím, že dva krajní moduly budou obsahovat 3 police 85x35 cm a vrchní závěs, a jeden středový modul s rovnoměrně rozloženými policemi 85x35 cm, podle ilustračního obrázku produktu ):

 • 2x DECO CLOSET policový regálový systém se závěsnou tyčí s 3 laminovanými dřevěnými policemi, 185x85x35 cm
 • 5 samostatných dřevěných laminovaných polic 85x35 cm pro řadu regálů DECO

Zboží je zabalené ve třech kartonových krabicích. Po rozbalení krabic balení policového regálu DECO, rozměru 185x235x35 cm (1850x2350x350 mm), obsahuje:

 • 11 laminovaných dřevěných polic (tloušťka 16 mm) – 11x (85x35 cm)
 • 17 ocelových trubek délky 92,5 cm (tloušťka stěny 1,5 mm)
 • 88 bezpečnostních jednotek a 88 plastových závitů pro uchycení polic
 • 8 závitových spojovníků
 • 4 držáky ocelové tyče pro zavěšení
 • 4 kusy příslušenství pro ukotvení do zdi
 • 16 plastových krytek (patek)

Více informací
Váha 47,52 kg
Výrobce
Výška 185 cm
Šířka 235 cm
Hloubka 35 cm
Nosnost police 40 kg
Typ police HDF
Barva Černá
Modul Základní
Napište svou recenzi
Napište hodnoceníDECO - kombinace policového a šatníkového systému ze dřeva a kovu, 185x235x35 cm

Prohlédněte si produkt ve vašem prostoru!

Chcete-li zobrazit tento produkt ve 3D rozšířené realitě, naskenujte QR kód pomocí telefonu a klikněte na ikonu kostky ( image/svg+xml ) umístěnou v pravém dolním rohu.

Chcete-li zobrazit tento produkt ve 3D rozšířené realitě, naskenujte QR kód pomocí telefonu a klikněte na ikonu kostky ( image/svg+xml ) umístěnou v pravém dolním rohu.

QR Code
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma při nákupu
nad 6000 Kč bez DPH
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO V EVROPĚ
Záruka na kovové regály 5 let
To Top