0%

Nový rok, nový začátek. Pouze fráze nebo ne? Nový rok se již začal a všechny dobré předsevzetí stále lze realizovat. Kromě předsevzetí typu více sportovat nebo zdravě se stravovat, se často setkáváme s tím jak přinést do domácnosti větší pořádek. Někdy je těžké cokoli najít, když máme chaotický šatník plný starých a zbytečných věcí, které nás jen zatěžují. Úklid našeho šatníku nebo regálů může být skutečně náročný úkol, ale žádné obavy! Dnes Vám Majster Regál prozradí několik tipů, které Vám mohou být v novém roce nápomocné!

Clean closet with metal shelves

Zbavte se věcí, které jste v minulém roce vůbec nepoužívali

Náš první tip je velmi jednoduchý. Zkontrolujte obsah polic a skříní a vytřiďte věci, které jste již delší dobu nepoužívali. Pro věci, které jste nepoužívali více než rok, nastal definitivně čas, zbavit se jich. Zabírají totiž zbytečně prostor a stanou se lapačem prachu. Zbavením se starého vytvoříte takto prostor pro nové.

Podarujte věci a oblečení, které nenosíte nebo nepotřebujete

Věci a oblečení, které jsou příliš dobré na to, aby skončily v popelnici, můžete posunout dále a darovat někomu, kdo se jim potěší. Nemá smysl ponechat si oblečení, které

Tento tip je také užitečný na to, abyste se ujistili, zda máte dostatek místa pro všechny Vaše věci. Ty nové, především oblečení, se nashromáždí zejména během svátků. Pokud Váš šatník i po vytřídění praská ve švech, možná je na čase popřemýšlet o větším, vyrobeném z kovových regálů. Pomocí regálů od Majster Regál a dalších doplňků si můžete vytvořit vlastní šatník, otevřenou šatní skříň nebo průchozí šatník sami v několika krocích.

Eckregal_Steckregal

Neskladovat poškozené a poničené

Nový rok byste určitě neměli začít s porouchanými nebo poškozenými věcmi. Pokud je zlikvidujete, budete se cítit mnohem svobodněji. Je důležité začít nový rok správnými kroky. I tímto způsobem vytváříte prostor pro nové věci, které dostanete v průběhu roku.

Správný kovový regál pro každý účel

Ať už na ukládání obuvi, koření, knih a oděvů v garáži, domácnosti nebo v suterénu; Kovové regály a regálové kovové systémy vytvářejí pořádek, pomáhají udržovat přehled a utvářet styl Vašeho domova. Kromě regálů Professional pro těžká břemena, které najdou použití ve sklepě nebo v garáži na uskladnění pneumatik nebo nářadí, nabízí Majster Regál i šroubové regály na uskladnění lehčích předmětů, jako potraviny nebo oděvy. Naše regálové systémy se jednoduše flexibilně přizpůsobí prostorovým podmínkám a jsou vhodné do téměř každé místnosti Vaší domácnosti.

Nabízíme Vám obrovský výběr kovových regálů v různých rozměrech umožňující individuální design. Tímto způsobem můžete optimálně využít všechny možné prostorové možnosti a přizpůsobit rozměry a počet polic Vašim individuálním potřebám. Objevte různé profesionální regály a šroubové  i bezšroubové regály v našem e-shopu! Také můžete využít náš konfigurátor pro hledání toho správného regálu pro Vás.