Regály pro firmy a kanceláře Regaly do kancelare

Zpět do práce s kovovými regály

0%

Zpět do práce s kovovými regály

Každý zaměstnavatel věří, že po letní dovolené přijde jeho zaměstnanec do práce odpočinutý, plný energie a spokojenosti. Můžete nám prozradit v komentářích, jak jste trávili dovolenou a zda jste načerpali mnoho sil do dalšího pracovního roku. Ale k tomu, aby se zaměstnanec cítil v práci pohodlně a příjemně, je nutné připravit pracovní prostředí do toho nejlepšího stavu, který bude splňovat všechny potřeby pracovníka. Musí mít vše potřebné po ruce, všechny nástroje na svém místě, funkční elektroniku a renovované, udržované stroje. Celozávodní dovolené jsou perfektním časem na to, aby všechny stroje prošly kvalitní údržbou, kanceláře s moderním nábytkem, dílna s novým pracovním stolem, sklad s novými kovovými regály a garáž například s novým zdvihacím zařízením. A nemůžeme zapomínat na ty nejmenší, kteří se vracejí do školy. Kabinet, tělocvičny, třídy a laboratoře musí být stop procentně připraveny. Poradíme vám, jak vybavit pracovní prostory těmi nejlepšími kovovými regálovými systémy tak, aby splnily dokonale svůj účel, byly dostupné a splňovaly všechny předpoklady kvalitního pracovního nábytku. 

 

Regály do skladu

Celozávodní dovolená v továrně dává firmám prostor na zefektivňování skladových prostorů. Je třeba dělat revize skladového nábytku a v mnoha případech renovace regálových systémů. V tomto čase je sklad klidný, není přítomen ruch, protože lidé tráví čas doma. Skladníci a management mají množství prostoru a možností, jak vybavit pracovní prostor novými policovými regály bez jakýchkoliv omezení. V nabídce je velké množství regálů na výběr, od regálů se zátěží 100 kg až po 1 tunu na polici. V kovovýrobě padne vhod regál Longspan s obrovskou zátěží na polici, v rozpětí od 500 - 1000 kg. Měli jste možnost tento regál vyzkoušet? Je plně bezšroubový, tradiční modro - oranžová barva mu dodává průmyslový design a jeho konstrukce je natolik kvalitní, že se nemusíte obávat zhroucení či přetížení regálu. Díky němu můžete skladovat ty nejtěžší a nejobjemnější výrobky, materiály a produkty bez jakýchkoliv pochyb. 

 

Regály do skladu

 

Regály do dílny

Každý pracovník, který denně zpracovává dřevo, plast nebo kov určitě ocení, když po příchodu z dovolené bude mít plně, nově zařízenou dílnu. Materiál a nářadí, který je pro pracovníka dílny nedílnou součástí, je nutné mít uskladněny v prostorách, které jsou snadno dostupné, viditelné a umístěné ve výšce očí. Potřebuje reagovat rychle, efektivně a zejména bezpečně. Proč jsou kovové policové regály tím nejlepším typem dílenského nábytku? Jsou otevřené, prostorné, cenově dostupnější a spolehlivé. Máte na výběr široký sortiment různého typu. Podívejte se na regál s technologií Rivet, v zinkovém provedení, jehož kovová kostra se uchycuje za pomoci ocelových nýtů, což dodává regálu extrémní tuhost a výbornou stabilitu. Nemluvě o tom, že je odolný vůči vlhkosti díky zinkovému provedení. Jeho vlastnost rozdělení na dva pracovní stoly je vyhledávanou exkluzivitou do každé pracovní dílny. 

Regály do dílny

 

Regály do kanceláře

Nesmíme zapomenout ani na naši administrativu, management, marketing, IT a obchodní oddělení. Umíte si představit přijít po dovolené do práce, připravovat se na nové firemní cíle bez odkládacího prostoru na dokumenty, tiskopisy, smlouvy, faktury, zakladače a různé jiné potřebné kancelářské potřeby? Mnoho společností upřednostňuje kovové regály před tradičním dřevěným nábytkem. Ptáte se proč? Důvodů je hned několik. Průmyslový design se stává trendem, a právě to policové regálové systémy přinášejí. Mnoho krát jsou právě kovové regály levnější a efektivnější řešení, jak vypracovaný dřevěný nábytek na míru. V naší nabídce najdete extrémně mnoho možností, co jde do kanceláře postavit. Ale jeden regál je výjimečný. Modrá barva, zinkové police, nádherně tvarované kovové komponenty a dostačující zátěž 250 kg na polici. Klikněte sem a vyzkoušejte doslovně ten nejkrásnější regál na trhu, celokovový bezšroubový kovový regál se stojinou profilu T. Co všechno tento regál přináší? Bezkonkurenční design, 100% kovovou konstrukci, výbornou zátěž a montáž. Regál lze rozšířit pomocí přídavných modulů, které na eshopu také nabízíme a dokážete vytvořit komplexní modulární regálový systém. Nejen že ušetříte množství kapitálu, ale každá konkurence vám bude tiše závidět. Přinášejí úplně jiný pohled na kancelářský nábytek. Vždyť posuďte sami.

 

Regály do kanceláře

 

Klidně nám zavolejte nebo napište a společným silami určitě najdeme ty nejlepší regály s policemi ušité pro vás.

Pevně věříme, že váš opětovný nástup do práce proběhl hladce a že každodenní stres z vás opadl. Doufáme, že tento blog vám pomohl a vybudujte si příjemně pracovní prostředí s kovovými regály od vašeho Majstra.

 

Nezapomeňte navštívit i naše sociální média, jako je facebook, instagram, pinterest nebo linkedin. kde nájdete množstvo nových nápadov, trikov a tipov. Máte záujem o konkrétny regál, no neviete presne, aký rozmer a typ vám vyhovuje? Vyzkoušejte náš konfigurátor regálů.

 

Jaký druh regálů hledáte?

Kovové regály pro firmy             Kovove regaly do obchodu

     Kovové regály pro firmy                     Kovové regály do obchodů

0 Komentářů
Předchozí Multifunkční kovové regály? Ano prosím! dále Návrat do školy s Majster Regál
To Top