DŘEVĚNÉ REGÁLY DECODŘEVĚNÉ REGÁLY DECO
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly

Profesionální pracovní prostor s PRO Series - regály a pracovní stoly pro profesionální dílny a servisy

0%

Pokud navštívíte profesionální dílnu nebo servis, málokdy tam najdete nepořádek. Narozdíl od domácí dílny, kde můžete nechat nářadí a materiál ležet klidně celý týden, v profesionální dílně by rozházené nářadí znamenalo ztrátu času, kterého má každý řemeslník nedostatek. Proto je po skončení práce všechno nářadí pečlivě uloženo na své místo, kde ho příště zkušený profesionál najde “i poslepu”. 


Právě promyšlené uspořádání nářadí a materiálu značně zvyšuje produktivitu práce. Řada PRO Series z e-shopu Majster Regál obsahuje ideální regály a pracovní stoly pro vybavení profesionálních dílen, servisů a průmyslových provozů. Nabízí širokou škálu bezšroubových regálů, multifunkčních pracovních stolů a nástěnných panelů na nářadí, které jsou designovány tak, aby vydržely i nejnáročnější každodenní používání. Díky modulárnímu systému, vysoké nosnosti a odolné konstrukci je řada PRO Series skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí svůj pracovní prostor využívat efektivně a na maximum. 

Vybavení profesionální dílny pomocí řady PRO Series

Profesionální regály BULLRACK RIVET s DTD policemi představují revoluci v uskladnění a organizaci profesionálních autoservisů, pneuservisů, dílen a dalších provozoven. Tento klíčový produkt řady PRO Series přináší mimořádnou nosnost až 600 kg na každou DTD polici, což umožňuje bezpečné skladování těžkého nářadí, materiálu i náhradních dílů. To vše při zachování bezšroubové konstrukce. Díky tomu je montáž regálů snadná, rychlá. Kromě gumového kladívka nepotřebujete žádné nářadí a zvládnete ji doslova za pár minut.


Mimořádně pevné a odolné dřevotřískové (DTD) police mají tloušťku 8 mm. Zinková povrchová úprava nabízí nejen estetický industriální vzhled, ale také zajišťuje odolnost proti korozi a prodlužuje životnost regálů, což je klíčové pro náročné každodenní používání. Speciální zásuvný systém Rivet, využívající spojování nýty, lze kdykoliv opakovaně rozebrat a zase složit a poskytuje těmto profesionálním regálům vysokou míru stability a trvanlivosti, čímž jsou kovové regály BULLRACK RIVET s dřevěnými policemi ideální volbou pro každého, kdo potřebuje odolné a flexibilní řešení pro uspořádání svého pracovního prostoru.


Jak si udržet dílnu organizovanou a přehlednou

Promyšlené uložení a rozmístění nářadí významně napomáhá plynulosti pracovních procesů, ale zároveň přispívá k bezpečnosti v dílně. Kolikrát se vám stalo, že jste se přehrabovali v bedně na nářadí a škrábli jste se o jiné nářadí? Nebo že vám jiné nářadí spadlo na prsty? Nástěnné panely na nářadí z řady PRO Series si získávají čím dál větší oblibu při uspořádání jakéhokoli pracovního prostoru. Kovové panely na nářadí s antracitovou povrchovou úpravou jsou nejen estetickým, ale i odolným řešením, které snadno uloží vaše nářadí a nástroje a zároveň je budete mít vždy na dosah. Jejich instalace je rychlá a jednoduchá díky inovativnímu systému spojovacích kolíků, kterými panely zavěsíte do otvorů systému Rivet.


Jedná se o šikovný doplněk regálů a pracovních stolů řady PRO Series. Při jejich výběru koukáme kromě bytelnosti konstrukce především na pracovní desku. Např. tento pracovní stůl se pyšní masivní dřevěnou pracovní deskou o tloušťce 2,7 cm, a to už je pořádný kus dřeva! Navíc má tento kovový pracovní stůl s dřevěnou pracovní deskou nosnost až 400 kg, proto na něm klidně můžete opravovat motor nebo jiné těžké díly.


Součástí řady PRO Series je také široká škála příslušenství ke kovovým nástěnným panelům na nářadí, které zahrnuje háčky, držáky nástrojů a zásobníky, což umožňuje řemeslníkům i kutilům přizpůsobit si prostor přesně podle svých potřeb.


Spojovací kolíky neslouží pouze k zavěšení nástěnných panelů na nářadí, ale usnadňují rozšíření regálového systému Rivet. Tyto kovové kolíky se zinkovou povrchovou úpravou pro odolnost vůči korozi, poskytují snadnou a efektivní metodu pro spojování jednotlivých prvků systému. S jednoduchým zasunutím do otvorů systému Rivet vytvoříte pevné a stabilní spoje mezi jednotlivými regály či příslušenstvím.Profesionální řešení na míru s PRO Series

Začínáte podnikat? Transformace garáže do profesionální dílny se může zdát jako nákladný a náročný úkol, ale s produktovou řadou PRO Series od Majster Regál je to snadnější, než si myslíte. Mnozí podnikatelé a řemeslníci již poznali, jak bezšroubové regály BULLRACK RIVET a multifunkční pracovní stoly proměnily jejich garáže v profesionálně vybavené dílny. 


V případě větších skladů a průmyslových hal pak řada PRO Series přináší nejen řešení pro uskladnění, ale také optimalizaci celkového prostoru. S možností vertikálního skladování a schopností snadno spojovat jednotlivé regálové segmenty pomocí kovových spojovacích kolíků, dokáží regály PRO Series efektivně využít každý kubický metr dostupného prostoru. Tento přístup nejenže maximalizuje skladovací kapacitu, ale zároveň materiál a nářadí je rychle a snadno k dispozici, čímž podporuje hladký chod celé výroby.

Doufáme, že i tento článek vám přinesl zajímavé informace. A aby vám nic neuniklo, nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích FacebookInstagramPinterest nebo LinkedIn a napište nám!

0 komentářů
Předchozí Flur gestalten: Ideen für Regale, Garderoben und mehr Další Rivet Green: Udržitelná výroba regálů je klíč k budoucnosti
To Top
ADAPTIVNÍ DESIGN
Víceúčelové regálové systémy
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Odborný přístup k vašim projektům
RYCHLÉ DODÁNÍ
Doprava zdarma při nákupu
nad 4500 Kč bez DPH
SLEVY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Sleva až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spolehlivé
platební metody
VYROBENO V EVROPĚ
Záruka na kovové regály 5 let