Monatliche Archive: Březen 2021

Březen 31, 2021 Pořádek v garáži u Susi a Kaya

Pořádek v garáži u Susi a Kaya

Úklid u pořádek jsou pro správné fungující domácnost nezbytností. Dnes Vám představíme projekt mladého páru Susi a Kaya. Díky našim bezšroubovým regálem se jim podařilo vnést řád do jejich garáže. Na co ještě čekáte? Nenechte si to ujít!
Viac
Březen 25, 2021 Nejlepší kovové regály pro jarní úklid

Nejlepší kovové regály pro jarní úklid

Chaos na stole, v místnosti nebo skříni může negativně ovlivnit nejen vaši koncentraci a produktivitu, ale i celkové duševní či fyzické zdraví. Proto pro vás máme výbornou nabídku, která vás skutečně nadchne. Stačí se jen přesvědčit a jarní úklid si můžete velmi jednoduše usnadnit.
Viac
Březen 02, 2021 Technologie Rivet vs. tradiční bezšroubový systém

Technologie Rivet vs. tradiční bezšroubový systém

Jsme odborníky na kovové regálové systémy a přesto chápeme, že pro mnohé lidi jsou v podstatě jen funkčním kusem nábytku. Někteří z našich stálých a potenciálních zákazníků nemusí zcela pochopit rozdíly, které nabízejí naše bezšroubové policové produkty. Je důležité vědět všechny výhody a specifika nabízené každým z nich, jako je maximální zátěž na polici, jaká je konstrukce, jaké jsou nabízeny rozměry a jakou povrchovou úpravu máte na výběr. Pracujeme na tom, abychom zákazníkům tyto vlastnosti objasnili co nejpřesněji v samostatných popisech produktů a kategoriích, avšak často se nás ptáte na jednu konkrétní otázku. Jaký je rozdíl mezi montážním systémem Rivet a zasouvacími spojovníky ve tvaru motýla?
Viac
To Top