Monatliche Archive: Leden 2021

Leden 28, 2021 15 nápadů, jak vytvořit v garáži řád

15 nápadů, jak vytvořit v garáži řád

Komfort našeho života je závislý na množství doplňků, kterými si ho zjednodušujeme a zpříjemňujeme. Čím je jich více, tím lépe. S mírou růstu našich nároků na uspokojení každé jedné maličkosti různými doplňky však roste i potřeba dostatečně velkého skladovacího prostoru.

Viac
Leden 19, 2021 Kovové regály do domácnosti: industriální styl dominuje

Kovové regály do domácnosti: industriální styl dominuje

Ze všech typů průmyslového a pomocného nábytku, kovové regály splňují tento servis na jednotku. Jinými slovy, policové regály jsou velmi populárním a žádaným nábytkem využitelným na cokoliv. V první řadě musí plnit svůj účel, a to je ukládání věcí a zboží za účelem skladování. Netřeba však zanedbávat vizuál, celkový design a estetický zážitek, který v tomto případě vůbec nezaostává před jejich funkčností.
Viac
Leden 04, 2021 Efektivní využití volného místa pomocí kovových regálů

Efektivní využití volného místa pomocí kovových regálů

Interiér, ve kterém denně trávíme v průměru až 90 % svého času, je nutné nevhodným a často specifickým podmínkám přizpůsobit. Krásně zařízený a plně funkční interiér však nevytvoříme jen díky originálnímu nábytku a moderním doplňkem nejnovějších trendů. O pohodlí, efektivitu práce a lepší výsledek při jakékoli naší snaze se postará i správná organizace prostoru a jeho maximální využití.
Viac
To Top