Monatliche Archive: prosinec 2020

prosinec 23, 2020 2020 BESTSELLERS

2020 BESTSELLERS

Rok 2020 se blíží ke svému konci a my doufáme, že začne hezčí období plné naděje a radosti. Ještě jednou se vám chceme za tým e-shopu Majster Regál poděkovat. Děkujeme Vám, že jste si vybrali naše produkty pro ukládání všech Vašich předmětů, vzpomínek, koníčků a projektů. Věříme, že vy - naši zákazníci, kteří jste osobně vyzkoušeli naše produkty, jste byli spokojeni a při rozhodování o koupi jednoho z regálových systémů zvolíte opět nás. Proto jsme připravili žebříček našich nejprodávanějších produktů za poslední rok. Více se dočtete v následujících řádcích tohoto blogu.
Viac
prosinec 10, 2020 Moderní regály se kterými si vytvoříte krásné Vánoce

Moderní regály se kterými si vytvoříte krásné Vánoce

Čas lásky a klidu je už tady. Nejkrásnější svátky roku, během nichž se tak trochu všechno zastaví a příjemně naladí. Bez doplňků a dekorací to však nikdy nebude ono. Nakoupit si v obchodě to, co vám udělá radost, není nejmenší problém. Starosti se mohou objevit v momentě, pokud budete chtít vše sladit se zbytkem vašeho interiéru. Množství vánočních dekorací a ozdob je třeba přece vhodně rozmístit, abyste je krásu věděli spolu s celou rodinou v daný okamžik správně ocenit. Aby to pro vás nebylo utrpení, nabízíme vám jednoduché řešení.
Viac
prosinec 09, 2020 Skladové řešení pro mobilní prostředky

Skladové řešení pro mobilní prostředky

Často si myslíme, že většina práce se provádí na stanoveném místě, například v kanceláři nebo dílně. Avšak ne vždy to tak je. Mnoho odborníků, obvykle samostatně výdělečně činných, vykonává svou práci mimo dílny nebo kanceláře, musí se přesouvat, aby mohly poskytovat svůj servis - služby a provádět určenou práci. Pracovní a odkládací prostor se nachází v jejich mobilním zařízení, v dodávce, autě, případě kamionu. Takový způsob práce s cestováním provádějí elektrikáři, instalatéři, zedníci, jinak řečeno povolání, které musí přijet za Vámi za účelem provádění pracovní činnosti.
Viac
To Top