Monatliche Archive: září 2020

září 29, 2020 Perfektní regály do dětského pokoje: Způsob, jak udržet v pokoji dlouhodobý pořádek

Perfektní regály do dětského pokoje: Způsob, jak udržet v pokoji dlouhodobý pořádek

Přestože je interiér útočištěm a bezpečným místem pro každého z nás, jednou z nejvíce dezorganizovanou místností v domě je právě dětský pokoj. S rozumným a kreativním přístupem však můžete vytvořit pohodlný úložný systém pro všechny věci vašeho dítěte i zde. Vytvořit a udržet pořádek s originálním regálovým systémem je přece velmi jednoduché.
Viac
září 22, 2020 Plastový vs. kovový regál

Plastový vs. kovový regál

Na online trhu najdete množství kvalitního nábytku vyrobeného z různého typu materiálu, jako je dřevo, kov nebo plast. Každý má své výhody, nevýhody, dobré a špatné vlastnosti. Každý je vhodný do jiného typu prostor, interiéru a exteriéru. Regály, jako typ nábytku pro skladování jakéhokoliv materiálu a předmětů, jsou vyráběny z různého materiálu, podle využitelnosti, zátěže a samotného nákladu, který na regál naložíte. V dnešním blogu se zamířit na rozdíly, výhody a nevýhody plastových a kovových regálů.
Viac
září 16, 2020 Regál na všechno a pro všechny!

Regál na všechno a pro všechny!

Rozhodování o nejvhodnějším regálu pro Vaši firmu nebo domácnost může být často zdlouhavá a ne velmi jednoduchá úloha. Mezi rozhodující faktory můžeme zařadit snadnou údržbu, korozi nebo záruku. Proto bychom Vám v Majster Regál chtěli ukázat různé možnosti použití bezšroubovému kovového regálu RIVET s drátěnou policí. Jednoduše ideálního regálu do každého prostoru a pro různé využití.
Viac
září 03, 2020 Září a příchod podzimu s regály ve vaší garáži

Září a příchod podzimu s regály ve vaší garáži

Je tomu tak. Léto se nám pomalu ale jistě chýlí ke konci a za pár dní se sychravější charakter počasí postará o to, že naše dvoj nebo čtyřkolové "oře" vyměníme za pohodlí obývacího pokoje. Potřeba čerstvého vzduchu a kontaktu s přírodou se však s příchodem podzimu nesnižuje. Právě naopak, i v těchto měsících je důležité, abychom si vyrazili na výlet s celou rodinou, případně se na svém pohodlném kole projeli po oblíbené trati nebo vyznačeném chodníku.
Viac
září 01, 2020 Novinky: Katalog a Konfigurátor regálů

Novinky: Katalog a Konfigurátor regálů

Prodáváme regály. Velmi běžný výrobek s jasným účelem: skladování. Každý ví, co je regál, ale málokdo ví, jak moc mohou být regály od sebe odlišné. Naším cílem je pomoci Vám co nejjednodušší najít takový regál, který splňuje všechny Vaše potřeby a požadavky.
Viac
To Top