Monatliche Archive: červen 2020

červen 25, 2020 V čase koronaviru volte regály, které se dezinfekcí nezničí!

V čase koronaviru volte regály, které se dezinfekcí nezničí!

Aktuální situace s sebou přinesla množství nových pravidel, která je potřebné dodržovat nejen v domácnostech, ale hlavně při práci v různých pracovních prostorech. Mimo standardní opatření je nutné zajistit pracovníkům i bezpečné a hygienicky čisté pracovní prostředí, což si ale vyžaduje obrovské úsilí. Řádná dezinfekce prostoru a objektů je však nutným a důležitým kritériem, které je v současnosti potřebné plnit na denní bázi.
Viac
červen 18, 2020 5 nejlepších kovových regálů do sklepa

5 nejlepších kovových regálů do sklepa

Na trhu je dnes velmi rozmanitý výběr kovových regálů. Nicméně, může to způsobit velký zmatek pro zákazníka. Který obchod a který regál je ten nejlepší? V první řadě je důležité podívat se na rozměry a nosnost kovového regálu na jednu polici. Je třeba zvýšit pozornost při výběru regálů na základě struktury a možnosti nastavení polic a samotné modularity. Estetika a samotný design hraje také velmi vysokou roli a často právě to ví rozhodnout. A nemůžeme zapomínat na faktor, který je ten nejdůležitější, a to je poměr cena – výkon.
Viac
červen 04, 2020 Jak začít podnikat v módě i za pomoci regálů

Jak začít podnikat v módě i za pomoci regálů

Módní a textilní průmysl je jedním z nejziskovějších sektorů v Česku, a proto není snadné bojovat s konkurencí na společném trhu. Obchody, které nejsou populární franšízy nebo nepatří do známého řetězce, se na trhu udržují obzvlášť těžce. Malé obchody s oblečením musí nejen prosazovat proti místní konkurenci, jako jsou například velké nákupní centra, ale i konkurence na internetu.
Viac
To Top